Кой специалист бихте избрали за пластична операция?

  • 125 070
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
Николай Георгиев Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
Simple Smile Май всички сте на моето мнение Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 227
Ильо Стоянов Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Ильо  Стоянов и Ники Георгиев, но от двамата като че ли повече бих се отпуснала и предразположила от Ники, така че един глас от мен за него   Mr. Green

# 19
  • Мнения: 68
Николай Георгиев  Wink

# 20
  • Мнения: 2 407
Аз вече съм го избрала.Ники Георгиев!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 320
Имам мнение за повечето лекари още от преди шоуто.... Не бих си направила пластична операция в България. Но все пак положителните ми мнения клонат за Н.Георгиев, въпреки, че и той напоследък много си повярва и материалното взе връх!

# 22
  • Мнения: 5 250
Не бих си направила пластична операция в България.

Извинявам се за спама, ама често чувам това и никой не може да ми даде отговор на въпроса? Ти къде извън Бг би се оперирала и при кого?

# 23
  • Мнения: 7 723
Хммммм....полезна анкета..... Thinking
Ще изчакам окончателните резултати и отивам.... Whistling

# 24
  • Мнения: 1 455
Доверих се веднъж на Тонев и пак бих го направила.

# 25
  • Мнения: 1 655
Ильо Стоянов от показаното в Пълна промяна ми се струва най добър като  специалист. Но все пак всичко е индивидуално. Ники Георгиев е добър също но след като на моя позната два пъти и прави една и съща операция и момичето пак не е доволно от резултата, а ви уверявам има защо не бих отишла при него.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 320
В Италия бих си направила, защото имам наблюдения, както и Германия. Разбира се имена не мога да ти кажа, защото не съм се интересувала подробно (но и такива мога да ти дам ако те интересуват), защото принципно не бих се подложила на такова нещо, освен ако не ми е живото належащо.
Защо не в Бг? Ще ти кажа как на моя приятелка едната и гърда слезна до пъпа (ако искаш вярвай, но е факт). На друга пък си имат ралика гърдите  фрапираща. Трета и се налага за втори път да си сменя имплантантите,  да не ти разказвам подробности. Така тези са вече при свършен факт. Съвсем наскоро моя позната отиде при един от всичките дето ги даваха по ТВ (умиялено не казвам имена, инече ги знам на всичките, не е коректно според мен). И при всичките и въпроси, които са съвсем нормални имайки предвид, че едва ли всеки ден си слагаш цици и той и отговорил "виж, кво аз знаеш ли по колко операций права на ден, а сега си изгубих 15 минути с тебе" Не е нормално отношение това, не е нормално и да се допускат такива грешки според мен. Това достатъчни причини ли са, за да не легна под ножа на един от всичките...!? Просто за повечето материалното взе връх и вече не е за качество, а количество!

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 20:50 от ®

# 27
  • Мнения: 1 290
Николай Георгиев   Party

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 330

И аз него бих избрала Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
В Италия бих си направила, защото имам наблюдения, както и Германия. Разбира се имена не мога да ти кажа, защото не съм се интересувала подробно (но и такива мога да ти дам ако те интересуват), защото принципно не бих се подложила на такова нещо, освен ако не ми е живото належащо.
Защо не в Бг? Ще ти кажа как на моя приятелка едната и гърда слезна до пъпа (ако искаш вярвай, но е факт). На друга пък си имат ралика гърдите  фрапираща. Трета и се налага за втори път да си сменя имплантантите,  да не ти разказвам подробности. Така тези са вече при свършен факт. Съвсем наскоро моя позната отиде при един от всичките дето ги даваха по ТВ (умиялено не казвам имена, инече ги знам на всичките, не е коректно според мен). И при всичките и въпроси, които са съвсем нормални имайки предвид, че едва ли всеки ден си слагаш цици и той и отговорил "виж, кво аз знаеш ли по колко операций права на ден, а сега си изгубих 15 минути с тебе" Не е нормално отношение това, не е нормално и да се допускат такива грешки според мен. Това достатъчни причини ли са, за да не легна под ножа на един от всичките...!? Просто за повечето материалното взе връх и вече не е за качество, а количество!


Извинявай, но това се случва и в чужбина. За съжаление колкото и да ни се иска да стоят нещата по друг начин става въпрос за операция и грешки или незадоволителен резултат не са изключени. Такива има и в България и в чужбина. 100% гаранция няма никъде.
Във форума на тялото има примери за грешки и тук и в чужбина. Но и в България има лекари, които ще ти отделят без проблем колкото време трябва, за да отговорят на всичките ти въпроси без да смятат, че си им изгубила 15мин. Това го твърдя от личне опит.

Общи условия

Активация на акаунт