Отзиви за мебелна къща "Явор"-Пазарджик

  • 54 888
  • 229
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 9 860
Четох темата,но не цялата.
Интересува ме мнението ви и отзиви за кухни Ника.Като качество.
една съфорумка ми писа,че е много доволна,на мен много ми харесват,но колкото повече мнения,толкова по добре.

# 166
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Искам да си проектирам само спалнята и само да   викна фирма да ми вземе мерките и да ми я изработи.Та исках някоя идея да ви видя спалните и почти бях сигурна ,че имаше такава тема в този подфорум,а не мога да я намеря. Rolling Eyes
Може ли някои да ми помогне Praynig
Предварително благодаря  bouquet

# 167
  • Мнения: 672
Искам да си проектирам само спалнята и само да   викна фирма да ми вземе мерките и да ми я изработи.Та исках някоя идея да ви видя спалните и почти бях сигурна ,че имаше такава тема в този подфорум,а не мога да я намеря. Rolling Eyes
Може ли някои да ми помогне Praynig
Предварително благодаря  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320173.msg8272532;topicseen#msg8272532
  bouquet

# 168
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Искам да си проектирам само спалнята и само да   викна фирма да ми вземе мерките и да ми я изработи.Та исках някоя идея да ви видя спалните и почти бях сигурна ,че имаше такава тема в този подфорум,а не мога да я намеря. Rolling Eyes
Може ли някои да ми помогне Praynig
Предварително благодаря  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320173.msg8272532;topicseen#msg8272532
  bouquet
newsm51

# 169
  • Мнения: 824
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=21 … subcat=&show=

имаме този ъгъл от 3 месеца,за сега сме доволни.
Не изчетох цялата тема,но нали знаете че мебелите са от Китай Wink

# 170
  • София
  • Мнения: 9 860
Добре,как мога да проверя кое е китайско и кое не?и няма ли и български?Специално за кухните ме интересува.

# 171
  • Мнения: 3 386
Здравейте!
Не успях да изчета всичко по темата, но и нашата спалня е от там. И други неща имаме - помня, че за над 3 000 лв. оборот се ползва някаква отстъпка.
Има страхотни неща на много приемливи цени.
Доколкото видях, Явор си имат и фабрика, т.е. някои неща се произвеждат вероятно тук /тя е отделно от магазина/. Едни наши модули бяха чешки, а спалнята ни беше обявено, че е италианска.  Peace
Това е моят опит с Явор. Честно казано, определено съм доволна.  Grinning


И друго ми е направило впечатление - доста мебелни къщи работят с тях като слагат огромни надценики /лично видях в "Захов" обзавеждане за спалня на почти двойна цена  Mr. Green /.

# 172
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=21 … subcat=&show=

имаме този ъгъл от 3 месеца,за сега сме доволни.
Не изчетох цялата тема,но нали знаете че мебелите са от Китай Wink

Аз пък си мислех, че те си ги произвеждат

# 173
  • Мнения: 1 175
Мисля,че в сайта им пише-част от мебелите са произведени в Китай,а също така произвеждат и в Бъргария Peace

# 174
  • Мнения: 794
Обзавеждането ми вкъщи е изцяло от "Явор". Много съм доволна. Кухнята ми е Палермо - тъмно венге, стои много елегантно! Но понеже я поръчах на модули, а те си вървят с отрязани плотове за всеки модул, аз си купих отделно плот от Практикер. Пък и исках да слагам пералнята под плота. Единствената забележка е, че трябва да имате предвид, че кухните им не са направени за пъхане на перални или сушилни под плотовете и ако искате да ги вкарвате под плота, следва да смените пластмасовите крачета на модулите с други - от по-дългите, за да повдигнете нивото на кухнята. И също така трябва да си поръчате нови чела на шкафовете, иначе ще ви дойдат къси и крачетата на шкафчетата ще се виждат.
Кухнята на майка ми е Моби, също е много хубава!
Спалнята ми е от серията Clipper! Много е красива. Поръчах си отделните модули и ми паснаха чудесно на стаята.
Сега съм си поръчала за хола шкаф и надстройка от Largo - това е според мен най-красивата им серия.
Според мен, каквото и да сте си харесали, е добре да отидете до Пазарджик и да го видите в шоурума на живо.
От обслужването също съм доволна. Аз поръчвам по интернет, веднага се свързват с мен, много са любезни, обясняват всичко подробно. Плащам на място при доставката на шофьора.
Сигурно знаете, че мебелите идват разглобени с пълен комплект обков, разпробити, така че всеки мъж да може да си ги сглоби сам, дори с обикновена отвертка. На нас ни помогна един приятел дърводелец, че имахме много мебели за сглобяване. Той остана много доволен, че всичко пасва идеално и плоскостите са разпробити много точно. Каза и че обковът, особено на Клипер, е много добър.
Относно произхода - не ме притеснява, че са китайски. Макар че, доколкото знам, някои от системите са полски. В днешно време Китай отдавна вече не е синоним на ниско качество, напротив - голям процент от световното производство, независимо в коя индустрия, вече е изнесено там. Да не мислите, че техниката у вас, каквато и марка да е, не е сглобявана в Китай?!

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 20:19 от asja

# 175
  • Мнения: 4
Преди година си поръчахме кухня от Интернет магазина им и останах много доволна.Наш приятел,който се занимава с изработка на мебели,ни я сглоби и ни каза,че кухнята е изключително добра.След това правихме ремонт на детската и отново поръчах ме от там.Честно да ви кажа останахме страшно доволни.Живеем много далеч от Пазарджик и за превоза не ни взеха никакви пари,страшно са коректни.

# 176
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз съм много доволна от онлайн магазина.
Онзи ден ни догараха детската секция.
От серията BRW е.
Коректни, бързи....

# 177
  • Мнения: 712
Аз още не съм стигнала до купуване на модули за хола, но така или иначе съм решила те да са от "Явор". Това, което го няма в онлайн магазина, го имам в каталога им от миналата година. Ходих в софийския магазин на BRW, но бяха супер нелюбезни, да не кажа незаинтересовани, че влизат клиенти. Нито една продавачка или консултантка там не си направи труда да спре да люпи семки и да си говори. Затова ще си поръчам същите мебели от Пазарджик.  Харесала съм си нещо в този стил:
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=30 … subcat=&show=

# 178
  • Мнения: 42
коректни и добри в работата си.
а за бг производство ''ларди''пазарджик Simple Smile

# 179
  • Мнения: 3 386
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=329732&pid=10068211

Тези модули са от там, ползваме ги година и половина, без забележки. Също и трапезната маса и столовете около нея /в червено/.

Общи условия

Активация на акаунт