Компютърни развлечения за 2-годишни

  • 2 001
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 791
Цитат на: Liorena
Ади много обича да играе Тарзан на ПС-то
......

   Lio, я кажи как да се сдобием с този Тарзан?

# 16
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Не видях никой да е дал  адреса на Улица Сезам
Сама едва ли ще може да играе, но с твоя помощ ще й е супер забавно. А може и някоя английска дума да прихване.

Леле Лио, Тарзан не изисква ли много добра координация. Събра ми очите.

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: Tinkerbell
Леле Лио, Тарзан не изисква ли много добра координация. Събра ми очите.


значи това е една детска анимация просто, не знам дали не говорим за нещо различно.
едно човече тича със стрелките напред, скача нагоре, хвърля орехи, или там каквото е, и се снишава, и....какво беше още,  Thinking и скача, да, скача, това е.
и като се хвърлят орехи се премахват разни животни, които пречат на пътя на човечето. това е в общи линии.
и да не си помислиш, че Ади играе с някаква цел - просто знае да тича, да скача където е по-високо, да хрърля орехи, да се снишава, но любимото и да хвърля орехи.
това е, да не мислиш, че прави кой знае какво всъщност.
но това, което ме стресна веднъж (понеже хвърлям по едно око, но не бях много в час), я питам, исках малко аз да видя за какво става дума, и я питам "Ади, ти с какво скачаш?" и всъщност ми показа с какво се скача. което пък ме навежда на мисълта, че осъзнава с какво се скача и прави разлика м/у отделните действия на човечето.

а иначе не знам откъде е този Тарзан, ще питам мъжа ми, на неговия компютър е, но пък е голямя забава.
а че развива много добре координация и съобразителността- в това две мнения просто няма. съгласна съм напълно.

А Vache,  нали не се съмняваш коя е първата буква, която запомни Ади Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Liorena
А Vache,  нали не се съмняваш коя е първата буква, която запомни Ади Laughing


Не е Я със сигурност... Laughing  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 792
Цитат на: Vache
Александра много се кефи на рибките и цветчетата...

 Аз я пуснах на Момчил, за да спре да се рови безобразно в компа, спокойно го оставих, викам си няма начин, сега да направи нещо. След три минути, говедото вика "Мамо разгледах го и си пуснах друго" #Crazy , като погледнах какво става, нашия не само беше успешно излязъл от игрта, но си перкаше из Control panel-a  #Shocked , хакерчета отвсякъде Wink

# 20
  • Мнения: 2 792
Това е една много готина програма за рисуване
http://download.bg/prg_view.php?id=14539
 Мойте я харесват и аз също Wink .Мисля, че може и по-малки деца да си играят с нея.

# 21
  • Мнения: 6 323
Цитат на: Flash*
Егати, само аз ли не искам дребното все още да открива възможностите на компютъра?! Shocked
Ползва го само като тв чат-пат.  Rolling Eyes


Тц... не си само ти, ама явно е до дете.
Ади едва от скоро проявява желание да седне на компютъра (все пак вече е първи клас, имат компютърно обучение и т.н.). Преди това само филмчета съм пускала и мнооооооого много рядко нещо за рисуване.

Ама брат й е напаст голяма - иска и той да "работи" и не върши работа детския лаптоп - иска на истински компютър. Чак ме е срам да кажа, че на 3 години се справя по-добре с цъкането, отколкото сестра му.



А за игрички - вижте тези http://www.kidsgames.org/  (Мони харесва много тези, които са за оцветяването) и тези http://www.kidsdomain.com/games/online.html

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моите и 2-мата са луди фенове на компа...Дъщеря ми - ясно, все пак е в 1-ви клас и отдавна е запозната с доста неща от възможностите на компа (любим сайт- Барби и Дечица). Или сама си търси нови игри или си пуска филмчета(отначало не й се вързвах, че може сама да си пусне, но след старателно показване от нейна страна как точно действа се  #Shocked  #Shocked и двамата с баща й, щото никой не я е учил!

Обаче малкият обира точките...качва се сам на стола - обръща се, сяда и издърпва клавиатурата, след което с пръст от лявата ръка натиска клавиш, а с дясната държи "плъха" и го мести по подложката....за малко "го" пуска - натиска с 2-3 пръста (на 2-те си ръце) бутоните и после пак мишката е на мода Wink Скицаааааааа  Mr. Green


Лио - до кое ниво сте на Тарзан! Аз съм до 4-то  Embarassed , а щерката и баща й са на 10-то. Имаме и 2-ри вид Тарзан. Не е толкоз атрактивен, като "нашия" обаче.
Други забавни игри - Цар Лъв и Херкулес!
П.П: потърсете ги в data.bg. аз ги има(х) на диск, но той изчезна и последно преди 3 дни дръпнах Тарзан от нашата локална мрежа.

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: Шани

Лио - до кое ниво сте на Тарзан!.


 Embarassed това за нивата трябва баща и да каже Embarassed идея нямам какво правят.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: big mama
Цитат на: Vache
Александра много се кефи на рибките и цветчетата...

 Аз я пуснах на Момчил, за да спре да се рови безобразно в компа, спокойно го оставих, викам си няма начин, сега да направи нещо. След три минути, говедото вика "Мамо разгледах го и си пуснах друго" #Crazy , като погледнах какво става, нашия не само беше успешно излязъл от игрта, но си перкаше из Control panel-a  #Shocked , хакерчета отвсякъде Wink


Ееее, стига бе... нашата още не е стигнала това ниво... Grinning

# 25
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Flash*
Егати, само аз ли не искам дребното все още да открива възможностите на компютъра?! Shocked

Не, и аз съм от таз паритя-ще изчакам колкото може по-късно да се запознае с компютъра,че инак ....голяма напаст...пък и вредно с тез игрички....

# 26
  • Мнения: 6 243
нашия син стартира със специализираните игри на малко-по-голяма възраст - 3 год., когато лудия му баща му купи това: С него вървеше тази игра
Играта е тип quest  и е невероятна, Иво още играе с нея. Ако някой намери как да я дръпне безплатно - препоръчвам я.

(съжалявам за големите картинки, ама не знам как да ги намаля Embarassed )

Общи условия

Активация на акаунт