акупунктура

  • 24 821
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 531
Твърде наивно обяснение, излиза че си е признал че печалбата му е 180 лв.?!

Благодаря ви момичета за подкрепата! Hug Мола се да е така!

# 16
  • София
  • Мнения: 821
И аз също съм правила акупунктура след ИКСИ при Ликсов, но уви беше неуспешно. Процедурите ми подействаха добре, чувствах се щастлива и вярваща в УСПЕХА. Скоро четох една статия, сперед която има доста противоречиви мнения за ползата на акупунктурата при инвитро.  Cry Това е нелепо - труд 180лв. За съжаление има много хора, които печелят доста пари за нашето нещастие.

# 17
  • Мнения: 471
Май не съм се изразила съвсем правилно в последното си мнение - "цената вече освен иглите включва и труда на доктора". Само да уточня, че не съм искала подробно да ми обяснят кой, колко и какви пари получава от тези 240лв - 60лв със сигурност са иглите, от там нататък останалата част от сумата се разпределя по някакъв начин - една част е за д-р Ликсов, друга предполагам, че отива в клиника Малинов и така нататък. Сигурна съм, че цената не е измислена току-така и е максимално съобразена с нас - пациентите.

# 18
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз лично си спомням, че първите процедури бяха 2*60 лв - т.е. 120, после станаха 2*120.
Освен това не мисля, че цените се определят от Д-р. Ликсов. Цените се определят от ръководството на клиника Малинов.
Савина1, доказан е ефекта от иглотерапията и акупунктурата за подпомагане на имплантиране и да не забравяме, че все пак е по желание. Никой те кара да я правиш, ако не искаш.
И едва ли точно Д-р. Стаменов, който знаем с какво широко сърце е или Д-р. Ликсов са тръгнали да печелят на наш гръб.

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
И аз се подложих на акупунктура при моя опит ИКСИ. Имах положителен тест. Това за статистиката.  Laughing

# 20
  • Мнения: 8 952
Момичета, бихте ли споделили малко подробности за акупунктурата?
Колко сеанса направихте по колко минути и в кои области на тялото се поставят иглите?

Майка ми е доктор - иглотерапевт, но не ми е споменавала да има подобни процедури.
Заинтригувахте ме.
Аз съм далеч от мисълта за инвитро, но на фона на 18-те месеца неуспех....

Има ли нещо из нета, което да се прочете?

# 21
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
привет, utro77
В БГ подобна акупунктура прави единствено Д-р. Ликсов.
Първият сеанс се прави веднага след трансфера - докато лежиш слага иглите и реди едни топченца(не знам как се казват) на ушите. Всеки ден е добре да масажираш точките, а на 3-ти ден след трансфер има втори сеанс -1 час бе при мен и отново с игли но на различно място от първият.
Топченцата на ушите ги носех още няколко дни, но съм забравила колко точно.
Иглите се слагат в областта на колената, корема и ръцете - това по спомен.

Успех  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 821
Диана, не съм казала нищо за  д-р Стаменов, а че много специалисти печелят от нашето нещастие!!! Как тогава ще обясниш скока на цените при Ликсов? Цените си ги определя лично той, говорила съм с него по този въпрос! А има скок на цените и при други процедури по иглотерапия и то само за един месец?! Разбира се, че всеки си решава дали да се подлоложи на акупресура, но има много противоречиви мнения по въпроса! Чела съм достатъчно статистика!

# 23
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Цените не ги определя Ликсов.
И да се твърди това е несериозно според мен.
Савина, не оспорвам това, че си чела, но бъди сигурна, че не си единствената, която е чела. Wink
И да, има много статии за различни неща, но аз вярвам на изследвания и проучвания, които говорят с цифри.
Със спора за цените спирам до тук, щото темата е за друго и не смятам, че с този спор съм полезна.

# 24
  • София
  • Мнения: 821
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ И МНОГО БЕБЕТА ДЯДО КОЛЕДА ДА ДОНЕСЕ!!!  НЕ МИ СЕ СПОРИ ЗА ОЧЕВАДНИ НЕЩА!!!

# 25
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЦКИ БАДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ НЕКА ВСИАКА ОТ ВАС БАДЕ ЕДНА ЩАСТЛИВА МАМА ПРЕЗ 2008     

# 26
  • Мнения: 146
Акупунктурата помага за лечението на изключително много болести, но е хубаво човек да се сеща за този тип Алтернативна медицина доста по-рано, когато тя може да помогне лесно и бързо за цялостно засилване на организма.

# 27
  • Мнения: 3 376
Сигурна съм, 4е не го казваш в лош смисъл, но изре4ено в този форум това зву4и малко обидно Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз правих инвитро във Варна и акупунктура също във Варна. Сигурна съм,че точно тя ми помогна  за положителния резултат.

# 29
  • Мнения: 146
Е, не го казвам в лош смисъл. Има обаче доста признаци, които (акупунктурната) диагностика може да улови много рано (като слабост на бъбреци, менструални проблеми, инфекции и др.), още много преди забременяването, или да кажеме след пубертета, и лекувайки организма с акупунктура, билки, ... може да се подобри цялостното здравословно състояние на жената и тя да зачене нормално.

Сега мацките ходят с голи пъпове, пушат с мерак, и нехаят за здравето си - те ще имат повече проблеми със зачеването, а послушните - едва ли.

Общи условия

Активация на акаунт