Електролукс-сушилнята с гладене на пара за 1800лв.

  • 48 127
  • 189
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Вече го имам това чудо, но поне ден ще чета сега указанията,защото незнам кка се ползва. светнете ме моля ви някакви препарати ползват ли се за тая машина?
Да ти е честита Hug Да кажеш как е,като изсушиш и изгладиш!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Още утре ще ви пиша.То тая вечер няма да спя докато не я пробвам. Grinning

# 47
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Здравей *Pukanka*, пробва ли сушилнята? 

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да. Наистина глади колкото и да не вярвах. Важно е само да се извадят до половин час след свършване на програмата и да се сгънат или сложат на закачалки,защото някак си стоят леко влажни и ако ги скупчите,ще се омачкат лесно.Интересно е че и в машината са скупчени, но там не се мачкат , а се гладят. нямам обяснение, но е факт.

Днес сравних гладени от мене чаршафи преди,с гладени от сушилнята чаршафи от снощи и сушилнята се оказа с по-добре изгладените чаршафи.

# 49
  • София
  • Мнения: 228
И аз съм доволна от моята машинка. Вече не помня кога съм гладила за последно. Сега, ако успея да се преборя и със смаляването на дрехите ...  Joy Незнайно как все докарвам ефекта къси и широки дрехи.  Laughing

# 50
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Звучи супер.
А ризите как ги глади? newsm78

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Звучи супер.
А ризите как ги глади? newsm78

За тях аз не мога да кажа. Мъжа ми не носи ризи. Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 366
 Олеле  много ме запалвате да знаете, а Пукакнка ти преди ползвала ли си друг вид сушилня... обикновена
 Лидия и аз да ти кажа дълго се борех с тая ефект, и мъжа мине не мине и ме пита " ти еди - кое си да не си ми го сушила в сушилнята".. хеххе ... жени! хеххехе ама човек като свие 50-тина камплекта дрехи и се учи хехех

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Това което аз суших до момента, не се е свило, но сигурно ще имам и такива моменти. Все пак сушилнята си има доста програми и варианти за сушене включително и някаква тричасова,която не мисля да използвам, понеже най-вероятно тя прави мизериите със свиването. Най-дългата програма която ползвах е 1 час общо за сушене,охлаждане и гладене.
mama_meggie ,не съм имала уред сушилня преди. Имала съм пералня със сушилня, но то пък там няма нищо общо с отделните сушилни.

# 54
  • Мнения: 366
 Пуканка, питах те защото аз имам нормална сушилня и ако ги извадя веднага и ги сгъна дрехите са си като гладени, но не чак гладени, удиви ме това за чаршафите,че машинката бие ютията.. а и това,че има много програми също сигурно е добре, моята има за памучни и за сънтетични тъкани, но много неща не слагам защото незнам какво ще излезе, но и с Евето съм много съгласна и аз така се чувствах като направих равносметката преди и след като съм имала уреда...  Peace Сега когато трябва да избера нова, много искам да взема поне толкова добра или още по- добра.. Радвам се, че ти поне си доволна от туй чудо

# 55
  • София
  • Мнения: 228
mama_meggie, аз вече не знам какво да правя с проблема ми със свиването на дрехите. Уж правя всичко като по книга и накрая ефекта е същия. Програматора на сушилнята Електролукс е разделен на синтетика, памук и коприна има си и бутон за деликатни тъкани. Уж разпределям прането по материи, но.... уви.
*Pukanka*, не ми се е налагало да ползвам 3 часовата програма на сушене, та едва ли е в нея проблема. Памучни фланелки суши ли вече в тази сушилня? Че те май са ми най-проблемни.  ooooh!

# 56
  • Мнения: 366
 Лидия, да ти кажа аз в моята си суша памучни фланелки и нямам проблем, не слагам синтетиката или я суша по кратко на програма за такава, моята е с ръчно нагласяне на минутите и мога да си сложа колкото искам.. незнам защо така не си намерила още вярната комбинация, по принцип с памука не би трябвало да имаш проблем.. може би ако суша за първи път да има малко ама много малко стеснение , но след това не , пробвай на по- кратка програма , може нещо да се пресушават..
 Пуканка, на тази твоята можеш ли да нагласяш колкото минути ти прецениш или имаш различни варианти като 90, 120.. и така, можеш ли например да пуснеи само 30 мин или 100..

# 57
  • София
  • Мнения: 228
Ето така изглежда програматора на Електролукс-а.
http://img.photobucket.com/albums/v474/lidiya/obzavejdane/P1010658.jpg

При следващото сушене ще пробвам аз да си задам някакво време за сушене пък да видим.... до сега не съм пробвала.  Rolling Eyes

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Лидия, фанелки суших вече 10 и няма проблем. Но ще ти кажа как го направих. Понеже още не познавам добре програмите, а имах мерак да пробвам най вече програмите от Айрън Ейд, тях ги суших на първата програма от Айрн Ейд./така го обясних че незнам разбра ли ме де/ . Извадих ги от пералнята изцентрофужени и ги пуснах на тая 20 минутна програма. Тя нали е мислеща, след две минути усети че са мокри и удължи програмата, ама не помня с колко. И ги извади сухи, огладени и не са се свили. Така че пробвай и ти този вариант, мокри да ги сложиш на Айрън Ейд програма а не програма за сушене. Но дай на Макс за да не ти ги извади влажни.
За чаршафи ползвах вече програма за сушене, от един час за синтетика и станаха супер.
Така или иначе имам още дълго да я разучавам, много ми е сложна.
С времето има бутон да се променя, но още не съм си играла с него.

# 59
  • София
  • Мнения: 228
*Pukanka* , за първата програма Iron Aid дето изобразява ризка и до нея пише Cotton ли ми говориш? Аз сега съм пуснала сушилнята, но само с мои дрехи, защото си правя опити  Laughing . Пуснах я на втората програма - ризка и до нея Syntetics ( как обяснявам само )  Laughing След малко ще приключи и ще кажа какъв е резултата този път.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт