От какво се получи??? (обрив)

  • 1 318
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
"Судо" е един много хубав крем, продава се в "Mother care", те са му и вносителите. Става за много неща - против подсичане, обрив по тялото, пъпчица, страхотен е и за маска за лице за мама Grinning Скъпичък е, но е доста голяма кутията, та стига за доста време. За обривчето от шапките също много помага, ако не намериш Судо можеш да си купиш кремчето на Бюбхен против студ и вятър. Мажи личицето преди разходка, а като се приберете и видиш, че все пак има пъпчици от шапката, пак намазваш леко с  кремчето Peace

# 16
  • Мнения: 589
Всяка храна е потенциален алерген, както и абсолютно всяка друга субстанция, която ни заобикаля.


да, така е. лекар ми е казвал, че има алергия и към вода, примерно.

ок, коригирам се - карфиолът е хипоалергенна храна. какво променя твоят постинг като информация за питащата?


Коригира възможността да се заблуди от твоя по-горен постинг, който е пълен с неадекватни съвети и неточни изводи.

# 17
  • Мнения: 629
Ако сте в началото на захранването се върни сама на мляко и след 10-тина дни почивка започни пак да въвеждаш храните. Не е изключено карфиолът да се окаже проблема.

# 18
  • Мнения: 106
Ние се обриваме, поне засега, само от храна - и преди като кърмех, и сега като се захранихме.

Изключвай такива храни, племенникът има вече астма така. Когато е податлив човек към алергия една крачка е достатъчна за цял живот понякога.

Внимавай, защото нас ни подведе и педиатърката, и роднини (без умисъл)- родихме се в жегите, и всички - ами то се изпотява и за това тук таме има пъпки (понякога повече, понякога по-малко), нормално е.
Нищо подобно - АБКМ, първоначално ядях мляко по малко и за това не го свързахме с това (дето от кърма не ставало АБКМ - друг път), но 3-4 дена се тъпках с едно сирене - стана цялата на решето, даже ако не бяха толкова дребни пъпки, ми мина през ума за шарка - спрях млечните продукти и след 10 дни обривът мина. Пробвах пак да ям мляко - същата ситуация, но вече реакцията се прояви мигновено.
Обринахме се от два вида АМ, докато си намерим кое да ядем, без проблем - като съм намалила приемите, за сметка на пюрета и каши без мляко...

# 19
  • София
  • Мнения: 6 363
Всяка храна е потенциален алерген, както и абсолютно всяка друга субстанция, която ни заобикаля.


да, така е. лекар ми е казвал, че има алергия и към вода, примерно.

ок, коригирам се - карфиолът е хипоалергенна храна. какво променя твоят постинг като информация за питащата?


Коригира възможността да се заблуди от твоя по-горен постинг, който е пълен с неадекватни съвети и неточни изводи.



 Shocked би ли посочила какво точно е неадекватно и неточно в моя постинг, с аргументи, моля?

имам претенции да съм доста навътре в материята на хранителните алергии, затова се чувствам засегната от подобни щедри квалификации. нещата, които съм написала, са азбучни истини и ще ги потвърди всеки лекар-специалист.

# 20
  • Мнения: 589
С удоволствие, jam, на лични. Съжалявам, ако това ще те лиши от възможността за себедоказване пред по-голяма аудитория. Не му е мястото ...

# 21
  • София
  • Мнения: 6 363
идеята на тези форуми е взаимопомощ, а не себедоказване, carmell. жалко, че не си го разбрала.

Общи условия

Активация на акаунт