Споделете 36

  • 25 733
  • 1 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Дуци, не мога да ти дам идея за подарък. В същото положение сме и ние. Детето има имен ден на 17-ти, а още се чудим какво да му купим. В нас вече няма място от играчки.

Какъв ден е тогава?
П.П. Видях ти лентичката Embarassed

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мадам Фльор, отде извират тез мерени слова?
Ужас, Ви казвам, Ужас!

# 17
  • Мнения: 2 212
Запис. Аз какво да споделя, нещо се чувствам...ммм как да го опиша, наострена, раздразнителна, уязвима и в същото време агресивно-нападателна. Абе сигурно е ПМС, така че за 2 чертички надежда всяка тука оставте  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 070
Ами Цветанчето е библиотекарка, нали така беше? Сигурно седи с някое томче в ръка и преписва. хубаво, че имат интернет там.

Преди малко ми се обадиха специално да си пусна К1 и да видя какво смешно се случвало в Дързост и красота. Пуснах. Някакъв крокодил, абе много грозен мъж, беше награбил не по-малко прекрасната Сали Спектра и и обясняваше колко е прелестна. После се оказа, че си въобразява. Беше почти като Отнесени от вихъра.  Mr. Green


# 19
  • Мнения: X
Не ми се пуска тема в Готварския.
Имам щука, но не знам как да я приготвя.Не искам да я пържа.
Ако я овалям в майонеза и сусам, и после я запека на фурна дали ще стане за ядене?И дали ще оцелеят тези които хапнат от нея? newsm78

# 20
  • Мнения: 9 903
Детето има имен ден на 17-ти, а още се чудим какво да му купим. В нас вече няма място от играчки.


просто не му подарявате нищо.
Понеже синът ми често получава играчки без повод, на празници не получава  Mr. Green тогава се стараем да компенсираме с един различен ден.

Дуци, за седемгодишно тъкмо сме купили комплект войници, да си прави разстановки. Иначе темите в Нашите деца не ми помогнаха хич.

Боже, стихотворението на Цветанка си го бива  Peace

# 21
  • Мнения: 516
Хохохо, ДеЩо. Защо ми е да преписвам книги, като имам нет? Не съм изтрещела толкоз. Joy

# 22
  • Мнения: 995
Мария Лу, кажи направо какво те мъчи. Ясно е, че има нещо.
Добринкова, благодаря за линка. Дълго се смях, даже и на сън. Мъжът ми ми каза, че снощи съм похърквала. К'во да му обяснявам...
ДеЩо, след един период на мощно драйфане се спасих с мазни милинки. Не се шегувам, само това ядях 20ина дни. Не виждам причина да не обърнеш половин биричка Peace
Споделям, че хремата на детето май се задълбочава. Това въобще не ми харесва Confused

# 23
  • Мнения: 17 407
КАмпари, пържена е много вкусна. САмо веднъж съм яла щука и беше приготвена така. НА мен овалването в майонеза не ми се струва добра идея. Но на мен.

# 24
  • Мнения: 281
И за да е пълен апокалипсиса, Мери Лу:
...

Да, да. Точно така.

В личен план ще съм самотна майка с едно дете, на което ще продължавам да давам празните бутилки алкохол, за да си играе и да ме остави да чета архива на Красива Мама.
Там ще ми трябват години, екип от специалисти и професионална литература.

# 25
  • Мнения: 516
Споделям един от любимите си поети с вас. Няма да ви тровя повече със стихове за смъртта. Минавам на прозата. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 070
Хохохо, ДеЩо. Защо ми е да преписвам книги, като имам нет? Не съм изтрещела толкоз. Joy

Верно, ква съм тъпа. Но пък си те представих как седиш сред многото книги и прелистваш някое томче.

Катка, не ме мисли, вече обърнах една чаша. Помага ми. Имам разрешение от лекар.

# 27
  • Мнения: X
Дренка, вкусна, вкусна, ама не е здравословно.Пък и после с дни не мога да проветря качествено, въпреки, че през цялото време работи аспиратор.

Хайде,  кулинарки! Чакам още идеи и съвети.

Мария Лу, сподели, де.Какво те мъчи?

# 28
  • Мнения: 281
Пиша ви какво ме мъчи. Не ме четете явно.
Скуката ме мъчи, скуката...
 Grinning

# 29
  • Мнения: 2 212
Хора, имам крещяща нужда от нещо шоколадово, много шоколадово даже, поне един бийп + няколко мури трио + може и още някой друг шоколад .... а пред мен има само бисквити престиж, които не ми се харесват и не ги ща  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт