Съвети/Желаещи за отслабваен от 7.01 до Април

  • 1 364
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 950
И аз като мама на 15 год. дъщеря ще се включа със съвет към Лили-Miki , подкрепям всички споделени досега мнения , че не трябва да правиш диети , а да си изградиш правилен режим на хранене и повече движение - спорт или танци , а най-добре и двете!
На твоите години  за 3-4 месеца свалих около осем килограма само с 20 мин на ден аеробика/ в домашни условия/ и ограничаване на хляба, сладкото и ПОХАПВАНЕТО МЕЖДУ ХРАНЕНИЯТА.
 Тъй като ти отскоро си ги качила тези килограми мисля, че лесно ще ги свалиш спазвайки дадените ти съвети от мен и другите . 
Но недей да се подлагаш на диети , защото в момента все още си в период на растеж и развитие на организма ти и една диета би могла вместо да ти помогне да ти донесе много неприятности.
 
На твоята възраст нямаш нужда от диета.
Може да се храниш разделно.Не е диета ,а режим ,по който можеш да се храниш дълго време, а защо не и постоянно. Имам син на 12 години, на когото от скоро готвя разделно. Харесва му. Консултирала съм се и знам, че разделното хранене е полезно и за бременни жени, и за малки деца. Значи и за теб е супер подходящо. Peace Още повече, щом спортуваш, няма да има никакъв проблем да си във форма до м. Април.   Grinning

ПП- Само за справка ще ти кажа ,че за 5 месеца съм сваляла 10 кг + 2 пъти седмично спорт!
Успех!
А по-добре надали би могло да се каже!!!
Успех , миличка ! И вярвай че ще успееш ! newsm10

# 16
  • Мнения: 72
ii sega se polu4i taka edni mi kazvat razdelno hranene  drugi NVD   drugii  pove4ee sport.....i nz kkakvo da pravqq     iii  da vi napomnqq 4e ve4e sam spazvala mn dieti ( za sajalenie) i svalqm bavni4koo i to  dosta

# 17
  • Мнения: 958
ii sega se polu4i taka edni mi kazvat razdelno hranene  drugi NVD   drugii  pove4ee sport.....i nz kkakvo da pravqq     iii  da vi napomnqq 4e ve4e sam spazvala mn dieti ( za sajalenie) i svalqm bavni4koo i to  dosta
Laughing Laughing Laughing Никой не може да избере вместо теб режима,който да спазваш,но всички са ти дали наистина добри съвети,опитай и виж кой вариант ще ти допадне на теб,а ако сваляш бавничко не променяй нищо от това,което правиш,бавното сваляне е най-добро и най-трайно,продължавай и успех  newsm10

# 18
  • София
  • Мнения: 1 950
Ще си позволя да се включа пак по темата .
Никой не може да избере вместо теб режима,който да спазваш,но всички са ти дали наистина добри съвети,опитай и виж кой вариант ще ти допадне на теб,а ако сваляш бавничко не променяй нищо от това,което правиш,бавното сваляне е най-добро и най-трайно,продължавай и успех  newsm10
И моето мнение е , че бавното е по-сигурно и трайно.
Защото аз лично след многократни кампанийни диети и сравнително бързо сваляне на 5-6 кг  и след преминаване към нормално/по-скоро свръх/ хранене ощи по-бързо качване на повече от свалените килограми се докарах до 83 кг. и се бях отчаяла, че толкова ще си остана .
Но във форума намерих много интересни темички и дами геройски свалили доста излишни килограми. Разглеждайки - си избрах няколко режима, които най-ми паснаха , и ми се струва , ча най-лесно ще ги спазвам/ но този избор трябва всеки да го направи за себе си/. И сега съм си поставила за цел 2-3 кг на месец.
Не че не ми се иска по-бързо, но това мисля , че е реално и постижимо.
Така че, Лили-Miki , ако не успееш до април дай си време до юни примерно и бъди постоянна и ще успееш! newsm10

# 19
  • Мнения: 72
mersi na vsi4ki kato svalqq (nadqvam se da  svalq de) shte vi pishaa 

# 20
  • София
  • Мнения: 1 950
Вярвай и ще успееш , миличка! newsm10

# 21
  • Мнения: 217
Като бивша танцьорка с 14 г. стаж в класическия балет ще те посъветвам горещо - внимавай с диетите! Простотиите, които ги свърших на твоите години по тая линия на 19 ме лишиха от възможността да стана професионална балерина.

Общи условия

Активация на акаунт