въпрос- прекратяване на договора с БТК?

  • 1 577
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 481
Хм сега се сещам, че нашия е на името на брат му, и веднъж сменяхме тарифата при все, че той си е тук, но е по цял ден на работа и не може да дойде лично,моя излъга че е в чужбина брат му, и взе едно кафе на служителката и се разписа вместо брат си,просто служителя ако си затвори очите и на екземпляра се подпишеш вместо майка си ще стане,но едва ли за прекратяване ще си затворят очите Thinking за минаване в друг абонаментен план се съгласиха! newsm78

# 16
  • Мнения: 109
Ако им кажеш (леко по излъжеш), че сега сте купили жилището и телефона е на стария собственик ,а вие не го искате и желаете да го изключат дали няма да има ефект.

# 17
  • Мнения: 3 219
Ако им кажеш (леко по излъжеш), че сега сте купили жилището и телефона е на стария собственик ,а вие не го искате и желаете да го изключат дали няма да има ефект.
Не  Naughty, стария собственик е длъжен да подаде молбата

# 18
  • Мнения: 135
Нашият телефон вече е изключен... Embarassed..не бяхме плащали, събраха се сигурно 100 лева и ни го спряха...Като отидох да платя и да прекратим ,ме пиатах дали искаме да ни го пускат, аз отказах и те казаха че нищо не дължим...нито са ме питали на чие има е, нито нищо...

# 19
  • Мнения: 4 916
Нашия тел. към БТК не беше плащан от лятото и преди два месеца го спряха, ние разбрахме чак сега  Blush задължението беше 70 лв. Сега трябва да пускаме молба за възстановяване на поста  Rolling Eyes но нещо се мотаем.

# 20
  • Мнения: 282
Нашият беше на името на баба ми. Жената е много стара вече, на легло, няма начин да я мъкна до офис на БТК или при нотариус.
Таки си седеше  телефона без да го ползвам само му плащах таксата, ходих да питам да го спрат - неможело, трябвало лично тя да отиде. Накрая ми писна и спрях да плащам таксите. Като станаха 100 лева, те сами си го спряха. Пратиха ми веднъж сметката и от тогава, вече почти година, не са ни търсили.

# 21
  • Мнения: 2 700
Ако попаднеш на служител, който да си затвори очите, както са ти казали, можеш да закриеш временно поста - плаща се по 6,50/месец в рамките на година. В това време майка ти все ще се върне и ще си го закрие сама.

Общи условия

Активация на акаунт