Споделете 36

  • 25 791
  • 1 285
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 7 002
Като го гледам как се гърчи и ще се откажа да ям меденки Joy
О, забравих да споделя - имаме си елха! Laughing И по липса на връх и сложих коледна шапка Crazy

# 1 231
  • Мнения: 6 029
А аз защо пера чорапи!?!?!?!??!?! Rolling Eyes

Нямаш пералня?

# 1 232
  • Мнения: 5 370
Споделям-НАВЪН НЕ Е ЗА ХОРА!!!! Само за бели мечки и полярни лисици!!! Shocked
Слязох за 5 мин. да взема пиците и шушулясах. Ох, как ще се ходи утре на работа, не знам.
То че ще си намъкна планинското яке-е ясно, хич не ме интересува как изглеждам, но как да си обуя скиорския панталон, без да предизвикам фурор? Mr. Green

# 1 233
  • Мнения: 7 002
А аз защо пера чорапи!?!?!?!??!?! Rolling Eyes

Нямаш пералня?
Joy Тва едно на ръка. Циците ми са хубави, би следвало да не пера чорапи Crazy Crazy

# 1 234
  • Мнения: 3 405
Споделям, че видях Ники в новините по Канал Едно. Докато гледах маскираните деца на карнавала той даваше интервю пред камерата. Съкратили го бяха до едно изречение, но е дебют все пак.  Grinning

Естер, хубав стих си ми намерила, ще си го сложа в профила, утре Simple Smile

# 1 235
  • Мнения: 2 212
Ех, изпуснала съм. Анджи, дали ще го има някъде качено...

# 1 236
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз страдам от някакъв комплекс по отношение на ноктите си. В момента на бюрото на компютъра ми има единадесет пилички за нокти, нокторезачка, ножичка, четири лака, въпреки че не се лакирам, две дървени пръчици за кожичките и восък, който използвам за избелване. Simple Smile До 14 годишна си ги гризях и сега са меки и чупливи, вероятно понеже никога не съм имала хубав маникюр сега се вманиачавам. Отивам в КМ.

# 1 237
  • Мнения: 3 405
Не знам. А и само няколко думички бяха: "Знам какво е благотворителност, защото майка ми ми е обяснила."  Grinning

# 1 238
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Браво на майката за обясненията. И аз гледах репортажа, преди него даваха такъв от Пловдив. Кратко изказване на Бу и Каспър.

Ходихме днес до "Джъмбо"-то.
Дори успяхме и подарък на Макси да купим.
Цените там наистина са прекрасни.
Дано не решат в последствие да ги направят и български.

# 1 239
  • Мнения: 2 891
Малчо го е страх от мечето на "Българската коледа". Пищи и тича, за да го гушна. Що приказки изприказвах за благотворителност и плюшени мечета... нищо не помага!

# 1 240
  • Мнения: 2 070
Малчо го е страх от мечето на "Българската коледа". Пищи и тича, за да го гушна. Що приказки изприказвах за благотворителност и плюшени мечета... нищо не помага!

А Яна ме разпитва подробно защо играчките ще останат без деца. Научила е наизуст всички реклами и ги повтаря и пее. Наскоро се шашнах, защото каза нещо от сорта на - "не тва бе, тва е еди кво си, не е нескуйк плюс..".  Shocked Има една реклама, на която куче и хора си клатят главите напред назад - и тя с тях винаги клати глава.
А днес цял ден повтаря "Няма невъзможни мечти" /от Пълна промяна е мисля това/

# 1 241
  • Мнения: 2 891
... Има една реклама, на която куче и хора си клатят главите напред назад - и тя с тях винаги клати глава.

Клати я по европейски за "да", не по български, а  Mr. Green , сладурана!

# 1 242
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Няма ли да пуснете нова тема?

# 1 243
  • Мнения: 227
На Ета и на Киса красавиците са страхотни Wink
Споделям благодарността си към всички,които ми писаха по въпроса за щерката!

# 1 244
  • Мнения: 5 370
Споделям, че темата за Златните малини се изроди....и почнаха личните нападки и обиди.
Да пуснеш подобна тема в Клюкарника и да очакваш, че всички ще я вземат "на майтап" и с го-о-ляяяма доза извисеност и чувство за майтап си е като да бръкнеш в камината и да мислиш, че няма да се опариш.
Отивам да си измия чиниите.

Общи условия

Активация на акаунт