37-ма Щатска тема

  • 12 865
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 563
Бенсъне, толкова са готини с таткото.  Тази в синьото столче ми е любима! Heart Eyes

# 46
  • bg
  • Мнения: 44
Момичета, кажете моля коледните картички с готови послания само се подписват с името отдолу или се прилага отделно допълнително нещо собственоръчно написано.Не намерих празни картички и избрах няколко с подходящи поздрави но се чудя дали само да ги подпиша,как е прието?

# 47
  • Мнения: 7 091
Бенсън, ама той наистина страшно много прилича на баща си!!! Имат такива сладки снимки двамата! Я покажи една и с тебе, не се крии Simple Smile! А пък за Хелоуийнския костюм думи нямам  Peace  bouquet

ja01, аз само подписвам обикновено.  Peace

# 48
  • Мнения: 337
Тези , които храните с АМ , каква марка ще ми препоръчате.Аз по принцип съм със сериозни намерения да кърмя , но все  пак ми се иска ,да се запася  с една кутия АМ за всеки случай .Навремето , когато сина ми беше бебе се случи така ,че трябваше през ноща мъжа ми да ходи по денонощните аптеки за да купува ядене , защото ламята ревеше гладна , а аз нямах и капчица кърма.

# 49
  • Мнения: 7 091
Тези , които храните с АМ , каква марка ще ми препоръчате.Аз по принцип съм със сериозни намерения да кърмя , но все  пак ми се иска ,да се запася  с една кутия АМ за всеки случай .Навремето , когато сина ми беше бебе се случи така ,че трябваше през ноща мъжа ми да ходи по денонощните аптеки за да купува ядене , защото ламята ревеше гладна , а аз нямах и капчица кърма.


Как не са те надушили досега компаниите за АМ, на мене ми пратиха поне 10 рекламни кутии  Rolling Eyes Оставяха ги пред входната врата в неопаковани кашони, заради което не посмях дори да ги дам на някого и ги хвърлих.  Embarassed
Говори най-добре с педиатъра си какво ще препоръча.  Peace

# 50
  • Мнения: 337
Аз с педиатъра си ще говоря разбира се , но искам да чуя мнение от майките какво харесват, предпочитат и т.н. бебетатат
Затова задавам въпроса си тук .Който има опит и мнение нека отговори , за която предварително благодаря.

# 51
  • Мнения: 3 491
Аз с педиатъра си ще говоря разбира се , но искам да чуя мнение от майките какво харесват, предпочитат и т.н. бебетатат
Затова задавам въпроса си тук .Който има опит и мнение нека отговори , за която предварително благодаря.

Аз може и да съм поизостанала вече с пазара, но дохранвах децата с Енфамил, обогатен с желязо. Бяха на 50% кърмене + 50% Енфамил, нямах оплаквания, но и не знам ако са били само на тази формула, какво щеше да бъде.

# 52
  • Мнения: 1 147
Аз с педиатъра си ще говоря разбира се , но искам да чуя мнение от майките какво харесват, предпочитат и т.н. бебетатат
Затова задавам въпроса си тук .Който има опит и мнение нека отговори , за която предварително благодаря.

Ние сме на Similac, обогатен с желязо. Това ни дадоха в болницата, и с това си продължихме. Никакви проблеми нямаме, малката се храни добре, наддава, няма проблеми с отделянето и т.н. Другата марка, която препоръча педиатъра беше Енфамил.

# 53
  • Мнения: 1 800
maxi, на нас в болницата ни дадоха Симулак. Ужасно мирише и детето ми се запече от него. Пробвахме тази на Кастко, по препоръка на една доверена приятелка, но имаше същият ефект Sad
 Сега сме на Нестли- гууд старт (оранжевата) и съм супер доволна. От тогава не е имал сериозни проблеми със запек, има комфортни протеини и не мирише никак в сравнение с другите. За мен са еднакви, зависи от организма на детето.

Тандури, да се покажа, ама не съм за показ Embarassed

картичките и аз обикновено само подписвам, но слагам и по едно обръщение по именно отгоре, за по лично Mr. Green
Много мразя да пращам картички, за мен си е излишен разход на хартия и пари, предпочитам по имейл да пращам. Другите така или иначе се изхвърлят.

Я кажете дали правите фемили летър по американски с хайлайтс от изминалата година Mr. Green
Аз не съм правила досега, но може би тази година да пробвам. Много съм назад с корепонденцията ми и така ще наваксам, ако не ме стегне канапа...ще видим Thinking

# 54
  • Мнения: 1 147
Атти, защо така на легло толкоз отрано? Проблеми ли някакви имате, как се чувстваш?

Jenna, , кажи за Истанбул, как изкарахте? Ама и ти си куражлия, с Ноли през граница  Grinning той как прие пътуването?

Пумпал, как си, бейби, мама и тати дават ли ти да се доближиш до Иван, или напълно са го окупирали?  Laughing

 

# 55
  • Мнения: 1 147
[Я кажете дали правите фемили летър по американски с хайлайтс от изминалата година Mr. Green
Аз не съм правила досега, но може би тази година да пробвам. Много съм назад с корепонденцията ми и така ще наваксам, ако не ме стегне канапа...ще видим Thinking

Това е страшна идея, обаче вдъхновение трябва. А и нагласа на ума, и време, и изобщо ...Аз така имах един Pregnancy Journal, много ми се искаше да го направя както трябва, да опиша всички важни моменти, емоции, чувства... обаче някъде към седмия месец съвсем окончателно ми писна и го изоставих.. сега ме е яд, и си мисля, че трябва да го отворя и да наваксам, докато още имам пресни спомени..хубав спомен за малечка ще е след време, стига майка й да си седне на д-то и да го довърши.

# 56
  • Мнения: 1 436
Я кажете дали правите фемили летър по американски с хайлайтс от изминалата година Mr. Green

Да правя абсурд, но много обичам да чета. Също много обичам да получавам картички на хубави дечица в кристмас аутфити newsm53.

За картичките, аз винаги пиша по нещо. Само да си напиша името доста безлично ми се вижда  Thinking

# 57
  • Мнения: 3 491
Ох,  Joy , чета сега в тоя български вестник "Неделник" една статия за тенденциите в българските имена, и класацията за най-странни имена се водела от Агатопод, Аерозол, Вентилатор и Дердидас. Направо не ми се вписва във въображението що за хора могат да си кръстят децата така, ако това изобщо е истина.
От старите български имена са изчезнали Гъца, Цона, Вуна, Спиридон и Керанка (няма да си кривя душатата - не ми е свидно за Гъцето Laughing ).
Имало имена като Шефка, Канарче, Дойка, Тарзан, Зоро, Ланселот, Страхота, Букет, Туба, Франческа-Пенка.
Но поне Изаурите и Касандрите били намалели.

# 58
  • Мнения: 2 563
Аз правя фемили имейл за нова година с наша снимка коледна някаква. Но ми се счупи цифровия апарат, та тази година не знам как...

Момичета, кажете какви са цените на тукашните зъболекари. Аз досега все в България си оправях зъбите, но нещо захапката ми ме притеснява и искам да ида. Гледам тук нашата дентъл застраховка - никаква ми се струва - 1500 макс на година, с роловър, плюс има някакви неща на 50%... Като знам как на свеки й искаха 2000 за вадене на мъдреци, се чудя 1500 кво ще ми покрие?!

# 59
  • Мнения: 405
Зора, днеска бях на преглед и лекарката като ми проверяваше шийката се оказа, че напипва главичката на бебо, доста ниско е слезнал, та за това на легло поне до 34та, с;ед това нямало да се опитват да задържат. Нямам кой знав какви контракции, но ме боли доста срамната кост и под нея, предполагам от натиска (като казвам боли направо ми се вие от болка понякога) Но така като лежа и ми е по-добре май.

Сега чета Ерих Кестнер, Емил и Дедективите,най-накрая я намерих на немски, само дето е издание от 30та година и е с този шрифт дето е супер труден за четене.


Хиър, запиши си час за зъболекар, като идеш ще те прегледат и ще ти почистят зъбите, това най-вероятно се покрива на 100% и тогава си поискай estimate за другитр процедури, така ще можеш да се ориентираш какво колко ше стърува и колко ще поеме застраховката.

Ох, изморих се да пиша от легнало положение, дано да нацелвам буквите. 

Общи условия

Активация на акаунт