Кумата - облекло - как беше при вас?

  • 16 845
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Нашите кумове и двамата бяха като от семейство Адамс  Laughing

# 16
  • Мнения: 317
Нашата кума беше много красива и стилно облечена, с костюм - сако и пола. Беше наистина много елегантна, с прическа. Кумът също беше много хубав. Те наистина бяха приели поканата ни за сватбата изключително сериозно. Освен, че си бяха купили тоалетите преди нас, бяха намерили човек да ги учи как да играят хора и ръченица, защото и двамата не умееха. Grinning Grinning Grinning А тук във Велико Търново има традиция кумовете да играят за кумовите дарове. Може би това го има и по другите места, не зная.
Но според мен е важно кумовете да са стилно облечени. Не е задължително кумата да е с дълга, черна рокля, трябва да е стилно и с вкус! Наистина това показва и отношението и уважението към младоженците.

# 17
  • Мнения: 2 622
Нашата кума беше с черна рокля,не съвсем официална,но не и такава ,която става за всеки ден.Най-големия майтап беше,че в последния момент й се скъсал чорапогащника и понеже сватбата беше събота вечерта,просто нямало откъде да вземе друг и кара без #CrazyЧерна рокля,черни високи обувки,прическа и ...боса Mr. GreenИзкарахме си весело и без чорапогащник,без друго беше много горещо!

# 18
  • Мнения: 274

Браво! Браво, г-н Пантер! Както са казали старите хора - е такава кума да имам, не ми трябва кум!

 smile3501

# 19
  • Мнения: 224
Хм, ако ме видиш мен с такова бельо, от бягане ще забравиш да се ожениш  Party

# 20
  • Мнения: 224
Мойта кума беше с панталон и блуза, Блузата беше някаква дантелена, много изящна. Леко спортна, леко елегантна ... Абе хубава беше  Crazy  /тя и сега си е хубава де/

# 21
  • Мнения: 1 016
а моята беше в дълга бяла рокля....и така до младоженеца в един момент се чудиш коя е булката...Добре че държах букет, защото с рокля до коляното може човек да се обърка коя се омъжва все пак. Да добавя, че тя е стара приятелка на моя и сама предложи да ни омъжи....  bouquet

# 22
  • Мнения: 5 401
Моята кума беше твърде семпла - нагласена за заведение, а не за сватба.  Rolling Eyes Тя е ботаник и е свикнала с ежедневно, спортно, удобно облекло. Никой не я одобри...

Ние кумувахме в края на септември. Купих си много елегантен костюм в 3 части - пола, елек с гол гръб и сако. Отказах се от вечерна рокля, понеже костюма ще си нося на работа, а роклята тц.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 252
Моята кума беше облечена с костюм-пола и сако.

# 24
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 787
Кумата ни беше със страхотна рокля бордо / набрана на гърдите и с голи рамене, и с малка шапка в цвета на роклята и воал в този цвят/, върза се страхотно с концепцията на сватбата, т.к.. сватбената ни кола беше Мерцедес мод. 1939 г.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 493

Браво! Браво, г-н Пантер! Както са казали старите хора - е такава кума да имам, не ми трябва кум!

 smile3501
Както винаги - просто в стил "ПАНТЕРЧО"  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
Благодаря ви за споделеното.
Съгласна съм, че кумата и кумът трябва да са елегантни, официални  и т.н.
За себе си съм решила , че ще е рокля и то в синята гама /може би - тъмно или турско синьо/ с голи рамене, но все още се чудя  newsm78- дали да е дълга - супер официална рокля или под коляното.
Сватбата ще е вечерна, през януари и ще е доста голяма /според моите разбирания/. Булката ще е с бюстие и голи рамене. А младоженецът и кумът - не са толкова интересни.
Като чета мненията - преобладава това , че е по добре с дълга рокля - по - официално е, по- елегантно е и т.н. така ли ???  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 520
Беше с много готина рокля до коляното (моята любима дължина).
Бяла на черни цветя, големи.
Не бих казала строго официална, но според мен си беше идеална за случая.

Да не казвам кума как беше - по тениска и бермуди до коляното. Атракцията в ритуалната зала. Може и още да го помнят.
Но и така беше сладък, не го сменяме за нищо. Такъв си му е натюрела на човека. И макар да не признава - се вълнуваше от честта.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 772
Моята беше с рокля до коленете и удължено сако от същата материя.

# 29
  • Мнения: 175
Кумата ми беше в елегантен черен тоалет с пола и потник и ефектен воален шал. Аз също съм кумувала два пъти и бях с дълги рокли, с голи гърбове, дантели и прически. Мисля, че си е въпрос на личен избор, но аз бих се чувствала тъпо ако се облека по друг начин. Но пак зависи от сватбата и желанието на младоженците - те са най-важни.

Общи условия

Активация на акаунт