Ако трябва да подарите на майка си

  • 2 337
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
И майка ми е 50+ със суха кожа- много харесва продуктите на Lancome.

# 16
  • Мнения: 1 227
Ако ходи на козметик - ето ти консултант. Ако не обсъди с нея различните марки или се консултирай директно в магазина.

# 17
  • Мнения: 812
на есте или ланком

# 18
  • Мнения: 776
Аз отново се влючвам Mr. Green, за да добавя класиката Riche Creme на Ив Роше - той също би бил добър вариант, тъй като освен anti wrinkle е и дълбоко подхранващ и регенериращ. Спомням си, като бях малка и нямаше вносна козметика, а само корекоми, този крем беше супер лукс сред мамите  bouquet. Сори за отклонението Whistling

# 19
  • Варна
  • Мнения: 692
Аз отново се влючвам Mr. Green, за да добавя класиката Riche Creme на Ив Роше - той също би бил добър вариант, тъй като освен anti wrinkle е и дълбоко подхранващ и регенериращ.
Да, да, точно този крем имах предвид. Една козметичка го препоръчала на майка ми преди 10-ина години и оттогава - все той. Е, сменя го с някакви други, но после пак към него се връща.

# 20
  • Мнения: 5 698
От българската козметика бих ти препоръчала на Талодерма-крем Магия,за зряла кожа.Има дневен и нощен, и е около 12 лева единия.Ако искаш по-висша категория,на Lumene имат лифтинг крем против бръчки, с нанозоми и фитостероли,но е по-скъп,около 35 лева.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз и подарих крем против бръчки на Loreal, дневен и нощен, много е доволна, а и не са много скъпи.  Peace

колко лв. е и има ли за различните типове кожа?
Къде да го търся?

# 22
  • Мнения: 2 978
Аз също съм за Ив Роше.
В магазина има козметик, а и момичетата се обучават, така, че винаги ще ти помогнат.

Аз съм взимала на майка, крема, за  който се пише по- горе. Тя е  много доволна.

На Ив Роше им харесвам това, че поне пише за какви възрасти за кремовете....а не като някои да се блещиш!

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз бих я завела да си избере. Ако избирам сама - какъвто и да й купя, тя няма да знае цената.

# 25
  • Мнения: 1 318
Ех, какво ли не съм й подарявала, всякакви скъпи кремове... Обаче тя адски много се притеснява, когато види, че е от по-скъпите марки и започва да ми мърмори... А аз имам финансовата възможност и не мисля, че е загуба на пари, по-скоро си е инвестиция Heart Eyes

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
За моята майка мога да кажа, че не на 100 %, а на 1000 % заслужава, но и аз ако й го подаря, най-вероятно ще се опита да го върне в магазина - това на въпроса ти дали заслуават!

Иначе по темата - момичетата са те посъветвали какво да направиш.

# 27
  • Мнения: 1 666
Ако става въпрос за моята майка, задължително бих я питала какво иска!
Иначе отиваме във варианта със замерянето!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 692
Добре де, а освен крем какво друго бихте подарили на майка си за някой повод?

# 29
  • Мнения: 17 407
Ако подаря на майка си крем за лице за повече от 5 лв, ще ме обяви за тотално смахната. Mr. Green След като ме е замерила с подаръка.
Същото.
Аз бих и съм подарявала бижу.

Общи условия

Активация на акаунт