LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката 40

  • 30 209
  • 699
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 50
Здравейте, аз чакам моята 1-ва поръчка, направена на 04.12 Simple Smile Ако някой ходи да проверява на митницата във Варна и ако има нещо от 04.12, нека свирне ... чакам с нетърпение   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 1 476
20 лв, не е много символична цената, не ми се коментира, доставката е 5-6 евро   ooooh!

да, съгласна съм, 20лв наистина не е символична цена и аз не съм съгласна с това, но както казах всеки сам си преценява - и този който продава и този, който евентуално ще купи.
Това е болна тема в този форум, засягана и друг път, нормално е да има различни мнения по въпроса Wink

# 48
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сенките били хубави, но май няма какво да поръчвам вече...
Чакам поръчка от 03.12 и от 08.12 дано втората дойде до 21. 12. имам ли шанс? Има подарък в нея за 22 ми трябва. ooooh!

# 49
  • Мнения: 635
Цитат
Цитат на: avana в неделя, 09 декември 2007, 22:51
ох и аз се запалих с тези "хладилни чанти"   малката дали ще побере 3 буркана за кухня?

даже и 6 сьбира   не е 4ак толкова малка
Моите буркани за кухнята са от онези 400грамовите, три такива дали ще се съберат. Някой беше давал размери някъде......ако не го затруднявам да ги даде отново. Интересува ме малката .

Чуесна е за кухнята, събират се !

# 50
  • Мнения: 4 176
Момичета, доста се чудих, но реших да продам тези ботуши. Малки са ми от всякъде, а не си струва да стоят толкова пари в кутия в гардероба.
http://laredoute.fr/vente-bottes-femme-buffalo.aspx?productid=32 … e&pagesize=16

С код за намаление ги взех за 133 Евро. Продавам ги за 260 лв. Нови  са.
Номера е 39, но отговарят на 38. Тесне  ми и в прасеца. Моя прасец в 38.  В средата на прасеца точно са 35см, а най-отгоре са 39см.
На мен точно по средата на пасеца са ми тесни.
Ботушите са хубави. Отпред остри, но не баш шпицари а заострени. Високи са доста. Стигат точно под коляното 44 см са високи мерено от тока.
Черни на цвят са. Пише, че са произведени в Англия.
Не съм пускала обява в продавалника. Ако тук няма интерес, ще ги пусна там.

реални снимки:

http://picasaweb.google.com/eleonoraa/KezjOL

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 12:10 от Mamica

# 51
  • Мнения: 274
Момичета,

Кажете, моля, тези прословути намаления, дето всички ги чакаме, за какво важат? Само за дрехите ли са? За всички марки ли важат или само за Редутските? Кога да ги очакваме?

Че аз нали не съм наясно още... Confused

# 52
  • Мнения: 1 674
Момичета, отзиви за тези дънки имате ли?
http://laredoute.fr/vente-knickers-denim-femme-edeis.aspx?produc … e&pagesize=16
Отговарят ли си на размера, цветът като на снимката ли е, колко са дълбоки?Изобщо струва ли си да ги поръчвам... Hug

# 53
  • Мнения: 605
Момичета,

Кажете, моля, тези прословути намаления, дето всички ги чакаме, за какво важат? Само за дрехите ли са? За всички марки ли важат или само за Редутските? Кога да ги очакваме?

Че аз нали не съм наясно още... Confused



Намаления има на различни марки, най-големи са на ЛаРедутските, на някои артикули може да има и до 80-85% намаление, от летните имам много добри попадения  Peace

Май през Януари ще са големите зимни намаления.

# 54
  • София
  • Мнения: 843
запис:)

# 55
  • Мнения: 297
Здравейте, аз чакам моята 1-ва поръчка, направена на 04.12 Simple Smile Ако някой ходи да проверява на митницата във Варна и ако има нещо от 04.12, нека свирне ... чакам с нетърпение   bouquet

И аз като теб... по същото време пуснах първата си поръчка. Да чакаме заедно Wink

# 56
  • Мнения: 533
Честита  нова темичка    bouquet

# 57
  • Мнения: 4 202
Момичета, скоро случвало ли се е на някоя от вас да обединят поръчки от един и същи ден?
Ако разликата между 2те поръчки е 1-2 часа дали ще го направят?

# 58
  • Мнения: 1 756
Момичета, скоро случвало ли се е на някоя от вас да обединят поръчки от един и същи ден?
Ако разликата между 2те поръчки е 1-2 часа дали ще го направят?
скоро 4етох, 4е на една мама са и обединили 2 поръ4ки през ден мисля

# 59
  • Burgas
  • Мнения: 201
привет и от мен! много успешни покупки и много известия през седмицата:)))!аз чакам от 3.12  мислех другата седмица да проверя но ще отида в края на тази пук дано да има нещо за мен:))) почти съм сигурна ама да попитам за всеки случай: има ли начин за намаляне на цена която е prix vert?

Общи условия

Активация на акаунт