Зехтин?

  • 1 320
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 467
В случая бебето е малко, но мазнините са от изключетелно голямо значение за развитието на мозъка на бебето. Тъй като бебето яде по малко, предполага се, че храната му трябва да е наситена откъм всякакви вещества, включително и мазнини. Тези, растителните, като зехтина, са най-добрите за бебето. Ето защо е важно, все пак..

# 16
  • Мнения: 2 849
Не се притеснявай ,няма да му навредиш .

# 17
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Зехтин се дава най-рано след 6 навършени месеца. Той е студенопресован и не е подходящ за 4-месечно бебе, както и всяка друга мазнина.  Stop
Сложи го в някоя манджа и му направи други морковки  Simple Smile
Peace

# 18
  • Мнения: 351
Благодаря за одговорите!Ех добре че е този форум.....голяма помощ сте ми!  bouquet

# 19
  • Мнения: 757
чувала съм от лекар да казва,че студено пресования зехтин бил много полезен,на гладно да се дава 2-3 капки,помагала за храносмилането и колики.
много е чудно това Thinking
има и майки които са го пробвали и те казват,че е така.
не знам аз лично не съм пробвала.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
чувала съм от лекар да казва,че студено пресования зехтин бил много полезен,на гладно да се дава 2-3 капки,помагала за храносмилането и колики.
много е чудно това Thinking
има и майки които са го пробвали и те казват,че е така.
не знам аз лично не съм пробвала.
Това важи с пълна сила и е прилагано със сигурност на днешните 12-17 годишни деца. Приятелките ми с деца на тази възраст ми го препоръчаха това средство-сутрин на гладно по капка-две зехтин и бебето няма никакъв запек и съответно при облекчено коремче и коликите не са така свирепи.
Не го пробвах на моето бебе, но техните деца определено са си наред здравословно-и психически, и физически.

Общи условия

Активация на акаунт