спирала

  • 2 784
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз съм ЗА Лореал...и Ланком/тя е по скъпа,но пък сега има промоция в Мола,за 50лв.получаваш спирала,молив и разгримител./ Peace
В бюти зоната ли?
Ми в онова парфюмерииното де,бюти зона ли е незнам... Blush

# 16
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Аз съм ЗА Лореал...и Ланком/тя е по скъпа,но пък сега има промоция в Мола,за 50лв.получаваш спирала,молив и разгримител./ Peace
В бюти зоната ли?
Ми в онова парфюмерииното де,бюти зона ли е незнам... Blush

 Hug

# 17
  • Мнения: 123
За ЛОРЕАЛ съм или в краен случай МАКСФАКТОР.

# 18
  • Мнения: 6 155
В момента съм с нея и ми къса нервите Close
Тази Буржоа с розовото също не ми харесва.

Най-доволна съм от Архитекта на Лореал.

# 19
  • Мнения: 235
 Ползвам една на Максфактор, добра е. Предната ми беше на Римел, от тази фирма имам и очна линия , много ги харесвам.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз съм ЗА Лореал...и Ланком/тя е по скъпа,но пък сега има промоция в Мола,за 50лв.получаваш спирала,молив и разгримител./ Peace

На коя Ланком-ска спирала има промоция?

# 21
  • Мнения: 1 186
Лореал....за мен няма по-добра спирала Peace
И аз от известно време ползвам на L'OREAL-телескопик и съм много доволна... Peace

# 22
  • Мнения: 2 498
Що спирали смених-всеки ми хвали неговата и аз да не остана по-назад-купувам...Лореали, Мейбълини и прочие ряпа да ядат пред тази на Буржоа.....за мен си остава най-добрата спирала и повече експерименти няма да правя....
Аз много я харесвам точно тази!  Peace

# 23
  • Мнения: 178
Аз сьщо сьм ползвала какви ли не,но тази на Буржоа ми е любимата.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 672
Тази на Буржоа, която съм посочила в първия си постинг на първа страница, е за обем по принцип, но и удължава.
Ето 3 снимки, съвсем малко съм сложила от спиралата:

# 25
  • Мнения: 342
И аз сега съм на L'OREAL и съм доволна.

# 26
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз съм ЗА Лореал...и Ланком/тя е по скъпа,но пък сега има промоция в Мола,за 50лв.получаваш спирала,молив и разгримител./ Peace

На коя Ланком-ска спирала има промоция?
На хипнозиращата.. Joy

# 27
  • Мнения: 4 621
Мах Фактор - 2000 калории Peace

# 28
  • Мнения: 776
Тази на Мейбълийн не е лоша предвид цената си, единственият й недостатък е, че изсъхва много бързо. Веднъж отвориш ли опаковката и трябва да се употреби в рамките на около 2 месеца ( поне по мои наблюдения)
Иначе аз съм доволна от спиралите на Лореал, каквато и да съм си взимала, винаги ми е харесвала  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 290
double extension - Loreal
Не съм ползвала по-добра  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт