Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
10 е черно, 11- синьо черно. Обаче става различно от това с амонячна боя. По- естествено е някак, не синее толкова.. МЕн даже са ме питали дали това не е моят си цвят.
ТЪмно кафяво не знам дали има, може и то да е 10 всъщност...

# 16
Ами да, безамонячните наистина стоят много по-естествено. Аз досега се боядисвах с Елгон, но искам да пробвам и Кастинга, ще го видя този номер 10  Peace

# 17
  • Мнения: X
Ох благодаря ви  bouquet Страхотни сте, и радвам се, че успяхте да видите снимките Simple Smile  Благодаря на Мирена и Елс:)

Ами сега да отговоря:

Това не е естествения ми цвят. Това 12-ти номер Лонда - тъмно кафяв, но на всички снимки не съм прясно боядисана с него а е поопадал и се е показал моя си цвят.

Само за безамонячна боя питам и съм решила да е точно 11-ти номер кастинг. Него съм си харесала.


Ето и за всички новочетящи темата, за да не преглеждате всичко - паролата за снимките е :" maimunche "

# 18
  • Мнения: 1 802
KATI_Z, Писах ти на лични!  Simple Smile

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мда, и аз мисля, че ти отива тъмен цвят на косата. Но може би не този 11 номер на Кастинг, а нещо по-шоколадово. Може и някакви преливащи кичури в няколко цвята... newsm78
А ако си решила да е черно, мисля, че най-добре ще ти стои точно черно, не с отенъци.

# 20
  • Мнения: X
Мда, и аз мисля, че ти отива тъмен цвят на косата. Но може би не този 11 номер на Кастинг, а нещо по-шоколадово. Може и някакви преливащи кичури в няколко цвята... newsm78
А ако си решила да е черно, мисля, че най-добре ще ти стои точно черно, не с отенъци.

И аз искам шоколадов цвят, но неможе. Косата ми е много тъмна в момента с някакви отенъци. Единственото което може да я оеднакви е или черната боя, или обезцветяване и нанасяне на по-светла, което искам да избегна. Тънка ми е косата , бързо се омазнява в корените и много суха в краищата и ако се наложи да претърпи обезцветяване и отново боядисване, се страхувам какви ще са последиците. Идеята е да сложа безамонячна ( защото пада по-лесно от другата и е по-щадяща) и да е черна ( защото само това би скрило отенъците ми и би направило равномерен цвят). След което, да я оставя да израстне от цвета.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мда, и аз мисля, че ти отива тъмен цвят на косата. Но може би не този 11 номер на Кастинг, а нещо по-шоколадово. Може и някакви преливащи кичури в няколко цвята... newsm78
А ако си решила да е черно, мисля, че най-добре ще ти стои точно черно, не с отенъци.

И аз искам шоколадов цвят, но неможе. Косата ми е много тъмна в момента с някакви отенъци. Единственото което може да я оеднакви е или черната боя, или обезцветяване и нанасяне на по-светла, което искам да избегна. Тънка ми е косата , бързо се омазнява в корените и много суха в краищата и ако се наложи да претърпи обезцветяване и отново боядисване, се страхувам какви ще са последиците. Идеята е да сложа безамонячна ( защото пада по-лесно от другата и е по-щадяща) и да е черна ( защото само това би скрило отенъците ми и би направило равномерен цвят). След което, да я оставя да израстне от цвета.


Ами пробвай с черна безамонячна, Кастинг примерно. Има и други много добри безамонячни. Но черната Кастинг също трудно пада.
А какъв ти е естественият цвят?

# 22
  • Мнения: X
Мда, и аз мисля, че ти отива тъмен цвят на косата. Но може би не този 11 номер на Кастинг, а нещо по-шоколадово. Може и някакви преливащи кичури в няколко цвята... newsm78
А ако си решила да е черно, мисля, че най-добре ще ти стои точно черно, не с отенъци.

И аз искам шоколадов цвят, но неможе. Косата ми е много тъмна в момента с някакви отенъци. Единственото което може да я оеднакви е или черната боя, или обезцветяване и нанасяне на по-светла, което искам да избегна. Тънка ми е косата , бързо се омазнява в корените и много суха в краищата и ако се наложи да претърпи обезцветяване и отново боядисване, се страхувам какви ще са последиците. Идеята е да сложа безамонячна ( защото пада по-лесно от другата и е по-щадяща) и да е черна ( защото само това би скрило отенъците ми и би направило равномерен цвят). След което, да я оставя да израстне от цвета.


Ами пробвай с черна безамонячна, Кастинг примерно. Има и други много добри безамонячни. Но черната Кастинг също трудно пада.
А какъв ти е естественият цвят?

Ми....среднокафяв. По-скоро тъмно....
Какви други безамонячни бои има?

# 23
  • Мнения: 98
аз неможах да видя снимката , но щом имаш проблем с червеникавия отенък , пробвай да слагаш матирашти маски, какъвто и цвят да избереш за косата си , ако попиташ професионалист мисля , че най добре ще те посъветва  Simple Smile

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Не можах да разбера от снимките дали са ти израстнали корените много, но си мисля, че и шоколадово би станало. Л'ореал професиналните имат безамонячна, също така повечето от професионалните серии.
Ако си от София и държиш на боядисване вкъщи, можеш да провериш за боя в магазинчето на Алабин. Там продават бои от много марки.

# 25
  • Мнения: 3 830
Тъмен шоколад мисля, че ще ти отива много. Peace

# 26
  • Мнения: X
Не съм от София:)

# 27
  • Мнения: X
Тъмен шоколад мисля, че ще ти отива много. Peace

Ми той тъмния шоколод си е направо като тъмно кафявото с което съм в момента, само че е с повече блясък и няма да ми хване.

# 28
  • Мнения: 2 500
Ползвала съм всичките нюанси на кафявото от кастинг и става черно. Даже в момента съм боядисана с цвят касис 12 номер и стои  черно при положение,че стоях 15 минм а не 20 и костат ми беше кестенява.Така,че се съгласявам с момичетата кафявото става черно Cryза съжаление

Общи условия

Активация на акаунт