филми, които ви стоплят душата по Коледа

  • 5 459
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
И аз обичам да гледам Сам вкъщи, напомня ми за времената като бях дете. Обичам да гледам  Холмарк, обикновено пускат екранизации на Дикенс, обичам да гледам балет по Коледа - обожавам Лешникотрошачката /но то е вече встрани от темата/.

# 16
  • Мнения: 1 800
Miracle on 34th street

It's a wonderful life- стар филм

You've got mail

# 17
  • Мнения: 1 107
Love atually - сигурно някой ще ме обяви за не особено нормална, но докато не накарах всичките ми познати да го изгледат не се успокоих. Не съм намерила по-коледен филм и всеки, който поне веднъж се е влюбвал не може да не го хареса.....Весела Коледа!

# 18
  • Мнения: 721
Love Actually
Serendipity

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 177
Добавям "Малки жени", версията с Уинона Райдър и Сюзън Сарандън. Не е коледен филм, но има затрогващи коледни сцени и като цяло лъха уют и семейна топлина от него.

# 21
  • Мнения: 41
Допълвам с два филма:

The Family Stone, мисля беше преведен като "Камъкът на раздора" - коледно, романтично, непретенциозно филмче със Сара Джесика Паркър.

May Wine - (Майско вино) мнооого стар, не точно коледен, но затова пък романтичен и забавен в духа на повечето изброени филми.

# 22
  • Мнения: 1 425
"Family man" - с Никълъс Кейдж. Невероятен филм, мога да го гледам пак и пак и пак Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 640
  А къде може да се намери "МАЛКИ ЖЕНИ" за изтегляне и как е оригиналното заглавие на англ.език?

Иначе препоръчвам детските коледни филмчета като Коледни звънчета,Коледна елха,Вълшебната Коледа на Мики/още не ми е приключило тегленето/,Коледа с Мечо Пух и приятелите му/от 2007г.,няма превод обаче/.Въобще, обичам да се гушнем с детето и да гледаме анимации и после си обясняваме и разискваме видяното,... и такива ми ти работи.

# 24
  • София
  • Мнения: 630
По това време на годината  гледам тйинеиджърски филми от моето време Twisted Evil.
Нечиста наука (даваха го по бтв вчера)
Не можеш да купиш любовта ми
The Last American Virgin
Empire Records
Ритуалът  включва и  Dirty dancing

Нито един от филмите не е с коледен сюжет, но ми създават настроение.

# 25
  • Мнения: 2 070
Наистина любов с Колин Фърт, Хю Грант, Кийра Найтли и още известни.
Дневникът на Бриджит Джоунс

# 26
  • Мнения: 822
Наред с "Noel",една не толкова топлеща,колкото разплакваща душата история...
"The Christmas Shoes" (2002) - сюжетът е доста тъжен,съвсем не като за Коледа.Приказка за едно момче,което иска да подари обувки на умиращата си на Бъдни вечер майка ,за да бъде тя красива в небесата...Филмът е създаден по песен...

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 07:10 от IndianWoman

# 27
  • Мнения: 98
момичета помагайте ако знаете нещо , става въпрос за един филм , който всяка година по коледа дават по холмарк и аз всяка година изпускам , проблема е че и името не му знам , участва една много сладка актриса / и нейното не знам / участваше и в един клип на Бон Джоуви - " Always " , сладураната с черната коса , та филма се разказва за това как тя трябва да гледа едни дечица и няма къде да живее, премества се в друг град и се настанява в безлюдна къща като успява да измами всички че тя е собственичката. Ако някой разбра нещо от моите обяснения моля да ми каже името на филма , а ако има и линк вече ще е перфектно . Много ви мерси предварително и весели празници на всички   bouquet

# 28
  • Мнения: 804
момичета помагайте ако знаете нещо , става въпрос за един филм , който всяка година по коледа дават по холмарк и аз всяка година изпускам , проблема е че и името не му знам , участва една много сладка актриса / и нейното не знам / участваше и в един клип на Бон Джоуви - " Always " , сладураната с черната коса , та филма се разказва за това как тя трябва да гледа едни дечица и няма къде да живее, премества се в друг град и се настанява в безлюдна къща като успява да измами всички че тя е собственичката. Ако някой разбра нещо от моите обяснения моля да ми каже името на филма , а ако има и линк вече ще е перфектно . Много ви мерси предварително и весели празници на всички   bouquet
Сещам се за какво говориш. Децата са на сестра й. Тя се грижи за тях, а социалните искаха май да ги вземат. Лошото е, че и аз не се сещам за името.

# 29
  • Мнения: 98
даа за един и същи филм става въпрос , имаше нещо като " чудеса " в заглавието  newsm78 , еех дано да го дават пак по коледа и да не го изпускам

Общи условия

Активация на акаунт