Перник - 8 - Среща - гореща

  • 14 692
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
ЗДРАВЕЙТЕ майки на малки дечица. Аз сам абсолютен новак и нямам интернет в къщти. На гости сам при една приятелка и тя ме отвори на форума. Имам дете на година и осем месеца. От Перник съм. Аз само чета, а не пиша, но виждам че обсъждате детски    център "Палавници". Посещавали сме го няколко пъти и дори оставих веднъж детето си само. Бях много притеснена как ще се почуства синът ми без мен, но за мое учудване когато го взимах той не пожела да си тръгне и дори се разплака. От разговора си с младите момичета разбрах, че те са опитни педагози и имат подход към децата. Работното им време е от 9.00 до 19.00часа. С предварителна уговорка остават и по късно. Надявам се да ви бъда полезна с информацията си. Весели празници и целувки на дечицата.

# 16
  • Мнения: 109
Здравейте сладурчета, папурчета, мехурчета( от шампанско), момичета- кокичета и готини мамки перничанки  bouquet Hug Heart Eyes
Боби пак  е на линия newsm68 newsm44
Така се радвам да ви "видя" Hug Hug Hug
Как сте? Как са малките разбойници? Тръпнат ли в очакване на Дядо Коледа и подаръците?
Ех че кефче!
След няколко усилни и напрегнати месеца най- накрая се закотвих пак в Мултиплекс и съм на ваше разположение. bowuu
Много се радвам на новинките, които научих от тема #7 - за новия детски център и за лазерната епилация за мамите.
Добре дошли на всички новодошли  bouquet
Токоз за сега от мен. Ако не успея да се включа тези дни, ви пожелавам много, ама много весело и шарено посрещане на празниците,  подаръци от сърце, червени бузки( от червено винце) и много смях.
Целувки на всички.
[/color][/color]

# 17
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Честито Рождество Христово! Мир, здраве и любов да царят в домовете ни!

# 18
  • Мнения: 109
Честита Коледа на всички! Много здраве, любов и благоденствие!

Бяхте ли послушни, има ли подаръци? Grinning

# 19
  • Мнения: 398
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !!!!!!!
Да сте живи и здрави , постоянно засмяни.Много красиви мигове през новата 2008 и нека да е озарена от много детски смях.И момичета на Перник му трябват бебета - така ,че който е на ред да действа и да съдейства за прираста на града.

# 20
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Честита нова година! Да ни донесе здраве, любов, късмет и сбъднати мечти!

# 21
  • Мнения: 109
[
color=red]
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
[/size][/color][/color]
Пожелавам на всички да са много здрави, усмихнати, обичани и опаричени през новата година. Нека да е мирна и успешна.
И айде малко повече ентусиазум по отношение на темата Wink, какво ще кажете?
Казвайте какво ви донесе Дядо Мраз, как изкарахте празниците и къде.
Аз неочаквано се сдобих с много рошави зелени пантофи LaughingСладурести са. Посрещнахме Нова Година при сестра ми ( Петя по вашата ма'ала Simple Smile) и се насладихме от високо на безплатно светлинно шоу, организирано ( спонтанно) от всички живущи в блоковете на КварталО. Зарята беше невероятна и непрекъснта. Пийнахме, хапнахме(  ooooh!) и ударихме едно кротко Дунавско хоро в 00:00 часа. Хареса ми как започна новата година и снегът на първи януари. Не знам защо, но го приемам за добра поличба.

# 22
  • Мнения: 398
 Привет ,

 браво ,че се включи в темата.Тъкмо мислех да дрсна някой ред ,за да дръпне по-напред.
 Ние с мъжа ми нямаме навика за Нова година да си купуваме подаръци , но тази година направихме изключение.
 Той си купи нов монитор за компа , а аз микровълнова.Или по-точно си нарекохме покупките за подаръци. Joy Laughing
 
 Ние през по-голямата част от декември с Мики бяхме на Враца и си починах много добре.От там родата ни подариха доста подаръци предимно парфюми и парички и някоя друга дрешка.
 Но най-доволна съм ,че баща ми и майка  купиха на детето фотоапарат за Коледа и сега го щракам ,щракам.Абе направих го като фотомодел. Joy

 Ние новата година я посрещахме на 02.01 , защото нашият татко на 31.12 нощта беше на работа и ние с дребния си бяхме самички.Но на 02. направихме добра почерпка.
 Хайде малко по-активно с темичката да не ни се смеят другите градове. hahaha


 Е това е за сега.Очаквайте включване.


p.s. Може да ме включите в заглавната страница , ето данни : Петя , 30.06.1981 - син Михаил - 29.06.2007г.

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 11:51 от petq B

# 23
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Ние си посрещнахме новата година тихо и кротко у дома.
С мъжа ми мислехме след 12 да отидем в центъра, да видим как е на площада, но Калоян не ни пусна - събуди се в 23:30 и заспа в 1:00. Така че пихме заедно шампанско, гледахме фойерверки и се снимахме. Детето ме гледаше доста учудено докато го обличах и извеждах в двора посред нощ  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 109
А така Светле, и детето да закачи от новогодишното трепетно чакане Grinning
В кварталО на реката имало програма - танци, песни, кеф на буци. И ние мислехме да ходиме, ама се отказахме, 'щот' нали на сестра ми малкия е още малък( ама как го обясних само ooooh!) Mr. Green и си легна рано, а нямаше кой да го пази.

# 25
  • Мнения: 109
Ехооо девойки, събудете се Grinning
Чуйте каква идейка ми хрумна снощи тъкмо докато заспивах-и аз като гениалните композитори или писатели, дето създават великите си произведения по време на сън. Искате ли всяка да разкаже нещо за стария Перник какъвто го помни като дете - магазини, които вече ги няма, старото име на училището ви, случка...каквото ви хрумне. Струва ми се, че ще е интересно. Има и  момичета, които не са от Перник, но любовта ги е довела тук - вярвам, че и за тях ще е забавно. И така.
Аз предимно съм живяла в кварталО и мога главно за него да си спомня.
Ако някой си дава детето в голямата детска градина в квартала, нека знае, че там едно време имаше стара едноетажна къща с голям двор,много дървета, кошара пълна с  агънца( и майките им) и жив плет от френско грозде в единия край. Това беше нашата къща.
Веднъж( била съм около 3,5 години)  се загубих в старият супер, дето е  при банята и си отидох сама до къщата, а майка още не се беше прибрала от съответния пазар. Седнах на стълбите и я зачаках.
До слаккарница "Чайка" имаше магазин за полуфабрикати, а на мястото на сегашната Астра май беше кръчма.
А помните ли магазина за платове? А магазина на Руси?
Хайде, вие сте.

# 26
  • Мнения: 398
 Не съм от Перник , ама и аз да се включа.Бабата на мъжа ми е била управителка на сладкарница "Чайка". Joy Joy

# 27
  • Мнения: 42
Честита Нова Година! Много здраве, щастие и любов!  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 146
здражеите мами от Перник Hugимам един въпрос ....
можете ли да ми препоръчате свестен салон за коса в които ще мо боядисат руса(за пръв пут ще се боядисвам)но после да изглеждам като човек Laughing?моля ви пишете ми на личния  bouquet

# 29
  • Мнения: 109
За какво ли въобще се напъвам?!?

Общи условия

Активация на акаунт