Видинските малчугани по Коледа са най-засмяни! (11)

  • 9 572
  • 256
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 720
Няма да те забрави Ния, мама не се забравя току така.  Hug
Честита ви петмесечинка, много здраве и късмет.  Hug

# 196
  • Мнения: 135
Ния,честити ви 5 месеца.Успех на изпита и не се притеснявай малкия няма да те забрави за толкова кратко време.

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 364
Здравейте пак, момичета, най-сетне и аз да се включа! Simple Smile
Ния, честита  петмесечинка на малкия сладур и сори, че малко закъснях с честитката! Не се притеснявай, няма да те забрави, и на него ще му бъде много мъчно за теб! Представи си как ще се радвате и двамата, като се прибереш! Успех на изпитите!   Hug
Аз пък в понеделник трябваше да съм на държавен изпит, но го отложих за лятото  Sad. Голямо пътуване ще падне, че и с малката заедно ще ходим, а дотогава  book

# 198
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
уф добре че завърших преди да родя че нямам идея как бих учила с тоя дивак вкъщи  newsm78 #Crazy Joy

# 199
  • Мнения: 2 657
Мацки,коя от вас кърми?Ако има такава,моля ви дайте ми малко кърма,за трети път сме с конюктювид от началото на месеца,капем капки и уж минава и няма 2-3 дни и се почва на ново ooooh!До снощи нямахме нищо и като се почна снощи с едни гурели и сега сме с подути о4и и не можем да ги отворим ooooh!
която може да ми помогне може да ми пише и на кю 239350864 или скайп jokolin

# 200
  • Мнения: 720
Йо, съжалявам не мога да ти помогна с кърма. Всъщност мислиш ли, че тя изобщо ще помогне?  newsm78
За конюктивита зная, че е много заразен, може да е останала някоя бактерийка по възглавницата или някоя дрешка.  Thinking Пускай за всеки случай пералнята на по-високи градуси.
Нас пък ни беше подпукал някакъв вирус, не пропусна никой от семейството.  ooooh! Sick Добре, че всичко мина вече.

# 201
  • Мнения: 2 657
Ами мисля,че ще помогне,пробвала съм го преди време,защото пак се мъчехме дълго така с капки и уж ни минава,ама след 2-3 дни пак се почва Tired
То и Люби от петък е болен,а като за капак и това снощи Sick
Ели,дано скоро не боледувате Peace

# 202
  • Мнения: 720
Дано се оправите бързо Йо.  Hug

# 203
  • Мнения: 2 657
мерси Ели Hug

# 204
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
че това с кърмата вярно ли е, на мен докторя са ми казали че като се слага кърма може да стане по-зле тъй като млякото е подходяща среда за развитие на бактерии... но ако ви е помогнало преди  newsm10

# 205
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте!
Аз се прибрах благополучно. Взех си изпитите и минаха очните. Беше хубаво, с изключение, че МАрти много ми липсваше.
Е сега вече съм си тук Hug

# 206
  • Мнения: 2 653
Ако е конюктивид помага кърмата.Да, понеже е сладка и е добра среда за развитието на бактерии, затова не се ползва този начин , ако има нараняване или надраскване в окото.Но , ако е много мъничко надраното няма как да го видите и затова е хубаво лекар да каже.Каже ли конюктивид , значи не е одрано и може кърма.
Ния, браво!  bouquet

# 207
  • Видин
  • Мнения: 685
Йо, аз имам кърма. Ако искаш пиши по скайп да се разберем Peace

# 208
  • Мнения: 720
Привет Ния, браво за изпитите и браво, че си изкарала хубаво. Марти струва ли ти се ужасно много порасъл след толкова време?  Hug

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 364
Здравейте момичета!
Ния, честито за изпитите  Hug
Йо, има едни капки Тобрекс се казват - много помагат. Моята дъщеря имаше едно възпаление на оченцето и кърмата ми не помогна, но те свършиха работа и оттогава няма проблем. Иначе имам кърма и бих ти дала, но съм много далече  Cry

Общи условия

Активация на акаунт