Мнения за Cangaroo "Viktoria"...........

  • 5 607
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 319
Така е момичета....радвам се когато чета мненията ви.Все пак от личен опит говорите Peace
Там е работата,че мъжа ми хвърли око на Даяна,защото лесно съм щяла да я сгъвам и да я слагам в багажника(аз съм редовна шофьорка Wink)
От друга страна пък аз си харесах повече Виктория именно заради цялата дръжка Peace

И двета модела колички стават за новородени нали?имат изцяло легнало положение на гръбчето ........?А колана как е?Понеже съм чувала от други майки за колани които не са много надежни и детето когато е седнало и по-голямо лесно се измъква newsm78

# 16
  • Мнения: 3 926
Не съм карала нито един от двата модела колички, но пък съм сменила 6 броя. Мога да кажа, че наистина цялата дръжка сякаш изглежда по-удобна, но всъщност е въпрос на навик. За мен лично изборът на количка сега би се ограничил много, именно заради начина на сгъване. Няма компактна количка с цяла дръжка. Ако не се лъжа Кангаро Даяна е имитация на Пег-Перего Thinking а тяхното сгъване е много удобно. Особено ако човек често използва автомобил. Да не говорим като се понесете за първото море. (всъщност не погледнах от къде си) Абе трябва си да заема по-малко място количката.
А за управлението настина е въпрос на навик. Бутала съм сякакви колички. Последно карам Запп - еми с две дръжки е, но мога да го управлявам чудесно с една ръка.
Наистина - прецени си начина на живот и помисли отново над избора за количка Grinning
Успех и здраво бебе Hug
Видях - към морето няма да се понесете, но така или иначе компактната количка печели един глас в мое лице Wink

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Така е момичета....радвам се когато чета мненията ви.Все пак от личен опит говорите Peace
Там е работата,че мъжа ми хвърли око на Даяна,защото лесно съм щяла да я сгъвам и да я слагам в багажника(аз съм редовна шофьорка Wink)
От друга страна пък аз си харесах повече Виктория именно заради цялата дръжка Peace

И двета модела колички стават за новородени нали?имат изцяло легнало положение на гръбчето ........?А колана как е?Понеже съм чувала от други майки за колани които не са много надежни и детето когато е седнало и по-голямо лесно се измъква newsm78

За Виктория мога да кажа - значи зимният кош е изцяло легнал и той е за новородени. Когато се обърне количката от другата страна, става летен модел, там има колани за през кръста и раменете, не сме имали проблем. Не се е измъквала когато е вързана, няма начин. Предполагам, че и при Дианата е така, защото те наистина са почти еднакви модели разликата е в дръжките.

# 18
  • Мнения: 319
.........друга разлика май е,че Даяна е малко по-лека newsm78 или се бъркам
Колкото пъти съм гледала в магазините Виктория не съм забелязала коша за новородени Thinking не са ми го предлагали.....само съм чувала,че има такъв Peace

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
.........друга разлика май е,че Даяна е малко по-лека newsm78 или се бъркам
Колкото пъти съм гледала в магазините Виктория не съм забелязала коша за новородени Thinking не са ми го предлагали.....само съм чувала,че има такъв Peace

Ами иде реч за зимния кош на количката, той в случая е за новородени.

# 20
  • Мнения: 917
Да бях забравила да спомена за оргомното място, което заемаше Виктория. Ако колата не е комби заема целият багажник, направо си беше мъка да се пътува с тази количка. Иначе на мен първата ми е Виктория, а втората лятната е с две дръжки. Ми какво да ви кажа, въпрос на свикване е. Но ако сега се наложи за второ бебе да купувам количка /защото от Виктория се отървах, не бих ползвала втори път/, бих търсила да е лека, компактна, а тези неща количките с една дръжка не предлагат.

# 21
  • Мнения: 75
sisee,и аз като теб нямам опит с количките, но ми предсдтои да добия. разгледала съм може би всички теми във форума, в които се обсъждат различните марки и модели. има една, която почти цялата е посветена на кангару. с мнение в нея участва един татко, който се занимава с продажба на колички и казва, че като човек от бранша знае какво да избере- кангару виктория. за коша за новородено научих, че е универсален става за виктораята и даяната, купува се отделно и цената му е оклко 120лв. към количката може да се вземе и кошнаца за кола, коато може да се монтира в/у шасито на количката, приблизителната цена на столчето и поставката е към 80лв. 

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 715
В един магазин ми казаха , че при Виктория и Даяна ако бебето гледа към майката , може само да лежи,няма степени за гръбчето.Вярно ли и дали създава проблем.Знам , че има бебчета , които искат да ни виждат , а и няма да е зле и да знам какво прави то.

Общи условия

Активация на акаунт