За кашите на Милупа..спешно

  • 1 326
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 622
Е как да не е за малки деца?  Shocked Оризова Био безмлечна каша....То само за бебоци става  Peace
Мерси още веднъж момичета.  Hug  Вече май му хванах цаката и сега изглежда пъти по-добре, но на вкус е ужасна  Sick но както вече казах на бебка и допада  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 5 724
От кой месец може да се дават кашите на Милупа newsm78

# 17
  • Мнения: 2 960
От кой месец може да се дават кашите на Милупа newsm78
ееееееееее  hahaha да не вярваш ,обаче на всяка каша си пише от кой месец  Joyсе  пстартира

# 18
  • София
  • Мнения: 5 724
Тва е ясно но попитах защото до сега не съм взимала и не мисля,че има нещо смешно нали?

# 19
  • Мнения: 106
И аз купих, но бебока нещо не я харесва... На мен ми беше странна на вид, не заради люспите, ами този блясък като брокат  newsm78.
Не знам вече какви каши да купувам, без мляко са толкова малко...

# 20
  • Мнения: 2 960
Тва е ясно но попитах защото до сега не съм взимала и не мисля,че има нещо смешно нали?

поднасям извинения ,ако си се засегнала. В момента ,в който писах онговорчето ,четях и още куп неща и наистина бях в малко по закачливо настроение... Embarassed сори ако съм те засегнала....Наистина в началото на човек му трябва ориентация от други мами ,които вече са насъбрали опит от каши-маши ...така по лесно влиза човек в час. Наистина трябва да се пита. И аз питах така де що седна и стана....успех в избора на каши  ти желая  bouquet

# 21
  • Мнения: 232
Моя бебок яде само на Милупа,нищо друго не признава .И аз съм доволна,много са вкусни в сравнение със Слънчо.

# 22
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Така изглежда, защото кашата е във вид на малки люспички. Няма нищо притеснително.
Моят син така и не успя да хареса кашите.На мен също не ми харесват

Общи условия

Активация на акаунт