Перник - 8 - Среща - гореща

  • 14 736
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Перник
  • Мнения: 4 871
Боби, много гаден бил грипа, казват. Дано Вики се оправи скоро!   Praynig
Аз днес пуснах Калоян на пода и той отказа да се движи, явно защото му е ново и непознато  newsm78

# 61
Привет,
от една перничанка Mr. Green

# 62
  • Перник
  • Мнения: 4 871
Добре дошла Моlie  Hug

# 63
  • Мнения: 3 372
Привет,
от една перничанка Mr. Green
Добре дошла  bouquet Hug
Разкажи нещо за себе си Flutter

# 64
  • Мнения: 3 818
Боби, много гаден бил грипа, казват. Дано Вики се оправи скоро!   Praynig
Аз днес пуснах Калоян на пода и той отказа да се движи, явно защото му е ново и непознато  newsm78

Нищо, остави го да свикне Simple Smile. Нареди му играчки, нека да седне и да се занимава с тях - постепенно ще започне да шава насам-натам, за да си достига играчките и ще видиш как скоро ще стане като торпила Wink
Между другото, опитът ми с моето дете и децата на две други приятелки, показа, че това е наистина много удобен и бърз начин да научиш детето ти да се придвижва навсякъде и само.  Simple Smile

Моли, добре дошла в темата Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 092
Ей момичета здравейте и от мен
Писала съм,но отдавна беше
Такаа,казвам се Петя,родена съм в Перник и до 21 год. съм живяла там.
В момента съм в София,но от време на време се "прибирам" вкъщи.
Имам две момчета/личи от подписа ми/
Живях в "квартала"
Помня сладкарница "Чайка",липсва ми
Също така и "стария супер",срещу банята
От там много ми липсват плодовите млека,в пликчета бяха.
Също така и парка в центъра,животните в клетки.
Сега водя там децата си,когато сме на гости на баба и дядо.
Засега това

п.п.чета ви по често от колкото да пиша

# 66
  • Мнения: 385
Здравейте и от мен момичета,аз само да кажа на тези които са в час с историята за обицата на моя син ,е сложихме и му е много сладко.
Привет на Моли и от мен.
На болните пожелавам бързо оздравяване.

# 67
  • Мнения: 3 372
Здравейте и от мен момичета,аз само да кажа на тези които са в час с историята за обицата на моя син ,е сложихме и му е много сладко.
Привет на Моли и от мен.
На болните пожелавам бързо оздравяване.
Браво, все пак се пребори с баща му, който беше против май newsm78 Нали такава беше историята Wink

# 68
  • Мнения: 385
Не точно, той искаше да му обясни точно причината за това да иска обица. Аз не знам какво толкова фатално видяха майките в това, като пуснах тема "За и против обица на момченце" повечето бяха против. На мен ми харесва и мисля,че ще му омръзне и сам ще реши да я свали по някое време. А иначе нямаше никакви проблеми, нито го е боляло, нито имаше гной или други такива проблеми, почистваме вечер с реванол и я въртиме по малко, бутаме напред назад.И така.

# 69
  • Мнения: 3 372
И аз не виждам проблем за обицата Peace По-добре, че е направено с твое съгласие, а не да стане по-голям и сам да си сложи въпреки твоето нежелание Peace Мое мнение  bouquet

# 70
  • Мнения: 109
Ей така най обичам - оживление и нови попълнения Laughing
Здравейте сладурки, сладкишки и петифурки Hug
Моли, добре дошла в бурните ни редици. Кажи какво, що покрай теб. Мъж, деца, работа, ходиш ли на кръчма в петък вечер, можеш ли да правиш баница Grinning
Непоправимка, в серцето ме пробожда спомена за тез млекца. Да има от къде да си намеря, цял камион ще си натоваря Wink Ти в 11- тото ли си учила до осми клас? Може да се познаваме.
Лу детина, аз харесвам мъже/ момчета с обица/и. Не се впрягай хич.
Да ви кажа Вики е добре, ходи на градина, даже вчера са гостували на клуба на пенсионерите и са изнесли сценка. Пламен го пратих като отговорен оператор да снима изпълнението на маминия актьор bowuu - много беше сладък Joy
Кога ще се видим питам аз? Февруари? На заплата?

# 71
# 72
  • Мнения: 109
Така си е. Confused
Но ние приемаме, че ще има и смело ще ръшкаме по кафенцата. Нъл тъй

# 73
  • Мнения: 3 372
Така си е. Confused
Но ние приемаме, че ще има и смело ще ръшкаме по кафенцата. Нъл тъй
кога това обаче

# 74
  • Мнения: 398
 Здравейте момичета !!!!

 Виждам има раздвижване.При нас няма нищо ново - малко ни мъчат зъбите дето още ги няма.

 Имам една молба към вас.Понеже не съм от Перник и много не знам лекарите по Перник, ви моля да ми напишете имена на акушер -гинеколози и ако знаете някакви кординати - къде се намира кабинета им и други.

 Подготвяме едни бланки и календари в подкрепа на кърменето и си мисля ,че най-удачно е да ги разпространим в "чакалните" на кабинетите.Аз знам за Галева .Сега като ходя при нея ще говоря и ще я помоля да оставим малко материали.Знам и за Грозданов къде има кабинет , но моля ви дайте инфо за други.
 Благодаря ви предварително.

 Е това е за сега.До скоро.

Общи условия

Активация на акаунт