Препоръчайте ми хостел

  • 2 781
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
когато приятели от чужбина са идвали в София, винаги им запазвам стая в този хостел - Ориент Експрес

Хостелът е много добре направен, в стара сграда, чисто е, поддържано, сравнително нов е, на чудесно място, а в същата сграда е разположен чудесен бар - Буковски, с музика на живо и т.н.

Обиколила съм сумати хостели в София, само този мога да нареча хубав, и за това го избрах за приятелите ми.
Горещо ти го препоръчвам  Peace
По надолу на страницата има и снимки. Не винаги снимките отговарят на действителността, но тези - да Peace

# 16
  • Мнения: 1 299
Невероятно но факт - може и да не намерите стая, аз веднъж с месец предварително резервирах и нямаха свободна стая  Shocked
беше за 1ви юни и всичко беше заето  Crazy

Аз съм претенциозна и Арт Хостела и Хостел Мостел ги посетих лично и не ми допаднаха... Но зависи от хората, на някои им харесват

Виждам, че някои не знаят какво е хостел - ами като хотел, но има общи стаи, до около 8 човека, а може и повече, баните са общи... идеята е за малдите да отсядат по-евтино... аз съм била в доста хостели, но никога не съм била в стая с непознати. Понякога обаче хостела излиза на цената на хотел  Crossing Arms Ако не си някой претенциозен, отсядаш за ден два и не ти се дават много пари - хостелът е точно за теб  Peace

Общи условия

Активация на акаунт