Помагайте за избор на мъжки парфюм

  • 25 111
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Щом не харесва тежки и сладникави, може да погледнете ALLURE Homme Sport на Chanel, аз го обожавам, ето описанието му да се ориентираш: http://parfums-bg.com/catalog/alluresport-p-964.html


Точно и аз щях да пиша за Allure Homme Sport Chanel, но видях, че вече е препоръчан. Парфюма е страхотен.  Peace

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 00:38 от Анонимен

# 16
  • София
  • Мнения: 3 858

Много добър, както и най-новия на Bvlgari "SOIR POUR HOMME"!

# 17
  • Мнения: 1 666
- това винаги ме кара да се обърна след мъжа който мирише на него. Можеш да видиш и описанието му - http://parfums-bg.com/catalog/joop-p-346.html?osCsid=bdb4fc2a1b7 … 43906769ecb2bdfe4

Но най-добре отиди в някоя парфюмерия и пробвай ароматите. При условие, че знаеш и вкусът му, лесно ще избиреш!

П.П. Чак сега обърнах внимание, че си написала "не харесва сладникави и тежки", а аз го разбрах обратно. В такъв случай мога да ти препоръчам парфюмите на Бенетон - много са свежи като аромати - http://parfums-bg.com/catalog/benetton-c-119_160.html

# 18
  • София
  • Мнения: 7 800
Bvlgari Aqva

Acqua Di Gio на Giorgio Armani

Xs на Paco Rabanne

Cool Water Game на Davidoff

# 19
  • Мнения: 410
212 Men On Ice (Carolina Herrera)  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 752
Echo на Davidoff е свеж и хубав парфюм. Aqva е хубав ама стана прекалено банален, всеки 2-ри мирише на него.

# 21
  • Мнения: 2 100

Този не би му харесал...На мен също не ми допада нещо... Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 3 830
Любимите ми мъжки аромати:

Aqva - Bvlgari
Black code - Armani
Black XS - Paco Rabanne


Последните два са доста специфични и е препоръчително да се помиришат първо Peace

# 23
  • Мнения: 3 830
AQVA на BVLGARY - невероятен е!

 Peace подкрепям. Възбуждам се като надуша мъжо да ми мирише на него Mr. Green Mr. Green
 обичам и на Армани да ми мирише.

Май имаме еднакви носове и вкусове. Аз също се възбуждам от aqva Joy  и на Армани много ги обичам

# 24
  • София
  • Мнения: 1 890
Aqva е хубав ама стана прекалено банален, всеки 2-ри мирише на него.
  И аз затова не го препоръчах, не че не ми харесва.  Simple Smile Много прилича на Аква ди Джио , но аз лично винаги мога да ги различа.  Peace

# 25
  • Мнения: 498
AQVA на BVLGARY - невероятен е!

 Peace подкрепям. Възбуждам се като надуша мъжо да ми мирише на него Mr. Green Mr. Green
 обичам и на Армани да ми мирише.

Май имаме еднакви носове и вкусове. Аз също се възбуждам от aqva Joy  и на Армани много ги обичам

Явно действа така на много жени!

# 26
  • Мнения: 25
Аз съм за Armani, леки и ненатрапчиви са и същевременно възбуждащи...

# 27
  • София
  • Мнения: 8 933
Моят също е много претенциозен, трудно му избирам нещо. Сега съм му взела класическият 212 на Каролина Херера и му е екстра. Има и един по-стар парфюм Night Flight на Joop, него направо го обожавам. Crazy


# 28
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аз се ориентирам към СК 1 на Келвин Клайн засега Peace

# 29
  • Мнения: 98
Echo на Davidoff е свеж и хубав парфюм. Aqva е хубав ама стана прекалено банален, всеки 2-ри мирише на него.
моя ползва тези парфюми , но май Bulgarito е по добрия от двата. Иначе съм за Black

Общи условия

Активация на акаунт