Споделете 36

  • 25 806
  • 1 285
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 2 070
Аз предлагам новата тема да е след 12 или утре сутрин - Понеделнишка да е.

# 1 246
  • Мнения: 3 405
Жозефин, Дафа знае защо пуска темата в клюто  Mr. Green

# 1 247
  • Мнения: 5 370
Жозефин, Дафа знае защо пуска темата в клюто  Mr. Green
Тя може и да знае, но едва ли е предположила какъв гаден обрат може да има.
Извинете, ама категорията "Мис Стрес" ми иде малко в повече. Това си е....чиста гавра и злобеене. Нали според правилата на форума нямаме право да обсъждаме потребители и да ги обиждаме?
Името на една потребителка на няколко пъти е спрягано по възможно най-противен начин, да ме прощавате. Stop

# 1 248
  • Мнения: X
Видели ли сте подписа на Франзела Калина? Crazy

Споделям, че ще се подмазвам на мъжа ми да ми свърши една работа утре.Стискайте палци да успея!И да не ми изтъква причини като:" Уф, знаеш ли, че там няма къде да паркирам!?"

# 1 249
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Гърлс, не се впрягайте.
Щом си готов да си изпльоскаш всичко в нета, трябва да можеш да преглъщаш коментари, е мнението ми.

# 1 250
  • Мнения: X
Дафодилия,   права си в известен смисъл.Но и не си от друга страна.Ще те номинирам за агент провокатор следващата година.

# 1 251
  • Мнения: 2 768
Доста ми допада Дафодилиния натюр.

# 1 252
  • Мнения: 516
Споделям, че съм очарована от алтернативните номинации.  Mr. Green

# 1 253
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хей, някой ще разкаже ли какво стана в малинките със стреса, че ми е интересно, а са го изтрили, естествено? Може и на лични? Моля?

# 1 254
  • Мнения: 1 072
Навих един модератор да изтрие конкуренцията за "Мис Стрес" и сега с Джей Джей заформяме дерби в категорията. Смятам, че ще я отвея кята тинейджър крем против акне.  Twisted Evil

# 1 255
  • Мнения: 2 891
Навих един модератор да изтрие конкуренцията за "Мис Стрес" и сега с Джей Джей заформяме дерби в категорията. Смятам, че ще я отвея кята тинейджър крем против акне.  Twisted Evil

Това значи само едно - ВОЙНА!!!  Crossing Arms За всеки глас. Ако трябва, ще викам фотошопките  Whistling

# 1 256
  • София
  • Мнения: 1 783
Споделям, че съм незапозната с другите теми от Клю- то днес.
Споделям, че номинирах Серпентината за оксидирано злато, ама не взе много вот, жалко.

Споделям че са ви мнооо хубави гуспойците.

# 1 257
  • Мнения: 1 072
Приеми предизвикателството. Изплющях те с ръкавица в другата тема.  #2gunfire

# 1 258
  • Мнения: 516
Самопредлагам се за ПиАр на Летящата и Джей Джей. Мога да проведа перфектна кампания, за да спечелите. Ако някоя ме пожелае, да се обади.  Mr. Green

# 1 259
  • Мнения: 2 891

Споделям, че номинирах Серпентината за оксидирано злато, ама не взе много вот, жалко.

Аз така се надявах, ама, на  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт