Да ви се оплача от детската кухня

  • 1 657
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
Аз съм доволна от Детската кухня в Стара Загора. Бурканчетата са винаги затворени и цените са далеч по- ниски от това, което пишете.  Храната винаги я карат 20мин преди началото на работното време на кухнята.
пюре+кисел  8лв
супа +кисел   8лв
супа+ ястие+ десерт 13лв      НА МЕСЕЦ! И е много вкусно! Peace newsm64

# 16
  • Мнения: 46 526
... Това в разливочния пункт ...

При нас не е с разливане на място, а като се запишеш даваш опредлен брой бурканчета и след това ходиш само да прибираш готовите и затворени, а тези от предишния ден ги връщаш измити, с една дума, разчиташ на това, че някоя друга майка е измила добре бурканчето. Може и да има хигиена, но един от случаите, които ме разубедиха да я запиша беше, когато моя приятелка намери засъхнало от вчерашния десерт по бурканчето със супа, пък и ако наистина се спазваше всичко нямаше да има случаи с деца в болница заради ентероколит или други екстри ...

Чудя се защо някой не пусне тема ''Доволна съм от детската кухня'', а все недоволни newsm78 ...

Има много теми с доволни, да не казвам силна дума, но 80-90% от ползващите нямат никакви забележки, което искрено ме учудва  Rolling Eyes

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
bloodywhite, възмущението ти според мен е неоснователно!
По твоята логика, дай де не си записваме децата на училище след осми клас, когато не е задължително, защото сме недоволни от училището и да им преподаваме вкъщи сами или направо без образование.
Не ти ли идва на ум, че има майки, които не могат да готвят или просто не им се готви, а нямат толкова пари за готови храни. И за ДМК има изисквания за хигиена и те трябва да се спазват, независимо от това, че кухнята не е задължителна.

# 18
  • Мнения: X
Чудя се защо някой не пусне тема ''Доволна съм от детската кухня'', а все недоволни newsm78а колкото и да се оплаквате и да не доволствате, продължавате да ползвате услугите newsm78Защо не си готвите за децата, ами само недоволствате, когато други го правят newsm78Е т'ва е много чудно - хем недоволни, хем се бутат на опашката пред детската кухня Tired
Ама нейсе ... млада съм, цял живот имам пред себе си да разбера, защо има хора на който все нещо не им е угодно TiredИ да разбера, каква е целта на безумни теми като тази Tired

Е, изпревари ме. Тъкмо и аз това щях да питам.
Все недоволни, пък първи на опашката.
На който не му харесва - да си готви вкъщи. Кухнята не е нещо задължително.
Ей на - според Никол и по-евтино излизало, макар че нещо не ми се вярва, ама аз си ползвах кухня.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

На който не му харесва - да си готви вкъщи. Кухнята не е нещо задължително.

А който не може да готви?
Кухнята не е задължителна, но е задължително да има хигиена.
И да - има кухня - има проблем, няма кухня - няма проблем. Това ли трябва да ни е мисленето?

# 20
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
bloodywhite, възмущението ти според мен е неоснователно!
По твоята логика, дай де не си записваме децата на училище след осми клас, когато не е задължително, защото сме недоволни от училището и да им преподаваме вкъщи сами или направо без образование.
Не ти ли идва на ум, че има майки, които не могат да готвят или просто не им се готви, а нямат толкова пари за готови храни. И за ДМК има изисквания за хигиена и те трябва да се спазват, независимо от това, че кухнята не е задължителна.
Ооо напълно основателно е!
Няма място за сравнение между училище и детска кухня Tired
А за изказването ''не им се готви'' просто не знам какво да кажа.Значи на мен не ми се готви или не мога да готвя, затова по цял ден си прекарвам времето в оплакване по форумите, колко лошо се грижи някой си друг за храната на детето ми?Хе, че това е направо смешно Grinning
Съгласна съм, че има изисквания за хигиена,храна,обслужване и тн. не само в детската кухня, а и във всяка една обслужваща институция и ако тези изисквания не се спазват има други обслужващи институции към които да се обърнем!Авторката на темата само е изписала, какво не и харесва и какво мисли да прави, търсейки съпричастни!Е тук ще намери съпричастни, но не и решение на проблема си!Не е задала дори въпрос към кого трябва да се обърне, за да се задейства решаването на проблема и!Точно затова, теми като тази са просто безумни и напълно безмислени

# 21
НЕ ПОЛЗВАМ УСЛУГИТЕ НА ДЕТСКАТА КУХНЯ.Готвя храна у дома,да ви кажа чесно,не ми вдъхва доверие.Сама правя пюренца.Не доверям на кухнята.Знам какво слагам вътре и какво ще яде мое бебе.Ям по заведения,обаче ми гнус да давам на бебе храна приготвена  от детската кухня.Кой знае каде бръкнала с пръстети си лелка докато готвела.Това е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ.

# 22
  • Мнения: 2 197
Aз лично съм доволна от детската кухня. И на мен ми се е случвало бурканчетата да не са много добре затворени, но още като ги взимам ги затварям. Според мен не е чак такава драма да си дозатвориш бурканчето. Все пак в една кухня сигурно има към 500 деца. Аз нямам забележки и към храната. Не мога да кажа, че всичко се изяжда, но напълно достатъчно. От време на време има не особено измити бурканчето, но моето дете не расте в саксия. Досега не е имала проблем.

# 23
  • Мнения: 668
немога да разбера какво толкова и харесвате на тия кухни?готвят отвратително и си наказвате децата и се оплаквате?моето беше 2 седмици измачих го.по отвратително нещо не сам му давала.една позната ме пита как могя да му готвя не се ли мъча така повече?аз го гледам сам сама без помощ от никаде и се справям.така че мили майки не се оплакваите.никой не ви кара на сила да го храните от кухнята,като не ви харесва си гответе сами
.

Общи условия

Активация на акаунт