бременна ли съм?

  • 2 643
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 230
Питането е абсурдно!
При използването на 2 презерватива при два полови акта, сте се постарали да не забременееш.

# 16
  • Мнения: 24
Ако трябва да съм напълно искренна с вас опита ми за забеменяване беше на 2.12 (2дни след овулацията ми)!

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А моето питане е защо се пазите щом искате бебе newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 7 191
А защо тогава използвате презерватив?
Партньорът ти изобщо знае ли, че се опитваш да забременееш  newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Сега изваждам кристалната топка и поглеждам............ммм, да, ще трябва да хвърлям боб, топката нищо не каза Tired
Колко мъка има по тоя свят  Thinking

# 20
  • Мнения: 24
а в деня на овулацията нямах намерение да забременявам, та затова ми се иска да разбера при полойюжение че в деня на овулацията съмползвала презерватив а 2 дни след нея не в кой от двата случая е по вероятно ?!!знам че звучи адски тъпо....но ... Embarassed

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Явно не бързате.
Изчакай да видиш дали ще ти закъснее, направи си тест.
Ако не следвашия месец знаеш какво да правите.
Успех Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 230
Мила въпроса ти трябваше да бъде, кога се забременява, по време на овулация или след нея. А ако искате бебе, най-добре забравете за презервативите.

# 23
  • Мнения: 24
Благодаря ти Vi Fresh!

# 24
  • Мнения: 1 227
Ако трябва да съм напълно искренна с вас опита ми за забеменяване беше на 2.12 (2дни след овулацията ми)!

Пак ли с презерватив newsm78 - ако е така вероятността да си бременна е почти никаква. А ако си правила истински опит за забременяване, изчакай си закъснение. Осем дена след акта няма кой да ти даде категоричен отговор.

# 25
  • Мнения: 24
Е ок кога се забременява по време на овулация или след нея?!?

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За забременяване секс се прави в деня на положителния тест, както и в следващите два дни. Яйцеклетката живее около 12 часа, а спермитата могат да оцелеят и няколко дни, дебнейки я, при наличие на подходяща среда, а тя е максимално добра в дните около овулацията.
Peace

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
В подфорум Искам бебе има Библиотека с много информация - за овулацията, за тестовете за овулация и какво ли още не.  Wink Там се поразрови.

Забременява се по време на овулация разбира се. Два дни след нея няма жива яйцеклетка. Положителният тест за овулация не ти гарантира, че в момента си в овулация, а че тя предстои до 36 часа.  Peace

# 28
  • Мнения: 24
благодаря ти vi fresh!

# 29
  • Мнения: 24
Blagodarq na vsi4ki vi!

Общи условия

Активация на акаунт