Да давам ли от нашата храна?

  • 1 321
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 773
Благодаря ви момичета за съветите PeaceЩе продължа да не давам мед,шоколад и др. но няма да я насилвам и да яде неща които не иска NaughtyВчера направих попарка и грис и и предложих.....но неиска и не мисля да я тъпча щом сама отказва NaughtyЩе се опитам да не обръщам внимание като ми дават "съвети" как да я храня Crazy SickАааа,забравих да кажа,че на мен на 1-2 месеца са ми дали натопено залче хляб в ЛЮТА картофена манджа и аз съм го изяла #Crazy Sick и разбирасе ми дават това за пример ooooh! #Cussing out
здравей  Simple Smile
Йоана също не обича грис и попара, за това и слагам вътре винаги плодове. Става по сладко и така си хапва. Можеш да опиташ.
А относно съветите на бабите, вече ми е писнало. Казвам им директно /на свекърва ми де/ да не се опитват да и дава каквото и да е било, а само  от това, което съм и приготвила аз.

# 16
  • Мнения: 1 062
ООО шоколад #Crazy, мед  #Crazy . Според мен в никакъв случай. За коселото мляко е спорен въпроса защото ако бебчето е предразположено към алергии е възможно да получи алергия към белтъка на кравето мляко което не е рядко срещано. С голямото си дете за кис. мляко изчаках до година и нещо. Вечер давах АМ с бисквити. А за мед и шоколад почти до две годинки. Медът е силен алерген и не мисля че е подходящ за малки деца и бебета. Peace

# 17
  • Мнения: 1 317
Аз казах на свекърва ми, че докато детето няма възможността да си избира само, аз ще му давам каквото преценя за добро.
Цял живот ще ядат вредни храни, поне през първите 1-2 години можем да им спестим някой неща  Peace
Шоколад, мед - та тя е само на 8 месеца? Как им хрумват на тия баби такива идеи не ми е ясно  Crazy

# 18
  • Мнения: 814
Никъде не бъркаш! Малки сте още.

# 19
Майка ми е в чужбина, а свекърва ми не се интересува от нас GrinningАз съм късметлийка! GrinningНо винаги се намира някоя леля или баба да ми дава съвети от този род: давай му мед, давай му сок от портокали (тогава Теодор беше на 2 мес), дроби му хляб в супите и т.н.  #Crazy newsm78И до ден днешен ме гледат като изстребители (с изинение Simple Smile) като им кажа как му готвя и какви неща купувам,и как спазваме режим. И точно те, които ме гледат толкова странно имат деца с наднормено тегло и вечно боледуващи. Мисля, че най-малкото което можем да направим е да дадем един добър старт на децата си в бъдещото им развитие-физическо и психологическо.

Общи условия

Активация на акаунт