Страх или примирение?

  • 2 086
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
Според мен пък изобщо не звучи крайно, мен направо ме потресе тая история – какво търси детето на първа среща и още повече -  в леглото с гаджето на майка си???? Може да съм консерва, не знам, ама това ми звучи ужасно за детето.
Абсолютно си права  Peace, детето няма място в тази ситуация - според мен даже не бива да вижда, че майка му си ляга с друг мъж - и то момиченце  #Crazy, туко виж решило, че е съвсем нормално да срешнеш някого за първи път и малко след това да си легнеш с него и мама - тримката в едно легло. Ами като поотрасне малко това момиченце ...... страх ме е даже да си мисля  Sick
Тази жена трябва да намери едно средно положение, хем да е жена, хем майка -  Peace не е невъзможно

# 16
  • Мнения: 148
 Peace
Точно това имах предвид! Дори не е възпитателно

# 17
  • Мнения: 193
Няма спор, че това което прави, не е правилно-но приятелката й моли за съвет.Ако не можете да й дадете такъв, то моля не изпадайте в шок Shockedот постъпките й #Crazy

# 18
  • Мнения: 148
Ако оставя детето ще се отпуска мн.повече,няма да се съобразява толкова мн. и да се ограничава.Ще може да прекара няколко часа на една среща пълноценно,без очите й да са на четири къде е отишла малката.Тъкмо ще може да прави секс,като няма трето човече в леглото Mr. Green
Няма защо да се страхува дали "новия" ще приеме детето,така ще има време да го опознае и прецени по-спокойно пък и да реши дали въобще си заслужава да ги запознава.
И държа на мнението си- момиченцата копират поведението на майите,нека не счита това за нормално и естествено!

# 19
това състояние ми е много познато - майката просто изпитва такова чувство на вина по отношение на детето, че смята, че не заслужава да бъде щастлива, а ако все пак има някакви моменти на щастие, те трябва задължително да са споделени и от детето. Вече 5 години съм в този филм.  Няма смисъл да я убеждаваш и да й говориш. Сама ще стигне до извода, че трябва да има свой живот и свое щастие, когато детето заживее свой собствен живот и я отблъсне като натрапнца. 

Общи условия

Активация на акаунт