Към мамите с кафемашина с крема диск. Моля помогнете!

  • 26 033
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
imam delongi s krema disk ot 1 god.no dnes,kato q pusnah ne iska6e da te4e.po4istih vsi4ki 4asti,no ne stana.Kakvo moje da i ima

# 16
  • Мнения: 211
Lavazza (черна кутия)  Peace + мааалко канелка Wink

Яя, върха! Не се бях сещала.
Вместо запис

# 17
  • Мнения: 7 430
imam delongi s krema disk ot 1 god.no dnes,kato q pusnah ne iska6e da te4e.po4istih vsi4ki 4asti,no ne stana.Kakvo moje da i ima


Освен дупчиците да са се запушили, не виждам какво друго може да е newsm78
Тях изчисти ли ги?

# 18
  • София
  • Мнения: 8 282
И аз съм правила като Дидка седнах и с една игличка една по една дупчиците. Оказа се, че не са запушени само от кафе ами и варорик има (въпреки че вътре наливаме само бутилирана вода). Преди това пробвах дори и оцет да пусна през машината, да накисна цетката в оцет -  не помогна. Правих скоро процедурата - след 3-3,5 г. експоатация.

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 15:10 от Desem

# 19
  • Мнения: 2 144
Страхотна кафемашина,но наистина е капризна към кафето.Има и нещо друго-трябва да я оставиш хубаво да загрее,преди да пуснеш кафето и второ-ДауЕгбъртс става страхотно,Елит Класико,Нова Бразилия,докато Якобса не ми става с хубав каймак.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 282
Малко офф аз вмомента съм почала един Монарх и никаъв проблем с каймака

# 21
  • София
  • Мнения: 2 079
Машината трябва да е загряла добре.
Кафето да не е фино смляно. Лаваца, дау Егбъртс, Елит, Монарх, Якобс, Нова Бразилия ....
Всякакво кафе става с невероятен каймак, а още по-добре е като се сложи и щипчица канела.   Flutter
Цедката се завърта до отказването й, плътно.  Peace

# 22
здравейте,аз също искам да попитам от къде мога да си купя ръкохватка с крема диск за делонги,моята е без крема диск, но един колега си донесе своята ръкохватка която е с крема диск и кафето стана перфектно. моля помогнете.       

Общи условия

Активация на акаунт