диван за хол, но да се спи удобно на него...

  • 30 165
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
Виждат се само малките снимки и то разтеглени, като цъкна да се види голяма, не се отваря, излиза едно въпросче  Tired

Ето ги мънички:

   

Довечера ще погледна, ако ги пазя на компютъра вкъщи, ще ти ги пусна.

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Довечера, ако малката си разреди изложението от него ще го снимам ...

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Йееееее, довечера ще имам много снимки  Party Party

# 18
  • Мнения: 2 891
Ние сме с диван, като на Никол, но без металните крачета. Взехме го от АИКО за 200 и нещо лева. Твърд е.

# 19
  • Мнения: 366
Ние в детската имаме диван на "Ретроуют". Това е ямболска фирма. Като се разпъне е колкото спалня. Освен това е много удобен и стабилен.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 2 079
У дома има такъв отскоро и е удобен. Добре се спи на него. Peace

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

никак не е лош.
Но това, дето излиза, за да стане дефакто спалня (тази част) от къде излиза? Т.е - къде седи, когато дивана изглежда като на 1-вата снимка?

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
стои под лявата част на дивана, под дясната има място за натурии.

# 24
  • Мнения: 4 970
Labrador , точно такъв съм си харесала Hug.Някои фирми  го водят"ДЪмбо".ТИ от къде го купи ( или поръча)?ЕЙ, твоят пост много ме обнадежди и успокои за избора ми Hug

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
довечера ще питам жената , че аз даже не знам името на магазина в Ст.Загора .... трябва да видя най-добре на коя фирма е производство, защото този магазин май са само дистрибутори на различни производители.

# 26
  • Мнения: 2 270
ето това е един супер удобен диван,както са сядане така и за спане.Може да се спи и без да е разпънат/2 човека се събират идеално/Струва 2000лв,но си заслужава

# 27
  • Мнения: 728

никак не е лош.
Но това, дето излиза, за да стане дефакто спалня (тази част) от къде излиза? Т.е - къде седи, когато дивана изглежда като на 1-вата снимка?

Ние спим на абсолютно същия диван (само дамаската е различна) вече трета година. Удобен е, но само за хора, които обичат да спят на твърдо. Аз например не съм свикнала да спя в меко легло, имам чувството, че потъвам. Затова ми е много добре на него. С времето обаче дунапрена на подматрака се сплесква на места и сякаш става по-тънък, започна и леко да скърца. Но тези дефекти предполагам се появяват само при ежедневна употреба. Иначе раклата побира мнооого неща.
За цената, мога да кажа, че преди три години струваше 600 лева с дамаска "тефлониран флок".

# 28
  • София
  • Мнения: 461
И на мен ще ми трябва след време разтегателен диван, на който да се събират двама души. Преди време гледах в Арон и си харесах доста модели. На мен специално най-много ми допадна модел "Немо", можеш да провериш в сайта им.

# 29
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
ние имаме комбинация от модел "Nadya"  от стр. 4  http://www.rudi-an.com/?81&02&964  и за да се получи ъгъл модел "Gloria" от стр.5 http://www.rudi-an.com/?81&02&965

Първо - много са удобни и достатачно големи, става като спалня 1,60 х 2,00
Второ - без никакъв проблем могат да спят трима човека
Трето - няма никакви ограничителни рамки, подлакатници и т.н., което на мен лично много ми допада, особено когато се спи

размерите могат да се избират индивидуално  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт