как да го накарам да си харесва бавачката

  • 1 777
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 018
разбира се има и моменти в които той играе с нея(много по послушен е с нея-седи тихо и кротко си играе и рисува.като ученик,докато не се присети за мен и ревне)а с мен е панта и половина,тича,скача,бориме се,гъделичкаме се,гониме се...........

Мнението ми е, че трябва да смениш детегледачката. Както писаха по-горе децата са безпогрешни в преценките си. И не, че жената е лоша, а може би няма достатъчно добър подход към детето. На тази възраст вниманието на децата лесно може да бъде отвлечено - към игра, песнички и дори и да заплаче за момент може да бъде успокоено по някакъв начин. Обърнах внимание на този твой цитат, където казваш, че ти играеш с него..., а при нея си стояло кротко. Нормално е децата, когато не познават човека срещу себе си да са кротки и да искат МАМА, на която могат да се "качат на главата". Но, мисля че тя е човека, който трябва да го предразположи да има желание да стои с нея, а не ти. Може би тя не е добър педагог...
Моят съвет е да изчакаш още малко и да опиташ с друга жена. Пък кой знае...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace Напълно съм съгласна. Моята дъщеря на 2 годинки не искаше да се доближи ди една съседка. Жената и се радва, пееше и песнички,  а детето ми пищи и бяга. Не я харесваше и толкова. Не можеш да убедиш детето да харесва бавачката. То или я харесва или не. Това е положението. Аконе се адптира към нея смени жената, друг избор нямаш. А напълно съм съгласна, че децата до 3 години трябва да се гледат в домашна обстановка заобиколени с повече внимание и грижи. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт