Пазарували ли сте от WWW.-spam283-

  • 3 043
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 90
аз съм пазарувала от MIT. Нямам забележки!Доволна съм!Много бързо ми доставиах нещата и си отговаярха напълно на описанието!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 160
От мит съм пазарувала само веднъж, пръстен беше. Хубавичък, но се забавиха с доставката /в събота до 13 часа доставяли/, аз ги бях отписала и ме нямаше вкъщи, но ми го донесоха на адреса, където се намирах в момента.

# 17
  • Мнения: 119
Пазарувала съм от Мегашоп и Ивис-и от двете места съм доволна,доставени в срок!Участвах и в един аукцион-напълно менте,но сама съм си виновна ,трябваше сама да се досетя.Всички парфюми или почти всички бяха с почти една и съща цена.Така ,че внимавайтекато пазарувате!!!

# 18
  • Мнения: 23
Парфюмерията разгледах, съмнителна ми изглежда.
Не знам какво и е съмнителното,но съм поръчала в МИТ поне 4-5 парфюма и съм изключително доволна-и като цена и като качество Hug
Относно останалите сайтове-ГЕТ не си проверяват често наличностите и ми се случи 2 пъти да поръчам парфюм,който нямали отдавна ShockedОтносно Мегашоп-чаках 3 дена да ми се обадят,за да потвърдя подаръчен комплект за съпруга си за Свети Валентин.Наложи се аз да звъня,за да знам какво да правя-оказа се,че го нямали и да разгледам да си избера друго.Ами хубаво,но става дума за подарък,поне да се бяха обадили Crossing Arms
Въпрос на лична преценка разбира се,но вече си имам фаворит и не мисля да се занимавам с други и да късам нерви Peace

Общи условия

Активация на акаунт