Декемврийска седмична 10- 16.12

  • 3 087
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
много,много, много благодаря, момичета 3а прекрасните пожелания  Hug Heart Eyes  bouquet
нека всичко, което ми пожелахте, да ви се врьща стократно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 550
привет Hug

Амеи, как изкара рождения си ден?

Вес, беше забавно да видя Сънчо отново Hug странното беше, че някак си по друг начин го бях запомнила. или може би сега го гледам вече през очите на възрастна Whistling как е времето при вас? това е вярно за вирусите, че си виреят на воля при топло време. домашните лекари това ни казаха, като им досаждахме през 2 седмици за Алекс Crazy

Зай4енце, мина ли презентацията в училище за българските Коледни традиции? сподели после как е минало. на децата сигурно им е харесало Hug

мамКами, вие преместихте ли се вече? Иван как е поръчал на дядо Коледа? как мина празнуването на рождения му ден през почивните дни?

Ралфи, направи ли английския сладкиш? четох, че ваканциите се намаляват заради стачките Sad как в малкото момче на леля Heart Eyes? избра ли му вече подарък за Коледа?

лека вечер  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 475
  Добро утро в новата темичка! Hug

Със закъснение, но от сърце ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , АМЕИ!!! Heart Eyes Hug
МНОГО ЩАСТИЕ И ЗДРАВЕ!
ЛЕКА БРЕМЕННОСТ!   bouquet


Бягам, че предпразнично имам доста работа... Tired

Весела седмичка на всички!   bouquet

# 18
  • Мнения: 7 914
момичета,
да се отчета какво става нас...аз съм малко болна- гърлото ме боля жесоко 2-3 дена ...но за щастие днес съм малко по-добре Hug
дано Ерик да го подмине Hug

ще пиша по-късно пак Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 049
Представянето на Българската Коледа е другия вторник,  ще  разкажа няма начин . Hug Тази седмица имат театър и лабораторно излизане в един музей . Crazy

# 20
  • Мнения: X
amei, честито и от мен,макар и на патерици
жива и здрава и много щастлива и обичана

момичета, минавам само набързо, че нещо днес ми е скапано
досега спах
бях скапана - днес написах последното задание по шведски В - да си измисля нещо като интервю с писателя, чиято книга четох и да го разпитвам за книгата
развих шизофрения направо
после бях като болна

поне свърших
остана устно да го представя
дано тогава съвсем не се разтроя

хайде лека вечер на всички

и да сте здрави, че гледам пак има оплаквания

знаете ли тук как лекуват хрема и болно гърло - топло мляко с много джинджър
уж помагало поне на тези, дето обичат прясно мляко
аз такова чудо не кусвам

до утре
ще отивам в ранни зори да посрещам Лучия в училището
после може и да пусна рецепта какво се яде на 13 дек. тук

# 21
  • Мнения: 952
Привет сладурани!
Аз нали съм нетърпелива украсих още преди началото на декември. Вчера украсих и в кабинета си. Хлапетата бяха особено щастливи и даже си теглиха от нета музика и пяха. Много забавно стана.
Днес по това време трябва да започне тържеството за запалването на Коледната елха в града ни, но уви аз съм на работа до късно.  Sad

Milenski72 - тази година се отказах от английския сладкиш. Направих едни джинджифилови сладки, мисля и едни меденки да спретна ама да видим ще ми остане ли време тази седмица.
Вчера си харесах една рецепта за нещо като бонбонки мисля и тях да направя.
Другата седмица съм планувала да правя още два вида сладки, но може да се окаже че много планувам, а време няма.
На малчо съм харесала засега две неща един уолкър и една играчка като пиано с разни допълнителни бутончета с животни. Все пак обаче ще избирам окончателно със сестра ми.
Относно ваканциите, няма големи промени. Дори се оказва, че по Великден ще почиваме 10 дни  newsm44

Zai4enze - много празнично е станало у вас. Най-много ми хареса снимката от аватара ти. Малкото зайче има доста ангажирана седмица в градината, толкова интересни занимания - театър, музей - супер.
А другата седмица ще стискаме палци.  Wink

Уф почивката ми свърши, продължавам да работя  Cry

Целувам ви всички и ви желая лека вечер.

Звездич - голямо гуш  Hug и да оздравяваш. Пий повече чайчета и хапвай мед ако имаш. Дано минава това гърло и най-важното да подминава бебчо.

Astrea - успяваш ли със задачките. Дано да ги приключиш преди празниците

Joel - късмет с представянето на заданието. Много тежки неща ви карат да правите  Shocked
Много ми хареса лека за гърло и хрема. Обичам мляко, нямам представа как ще е с джинджифил, но пък си струва да се опита.
Ако ти остане време за рецепта ще се радвам много да я видя.  Heart Eyes

# 22
# 23
  • Мнения: 6 390
ще отивам в ранни зори да посрещам Лучия в училището
после може и да пусна рецепта какво се яде на 13 дек. тук
аууу значи съм на линия   chef

# 24
  • Мнения: 1 526
Ей, Joel колко вкусно изглеждат. Задължително да разказваш после. Сподели повече за този обичай, за първи път чувам- много интересно.
А на който му е интересно, да научи нещо за Израел заповядайте в едноименната тема  Hug!

# 25
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Здравейте момичета!

Joel-вкусно,само такива изкушаващи неща пускаш.Ами диетата?
 
Ралфи-как ти е ръката?В др тема четох че нещо си пострадала.Бързо оздравяване HugКак е малкият бонбон?

Звезди-бързо оздравяване Hugдано Ерик не се разболява Hug

Миленски-с преместването сме в задънка.По план трябваше да се местим вече по това време,но нещо се проточват нещата.И не знам и аз.....май ще го оставим за след празниците.
Вие как сте?Алекс?  HugИмате ли си гости вече?

Tali Dan-благодаря за поканата  bouquetпри първа възможност ще надзърна в темата ви?

Лека вечер на всички!
Хубав и ползотворен ден утре!

# 26
  • Мнения: 1 550
привет Hug

Ралфи, добре си прекарват хлапетата в твоите часове Hug а, празничната атмосфера предразполага, без съмнение Wink аз доста рецепти събрах, но още не съм запретнала ръкави.

мамКами, Нова Година, нов късмет. преместването става бързо, но след това разопаковане и търсене кое къде е ooooh! докато всичко си дойде на мястото, може доста нерви да ти коства. но пък ако ти харесва новото жилище си струва. ние не можем да се разберем с половинката, понеже той малко Плюшкин си пада и в къщи какво ли не може да намериш. аз не се привързвам толкова към вещи и за това имаме различия кое е за хвърляне и кое е за пазене. чакам с нетърпение да се преместим в нова къща. каква чистка ще му направя тогава smile3508

Тали Дан, аз вече хвърлих едно око на темичката за Израел. много неща се научават така и има прекрасни снимки yes

Joel, аз сам ги хапвала тия вкусотии и имам дори рецептата в книгата с Коледни рецепти. и този празник го бях отбелязала докато бях в Швеция. така като се сещам за такива интересни неща ми се ходи до Швеция и половинката проявява интерес, само трябва да решим как ще го организираме това Thinking успех с твоето задание  bouquet

Зай4енце, много интензивна културна програма са им замислили на децата и на тях сигурно им е интересно. успех във вторник  bouquet

Звезди, бързо оздравяване Hug

Астреа, успешно приключване на задачките до Коледа  bouquet

лека от мен Hug

# 27
  • Мнения: 7 914
момичета, аз да си кажа.. лекувам се с исландски мъх Crazy
  и да ви кажа действа...многоооо е вкусно .. и даже ми се яде като бонбонки Whistling

Joel

направо си страшна как успяваш да се справиш на всички фронтове не знам Hug

момичета, мерси за пожеланията...аз от другата седмица се глася да съм по редовна... нали ще си имам Ерико-гледачка Party Party Party

# 28
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки!

да ви покажа Коледната елха на площада в Амстердам Flutter



лек ден на всички  bouquet

# 29
  • Мнения: X
Milenski72, уау
чудеса
наше село е доста по-скромно
а елхата от къде е

в Дания всяка година идваше от Норвегия едно елхище
и имаха специална традиция първата събота на адвент лично кметът я запалваше
беше пълно с народ и пееха специални песни
беше страхотно

днес при нас беше св. Лусия
бях в моето училище
толкова романтично и красиво беше
сега имаме слънце при  ...-12град

ето тук има инфо за празника
св. Лусия

рецептата я пуснах в готварския
линкът е някъде по-нагоре

Общи условия

Активация на акаунт