Опити за забременяване и АРТ в Испания

  • 15 411
  • 194
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 382
Да ви се похваля, 4е за сега не съм скъсана на първите три изпита и съм обнадеждена, и ве4е малко ми помина депресията.
Целувки на вси4ки. Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 1 248
Yani,браво за изпитите smile3501 smile3501 smile3501

# 122
  • Мнения: 143
Яни, браво за изпитите!!! Продължавай в същия дух!!!
Тони, сори, че със закъснение, но Честит имен ден и от мен! Желая ти разбира се здраве, БЕБЕ и успешно отказване на цигарите!  Laughing
Сил, по-принцип с нагънати тръби се получава забременяване, но за моята доктора каза, че на сперматозоидите ще им трябва карта, за да се оправят да стигнат до яйцеклетката!!! Но понеже те са умнички, все пак може и да успеят. Обаче после яйцеклетката да стигне до матката е по-сложно! А за съжаление е доста възможно да не успее и да я докараме до извънматочна бременност. Кооофти!
А втория проблем са хидросалпингите. Течността, която се събира в тях има ембриотоксичен характер за ембриона. И дори да настъпи бременност е много вероятно тази течност да убие зародиша. Това обикновено се случва още преди жената да разбере че е настъпила бременност! Още по-коооофти!
Та така!!! Simple Smile
Но аз не се отчайвам - преодолях мисля вече голямата криза и реших, че все някак ще се преборя с проблема! Бях се шашнала, че годинките летят, но все още имам време. Скоро ставам на 28!  Confused Все пак не са толкова малко, но все пак не са и много!!!!
А и продължавам междувременно да се надявам, че може да стане от самосебе си, и че бебчо ще издържи на всички неблагоприятни среди в моите репродуктивни органи!  Grinning
Поне мъжа ми въпреки килограмите и цигарите, казаха че е със шампионска спермограма!  Heart Eyes Бил мъж за 2 жени!!!! Та много се кефи сега!!!!  Laughing  Laughing  Laughing

# 123
  • Мнения: 382
Олимпияс е зна4и не е невъзможно да забременее6 по естествен път.Пък и годинките ти хи4 не са много.Виждам 4е си борбена, както и вси4ки моми4ета. Peace

Та като съм тръгнала да ви се оплаквам тази седмица, днес направо съм 6окирана.Ходих да си взема резултатите от изследванията от ли4ната лекарка, и4акайки 4ас и половина ми казват 4е не могат да ги открият.В тази пап4ица в онази пап4ица, ама няма, нито и в клиниката където ми взеха кръв. Даже ми казват 4е не било програмирано, все едно 4е никога не са ме бодвали. Е кажете ми това за вярване ли е.В понеделник 6те ходя да им се разправям, 4е да ми търсят изследванията под дърво и камък. smile3515 newsm61 smile3511Ина4е хормоните ми и на приятелят ми са добре,то поне едно хубаво не6то.
Какво става при вас моми4ета? newsm03
Тони държи6 ли фронта?Да не се изпобихте ве4е у вас.За6тото в къ6ти като се спря да пъ6и само перу6ина не хвър4е6е. fight

# 124
  • Мнения: 143
Олимпияс е зна4и не е невъзможно да забременее6 по естествен път.Пък и годинките ти хи4 не са много.Виждам 4е си борбена, както и вси4ки моми4ета. Peace

Е уж не е невъзможно, но вече 2 години не става, така че..... няма да седя и да чакам повече. А и този месец май я изпуснахме Ову!!! Еми може ли на 8 ден! То докато ми свърши и съм в Овулация!!! Нещо много ми се промени цикъла!
А какво стана с твоите изследвания? Намериха ли ги? Чак не мога да повярвам да се случи такова нещо!!!!
Момичета явно всички сте изчезнали за fin de semana нанякъде! Много хубаво!!! А ние си стоим вкъщи, че мъж ми поработи през нощта тази седмица и сега само спи  Sad Голяяяяма скука!!!!  Crossing Arms
Хайде поздрави на всички от вече слънчев Мадрид!  Hug

# 125
  • Мнения: 1 248
Олимпияс,аз съм тук!!!-ако сключим примирие с моя,може да излезем малко Confused-ако не- fight fight
А ти няма да се стресираш-и според мен,запиши се тук в списъка за инвитро,една девойка в зачатие,каза-1-1,2год...но поне е безплатно.В бг,си е парички. Sad
Но важен е крайния резултат,нали? Peace
Яни,бием се,караме се,ако до края на месеца уживеем,добре ще е  newsm50

# 126
  • Мнения: 143
Мдаааааа, кофти е с тея цигари и тяхното отказване!!! Но дори и с риск за живота  Wink от избиване помежду си  Laughing  Laughing  Laughing ДРЪЖТЕ ФРОНТА!!!! А нас ни хващат бясовете от липсата на сладко!!! Така ми се хапва по някое бонбончеее!!!!  Rolling Eyes Ноооо после - като постигнем заветната цел!
А иначе вчера успяхме да се организираме и ходихме за риба в това хубаво време! Естествено риба никой не хвана, но си направихме пикник и беше супер!!!
А на всички вас желая успешна седмица!  Laughing

# 127
Здравейте и от мен борбени момичета
Off на мен взе че ми дойде в събота ама такъв кръвоизлив че кръвното ми падна и цял ден сам лежала ..е бременна не съм zа съжеление но аз не си и правих много илюзии( само тайничко се надявах) но не е и нормално това което ми се случва. Аз винаги сам имала редовен цикъл, а този път беше нещо странно.
Олимпияс извинявай за моето невежие по тия теми ама ми беше любопитно, Аз нали си имам една тръба и не знам права ли е крива ли е...Дано бебока ви някой ден се пребори с всички препядствия по пътя и стане реалност.
Яни та мен хич не ме изненадва че са ти загубили папката тук са толкова разсеяни, на мен така ми загубиха историята като си промених адресната регистрация и ме пратиха в нова поликлиника. Но дано имаш повече късмет от мен. Аз сега трябва всеки път да си разказвам живота като отида на лекар.
Тони браво караите си се така ама се дръжте за цигарите!
 

# 128
Олимпияс колкото до годинките аз съм на 29 и отивам към 30те ама не се отчайвам ! Вярвам че като му дойде времето някои фоликул ще хване правя път и ще се превърне в бебе!
И ти ли живееш в Мадрид?
  ylinfant  ylinfant bye

# 129
  • Мнения: 143
Олимпияс колкото до годинките аз съм на 29 и отивам към 30те ама не се отчайвам ! Вярвам че като му дойде времето някои фоликул ще хване правя път и ще се превърне в бебе!
И ти ли живееш в Мадрид?
  ylinfant  ylinfant bye

 И аз съм сигурна...... само дето на моменти ми се изчерпва търпението! Но си чааааакаме! Ще стане!
А иначе в Мадрид съм да. Ти работиш ли? Може някой ден да се видим на кафе  Laughing

# 130
  • Мнения: 382
Здравейте моми4ета.

Сил не се от4айвай, а надявам се 4е този кръвоизлив не е ни6то сериозно. Сега как се 4увства6?А за изследванията ги намерихме в болницата където ми ги правиха и незнайно за6то не са достигнали до ли4ната ми лекарка. Казаха ми 4е мие много леко зави6ен пролактина.Надявам се 4е не е голям проблем.

Тони как я карате? box tooth

Олимпияс аз преди без сладко не можех, но с времето ве4е не изпитвам никаква нужда за 6околад4е, бонбон4е. eat

Посъветвайте ме не6то да пия 4е все о6те не ме хва6та съня. То виж колко е 4аса а о4ите са ми smile3556 1countingsheep newsm46

# 131
Олимпияс аз работя ама по обяд сам свободна между 2 й 4 а в петък след 2 сам абсолютно свободна, така че може някой ден да пийнем по кафе и да си се пооплакваме ... Peace
И аз вярвам че ще стане! Как я карате с диетата?
Аз след като ме оперираха (извънматочната) надебекях също много ама сега сам започнала да свалям лека по лека no ми е много трудничко.
Янита пий една тила, и не учи чак до тiя часове че то не е и много хубаво чак толкова учене.
Иначе браво с изпитите! Всичките да го вземеш! Аз съм горе долу ниско ми е кръвното ама пия желязо и така ще трябва да чакам до март за да ми пуснат пълни изследвания. Радвам се че са ти намерили резултатите, моите така си изчезнаха както писах вече. #2gunfire
Тонита къде се загуби? Hug

# 132
  • Мнения: 1 248
Сил,тук сам.Първо един важен съвет да ти дам за кръвното,да не би да забравя-значи като ти стане зле-пиеш чаша вода със захар и лимон.Мен ме освестява успешно-това ми го каза една докторка,след като обърнах очите,пред кабинета и. dontknow
Яни,щом е само леко повишен пролактина,най вероятно няма проблем,-какво каза докторката?
За бомбончетата-уф,и аз ги уважавам много,Яни,ти пак защо не ядеш шоколад,нали искаш да пълнееш? Hug
Олимпияс,браво за пикника, ние постигнахме примирие чак в неделя вечерта,така че нямаше ни пикник ни чудо...Къде ходихте на пикник? Hug


# 133
Тонита Мислех че сте се избили с мажа ти!  boxПродължаваш ли да не пушиш или...се изкуши вече
Благодаря за съвета това не го знаех, аз ям орехи като луда - казаха ми че били много полезни за ниско кръвно, но сега и това ще пробвам от време на време.И вземете се обичайте с мажа ти вместо да се карате
 luvbed

# 134
  • Мнения: 1 248
Сил,че ние много си се обичаме, особенно след скандал-най милите на света сме... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт