Кафемашина Krups, Saego, Briele или Delongi

  • 20 183
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Ако не ти се виждат много парите вземи си КРУПС, страхотни са. Иначе ние сме с Таурус.

# 16
  • Мнения: 3 830
De'Longhi са много добри Peace

# 17
  • Мнения: 3 830
Извинявам се, но се пише De' Longhi  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз също съм за Саеко. Вече във втори офис сме с такава. В предишния беше обикновена, тука е пълен робот. Тази фирма е само за кафемашини и кафемелачки и са супер професионални.За един офис поемат перфектно натоварването.  Peace

# 19
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
На Делонги са хубави. От другите нямам впечатления.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
От Саеко, и то ескплоатирано зверски поне 6 години съм пила най-хубавото кафе досега. Иначе и Делонги стават.

# 21
  • Мнения: 204
Ники, би ли казала модел, или снимка, защото и аз бях убедена, че са добри, но когато се загледах в барчето видях, че машинката е Seaco, но кафето там е пълна скръб. Може би защото те не са предвидени за такава експлоатация, не знам, все още се колебая.

# 22
  • Мнения: 3 164
Крупс е нашата Peace нямаме оплаквания вече 3-та год.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
http://appliances.market.dir.bg/fscat.php?firm_id=3761&id=3285
Точно такъв модел е. Възможни са някакви подобрения по този от линка, защото както вече споменах, тази, от която съм пила много хубаво кафе е поне на 6 години. И цената преди време беше горе-долу такава-купувана е за около 150 лв.

# 24
  • Мнения: 77
Цитат
http://appliances.market.dir.bg/fscat.php?firm_id=3761&id=3285
Точно такъв модел е. Възможни са някакви подобрения по този от линка, защото както вече споменах, тази, от която съм пила много хубаво кафе е поне на 6 години. И цената преди време беше горе-долу такава-купувана е за около 150 лв.

 Ние имаме същата,прави най-хубаво Winkто кафе,което  съм пила някога.Няма значение какво е кафето,винаги става страхотно!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 079
Saeco е фирма, която прави само и единствено кафемашини и автомати за кафе.
Тя е лидерът в това отношение. Най-хубавото кафе съм пила само от Saeco - машина.
Тя е в състояние и от най-долнокачественото кафе да направи кафе с каймак и аромат. Peace

# 26
  • Мнения: 77
Цитат
Saeco е фирма, която прави само и единствено кафемашини и автомати за кафе.
Тя е лидерът в това отношение. Най-хубавото кафе съм пила само от Saeco - машина.
Тя е в състояние и от най-долнокачественото кафе да направи кафе с каймак и аромат. 
 


Чак аромат няма как да му направи  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 11 708
Хайде и аз да се включа!В офиса имаме Саеко и ми харесва кафето,което прави.
Моята машинка в къщи имам чувството,че издиша или поне не прави кафето както преди /Солак на 12 години,но си работи още/ мисля в един момент да се обзаведа със Саеко.
Въпросът ми е знаете ли какви са актуалните цени в момента?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 079
Въпросът ми е знаете ли какви са актуалните цени в момента?

Това са цените на Saeco машините.
Всички кафемашини се продават в магазините на Техномикс - избор на място. Hug
В сайта на Saeco има адресите, ако те интересуват. Hug

Чак аромат няма как да му направи  Grinning

dundi8, за да казваш това, значи не си пила кафе от такава машина!  Rolling Eyes
Опитай!   bouquet

# 29
  • Мнения: 77
Цитат
dundi8, за да казваш това, значи не си пила кафе от такава машина! 
Опитай! 

  bouquet Инка62, ако погледнеш малко по-нагоре, ще разбереш ,че машината ми е такава и  опитвам всеки ден кафето което прави.   Wink Ако се порастърсиш малко из форума, ще разбереш колко много харесвам машините на SAECO.   bouquet  И съгласи се , че машината не произвежда кафето и не зависи от нея дали ще е ароматно.

P. S  Не се заяждам, просто отговарям на написаното от теб  Wink   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт