И с вас ли е така?

  • 8 455
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 593
И с мен е така м/у другото твоя пиперлив език ми липсваше...
Петъчните теми на Касиди темите на Де Що...
"Ти ли си на аватара"-също Wink

# 16
  • Мнения: 677
Лала, ти ли си на аватара?

# 17
  • Мнения: 4 371
Всички преминаваме през този етап около първата си година тук. Споко, ще свикнеш.
В началото има много от всичко, на постепенно навлизаш, започваш да следиш играта и ти доскучава.
След време го намираш за нормално Simple Smile Ако искаш да ти е много забавно, трябва и ти малко да се напънеш.

# 18
  • Мнения: 4 371
Забравих да кажа, че това е форум за взаимопомощ, а не за забвление.

# 19
  • Мнения: 14 490
скучничко е, да.
да не говорим, че някои подфоруми, които чета сега по необходимост, направо са на път да ме откажат от целия форум. ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 593
smile3532    О, чудо!

# 21
  • Мнения: 750
Забравих да кажа, че това е форум за взаимопомощ, а не за забвление.
Ох,Дуци...знам мила!
Не влизам тук за да купонясвам!
Но напоследък наистина тук е само за взаимопомощ!
А нали знаете,че когато човек има нужда от помощ....няма никой наблизо!
Следователно,човечеца метка тук някоя тема...кято 90% от нас мислят за пързалка!И от там се почва едно юркане на автора на темата...едни бъзикни...и ако темата доживее 5 страници е добре!
Друга ми беше мисълта.....
По темата-форума не е същият без темите на Касиди,ДеЩоВиди и тя вече не се впуска в мисия ''човъркане на мозъка на мил съфорумец''!
Мога да добавя още...но едва ли има смисъл! Tired

# 22
  • Мнения: 750
Ако искаш да ти е много забавно, трябва и ти малко да се напънеш.
Ами аз колкото пъти се напъна да го направя забавно това място....толкова пъти получавам бан! Rolling Eyes
А и след последният 6 седмичен...вече несмея да се напъвам! Mr. Green
М'лча си и си трая,че сакЪн да не настъпя котарака по опашката пак! Crazy

# 23
  • Мнения: 7 837
Тук съм, не плачете... Hug

# 24
  • Мнения: 2 070
Без бой не признавам, а пък като ме бият - забравям! Laughing
Липсват ми темите(или поне аз не ги виждам) на Де Що Види - за
приключенията и пътуванията и! Peace
И други хора!

Пък на мен ми е неудобно, че не се включиха други хора да разказват и темата стана се е дно само моя. добре, че имаше и престрашили се.

# 25
  • Мнения: 11 747
Не съм чела, директно отговарям -
била си нова,видяла си море от информация и нови хора.После си ги опознала и си им свикнала - та затова...

# 26
  • Мнения: 3 447
Абе... не е само до свикване...

# 27
  • Мнения: 985
 newsm78 Хм, уж ви е скучно, уж сте отегчени, пък пак във форума. Не мога да ви разбера. На мен пък ми е интересно.Няма да издам тайната.

# 28
  • Мнения: 2 070
Вдигнали сме дозата, Дона спря да пише, Кравата се пресели в София, но и в Хоби.
Бърни сигурно си строи двореца в Иракли, та няма с кой да споря, никой не пожела да дойде на форумска среща без сутиен....  Wink

# 29
  • Мнения: 2 401
Май е добре да си кажем кой какво търси у форума.  Аз например влизам тук (в клюкарника) единствено да разтоварвам. Изключително малко са темите, в които съм сериозна. И хич не очаквам някой да ме кара да си чопля мозъчето.  Чопля го където требе  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт