КакЪВ цвяТ плот ще си хОДИ с теЗИ вратиЧКИ

  • 3 889
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
...а ако направя долните шкафчета черни (пак на цветя), а горните бели newsm78

# 16
  • Мнения: 764
Дидка,можеш ли да ми кажеш от коя фирма ще поръчваш кухнята си?

# 17
  • Мнения: 7 430
Дидка,можеш ли да ми кажеш от коя фирма ще поръчваш кухнята си?

Фирма "Рая" - а ти от Сливен ли си Wink

# 18
  • Мнения: 764
Ами не точно от Сливен,но от там ходя да търся неща за къщата на мама,която в момента ремонтираме.Иначе в склада на "Оньор" гледах червен теракот,един такъв блестящ,незная дали ще ти хареса...можеш да го видиш.Ще отида аз до "Рая",сещам се май къде е.

# 19
  • Мнения: 7 430
Аз ходих там миналата седмица и мисля, че видях, но си е скъпичък - около 40 - 45лв. ми се върти нещо в главата newsm78
А фирма Рая се намира до Билла, тръгваш нагоре след светофарите към Битовия комбинат и се пада в дясно по един стълбички Wink

# 20
  • Мнения: 8 999
Ами като ти е легнало това червеничко на сърцето, направи си плота червен! А откъде намираш такива черни вратички на цветя?

# 21
  • Мнения: 3 830
benson10, много хубави снимки на кухни. Такъв тип кухни харесвам. Peace

Моята кухня никак не е за показване Rolling Eyes Embarassed
Лошото е, че не знам и кога ще мога да направя ремонт...

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Дидка, аз съм избрала подобни вратички само че не са чисто бели, ами цвета се води ванилия ( като мръсно бяло седи леееко в бежовата гама, ама как го описах  ooooh!)  Аз съм решила плота и гръбчето да са в цвят венге, ама да има дървесни ивици, да прилича на дърво, дизайнерката ме уверява че ще стане грозно, ама тва си е моята кухня сигурна съм че ще стане добре  Crazy
Та мисълта ми беше ако си избереш тъмно дърво няма ли да е по-добре от чисто черно  Thinking Иначе става мнооого задължаваща кухня, после ще видиш зор с уредите и аксесоарите  Thinking

# 23
  • Мнения: 1 305
Аз съм определено за сив плот  Peace И оранжев гръб  Heart Eyes Идеята за патладжанения цвят също много ми допадна за гърба. При всички положения мисля, че ще се получи чудесно с цветен гръб. И хич не си вкарвай белята да си слагаш плочки за гръб в кухнята. Гърба ти излиза мнооого по-евтино, не се разправяш с майстори и подобни. И ако не греша водосъбирателната лайсна, лепва по-добре при гладка задна повърхност.

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
На мен също така ми харесват идеите за червен гръб или патладжанен, но какаъв ще е плота тогава  Thinking бял ли?

# 25
  • Мнения: 22 929
Аз съм за черно и бяло или всичко бяло.Имала съм бяла кухня,стои страхотно .Виж и на Мален кухнята-бяла е и се супер.С тези вратички на цветя не бих си правила експерименти със силни цветове.Какво поръчахте,в крайна сметка?

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 12:24 от ДесиХ2

# 26
  • Мнения: 7 430
...за сега е бяла кухня с черно...но повечето е бяло Peace
Червеното още го мисля къде да е newsm78

baibibi - пак на Салекс са Wink много добре изглеждат...в един момент исках черна кухня Crazy направена с тях Wink

А мислите ли, че ще е удачно плота да е бял newsm78

Мерси на всички ВИ  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 479
Дидка, аз препоръчвам за плот това или това , а в краен случай най-тъмно-това

за гръб и за пода - еднакви,  равномерно сиви плочки - имаш снимки на такива кухни на първа стр. на твоите кухненски темички, но не помня точно на кого бяха. Плочки 30/60 стят много добре и хоризонтално и вертикално наредени за гръб.

Според мен от всичките ти досегашни идеи тази е най-удачна. Нека не забравяме, че кухнята не е самостоятелна, а е част от голямо помещение. Според мен бяло-сиво-черната идея въобще не е неутрална, а си е доста смела и достатъчно цветна. Много по-сиво ми стои примерно куня цялата дървесен цвят.
Не слагай в дървенията или плочките червено-зелено пембени цветове, защото ако утре си харесаш красив лилав диван, няма да можеш да го сложиш наблизо. Винаги можеш да вкараш едно червено перде, покривка или ваза или лампа или една дължина тапет на стената или.... каквото се сетиш.
Това е от мен! Успех

# 28
  • Мнения: 22 929
...за сега е бяла кухня с черно...но повечето е бяло Peace
Червеното още го мисля къде да е newsm78

baibibi - пак на Салекс са Wink много добре изглеждат...в един момент исках черна кухня Crazy направена с тях Wink

А мислите ли, че ще е удачно плота да е бял newsm78

Мерси на всички ВИ  bouquet  bouquet  bouquet

Ако плотът е бял,гърба черен ли ще е ???Не мисля,че е добра идея.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Дидка,имаш ли спомен червения теракот на коя фирма беше?

Общи условия

Активация на акаунт