Грозната Бети - 2 тема

  • 35 934
  • 614
  •   1
Отговори
# 555
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
За тези които се интересуват, субтитрите на 8 епизод са готови.  http://subscene.com/bulgarian/Ugly-Betty--Fourth-Season/subtitle-283115.aspx
Mерси много Hug и за субтитрите и за бързият ти отговор на въпроса ми Heart Eyes
За нищо! Heart Eyes

# 556
  • Мнения: 23

Много ти благодаря Simple Smile Отново не стана, но сега видях, че са ги качили по друг начин и най-после ще мога да си гледам серийката, ура! Simple Smile

Страхотна серийка! Много шаренка и позитивна, без напрежение и интриги Hug което сигурно значи, че следващата да очакваме обратния полюс Wink

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 22:33 от bugsy

# 557
  • Мнения: 4 607
Охх, разкажете малко в бяло  Embarassed Rolling Eyes  bouquet

# 558
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Охх, разкажете малко в бяло  Embarassed Rolling Eyes  bouquet

ББ  Значи всички заминаха за Бахамите да снимат корица. Там се случиха доста неща. Появи се Конър,прекара известно време с Вилхелмина щяха да бягат,но полицията дойде Конър каза на Вилхелмина да каже,че го изиграл за да си запази мястото в Моуд и го арестуваха. Мат и Аманда разбраха,че нма да стане между тах.Аманда му помогна д  разбере,че още има чувства към Бети. Така Мат и Бети се събраха.Дейниъл приспа с  Аманда. Това е по-важното,детайлите с гледането. Wink

# 559
# 560
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Така имам един въпрос. Има ли някой,който отговара за поддържането на темата? Някой,който прави новите теми? Имам предложение да се направи някакво оформление,там със снимки и всичко друго,да има заглави,да се сложе анкета. Така ще е по- забавно.

# 561
  • Мнения: 4 607
Темичката е по-стара и мисля, че не могат да се правят промени след определен период от време. Иначе идеята е страхотна  Peace

# 562
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Темичката е по-стара и мисля, че не могат да се правят промени след определен период от време. Иначе идеята е страхотна  Peace
Да това е ясно.Ние сме на 38 страница,след най- много седмица ще изпишем темата Имах предвид бъдещи теми.

# 563
  • Мнения: 4 607
Не съм в час нещо, тази тема е пусната от ВерчИтУ, така че може би към нея трябва да се обърнем  Wink

# 564
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Не съм в час нещо, тази тема е пусната от ВерчИтУ, така че може би към нея трябва да се обърнем  Wink
Предполагам,че следи темата и в най-скоро време ще отговори,ако не ще питам на лични.Има време до новата тема.

# 565
  • Мнения: 23
Темичката наистина е доста стара, направо срамота, че е от 2 години и още не е изписана  Naughty Но ще наваксаме. Докато дойде време за новата тема нека слагаме малко снимки, за да е по-лесно после оформлението.

# 566
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Темичката наистина е доста стара, направо срамота, че е от 2 години и още не е изписана  Naughty Но ще наваксаме. Докато дойде време за новата тема нека слагаме малко снимки, за да е по-лесно после оформлението.
Съгласна съм.Моята идея е да има някаква главна снимка,по малки снимки с водещите герои,под всяка снимка можем да сложим името на героя и актьора,който изпълнява ролята. Да има линкове към старата тема,към официалния сайт,местата от където можеш да си свалиш сериите.
Можем да измислим заглавие от рода но '' Грозната Бети- грозотата е новата красота'' или нещо такова.

# 567
  • Мнения: 1 120
Напълно подкрепям идеята.
Срамота е такова готино сериалче да не го почетен по подобаващ начин. Peace
Знаети ли случайно някой сайт, който предава пряко АБС. Ако случайно с забавя днеска на компа да мога да си пусна да го гледам в реално време  newsm78

# 568
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Напълно подкрепям идеята.
Срамота е такова готино сериалче да не го почетен по подобаващ начин. Peace
Знаети ли случайно някой сайт, който предава пряко АБС. Ако случайно с забавя днеска на компа да мога да си пусна да го гледам в реално време  newsm78

Мен поне не ми е известно. Не мисля,че ще има такъв безплатен сайт. newsm78

# 569
  • Мнения: 23
Съгласна съм.Моята идея е да има някаква главна снимка,по малки снимки с водещите герои,под всяка снимка можем да сложим името на героя и актьора,който изпълнява ролята. Да има линкове към старата тема,към официалния сайт,местата от където можеш да си свалиш сериите.
Можем да измислим заглавие от рода но '' Грозната Бети- грозотата е новата красота'' или нещо такова.

Да, както са почти всички теми за сериали тук. http://www.imdb.com/title/tt0805669/ - тук има страхотни снимки, нови, от последните епизоди. Но не могат да се свалят, поне по обичайния начин, иначе би трябвало да може някак.

Една прическа и едни вежди какво правят само....колко е голяма разликата със старата Бети!  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт