отзиви за пвц дограмата на фирма РОЛПЛАСТ

  • 42 660
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
И аз съм от доволните от Ролпласт - тази година смених всички прозорци , е вярно правят мръсотия но то кой майстор не прави в смисъл не са помитали но пък и аз не съм плащала и искала да метат и извозват старата дограма

# 16
  • Мнения: 8 999
Преди година и половина си сменихме дограмата - купихме точно от Ролпласт петкамерна Трокал. Към самата дограма нямам забележки - изглежда си чудесно и си върши работата, всичко беше готово в срок /при това много кратък/, монтираха я за един ден /прозорци на 5 помещения/, а и дадоха много добри цени с големи отстъпки.
Само мъъъъничко бяха пообъркали размерите на прозорците, но се компенсираха като ми монтираха безплатно външни первази. Добре, че правехме основен ремонт и вкъщи се мотаха по това време разни други майстори, които успяха да замажат дефектите.
Ако ми се наложи, бих ползвала отново услугите им, но този път ще следя отблизо какво прави оня специалист с ролетката.

# 17
  • Мнения: 183
Майка ми си сложи преди 3 години такава дограма. Справиха се чудесно, и нямаше нещо за което да се хване човек, че не е изпълнено, като хората. Преди 2,3 седмици и ние си поръчахме и сложихме от същата дограма. Махането на старата и монтажа на новата, мина перфектно. Бяха коректни и във всички срокове, така както за взимането на размерите, така и в срока за монтажа.
Явно съм един от малкото им останали доволни клиенти, като чета до тук публикуваните отговори.
Много е важен и екипа, който монтира дограмата. При нас бяха три момчета, едното от които беше новак и се учеше, но той практически не участваше пряко в самия монтаж /подаваше инструменти, запълваше с пяна след монтажа и т.н/.Самото монтиране се извърши от останалите две момчета, които определено бяха в час и знаеха какво правят.
Явно всичко си е до късмет, защото няма фирма от която някой да няма някакви оплаквания.
Пожелавам късмет на всички, на които им предстои подобно начинание.

# 18
  • Мнения: 129
В никакъв случай не ползвайте РОЛПЛАСТ, особено от Варна, аз си патя от офиса на бул. Сливница. Изобщо отказват да приемат рекламация за качеството, а дограмата която сложиха направо вее, изобщо не е нивилирана ... Сега незнам какво да правя, добре , че не е зима.  Ужасни са, натова отгоре много агресивни.

Общи условия

Активация на акаунт