Грозната Бети - 2 тема

  • 35 863
  • 614
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
Много благодаря !

# 16
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ааааа, кога имало нова тема, аз не съм разбрала Rolling Eyes. И аз тъкмо си дръпнах от тук субовете и сега ще гледкаммммм www.torrent.tvskat.net  smile3508
Тази вечер ще има ли нова серия, някой има ли идея? newsm78

# 17
  • Мнения: 250
А кога ще излиза новата серия?

# 18
  • Мнения: 603
В замунда няма още нищо качено (11 серия де), но пък за сметка на това 10 серия още си стои без субтитри...

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
В замунда няма още нищо качено (11 серия де), но пък за сметка на това 10 серия още си стои без субтитри...

Има, има субтитри, по нагоре сме пуснали линк. Аз лично го намерих именно в коментарите към 10-та серия в Замундата.

# 20
  • Мнения: 603
В замунда няма още нищо качено (11 серия де), но пък за сметка на това 10 серия още си стои без субтитри...

Има, има субтитри, по нагоре сме пуснали линк. Аз лично го намерих именно в коментарите към 10-та серия в Замундата.

 Shocked Shocked Shocked Марулка, моля те погледни 4 поста над твоя, в който пусна линка за субтитрите.... Знам, че има субтитри, просто в замунда не са качени никакви...

# 21
  • Мнения: 7 821
А кога ще излиза новата серия?
Новата серия чак в новата година на 03.01.2008. Инфото от тук.

# 22
  • Мнения: 1 425
Момичета и аз съм от феновете на този сериал. Чак сега разбрах, че има нови серий и си ги дръпнах всичките. Но не мога да намеря субтитри за 10 еп. Може ли да ми кажете от къде да ги дръпна?
Благодаря ви.   bouquet

# 23
  • Мнения: 603
Момичета и аз съм от феновете на този сериал. Чак сега разбрах, че има нови серий и си ги дръпнах всичките. Но не мога да намеря субтитри за 10 еп. Може ли да ми кажете от къде да ги дръпна?
Благодаря ви.   bouquet
На предната страница има линк

# 24
  • Мнения: 3 042
Ако има желаещи да гледат латино версията на "Грозната бети" с руско аудио е обаче, да казват. Ще напиша от къде може да се дръпне.
Аз съм я гледала преди по ЕK.

# 25
  • Мнения: 3 459
Най-накрая гледах 10 епизод  newsm44

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Най-накрая гледах 10 епизод  newsm44

И аз така. Нарочно не влизах тук, за да не разбера какво става.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Субтитри за 9-та серия може ли? Нещо от Замундата не успявам да ги сваля Rolling Eyes

# 28
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Субтитри за 9-та серия може ли? Нещо от Замундата не успявам да ги сваля Rolling Eyes

Тук ги има, пробвай от тук да ги свалиш http://subs.unacs.bg/search.php?page=2&task=1&umovie=Ugl … r=0&uploader=

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
БЛагодаря ти..успях Hug

Общи условия

Активация на акаунт