Електролукс-сушилнята с гладене на пара за 1800лв.

  • 48 123
  • 189
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 312
А къде във Варна има представител на Миеле?
Никъде не съм ги виждала, само чета добри отзиви за тази марка.
Предстои ми закупуване на нова пералня и сушилня и искам да попитам стандартните 60 см ли са този тип уреди на Миеле?
Пералното помещение ще се разширява, понеже е едва 100 см, а искам да ги сложа един до друг уредите за да имам голям плот и място за рафтове нагоре.

# 136
  • Мнения: 1 884
Прочетох цялата тема и видях, че не е само за Електролукса ами и за съветчета относно програмите. Аз тепърва разучавам моята Hoover. Купих си от тази марка, защото държах да е една и съща марка с пералнята ми, от която съм супер доволна.
Исках да ви попитам: на почти всички фланелки и ризи на мъжа ми пише, че не трябва да се сушат.  ooooh! 100% памук са. Вие как процедирате? Слагате ли ги и ако да, не се ли стесняват?

# 137
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Бръмбофръц, в началото на бул. Цар Освободител. Като вървиш от Винса към Летния театър, в дясно.

# 138
  • Мнения: 1 312
Бръмбофръц, в началото на бул. Цар Освободител. Като вървиш от Винса към Летния театър, в дясно.
Сетих се.
Виждала съм го.
Благодаря много.

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
От една година се моткам с покупката на този уред, но този месец съм си дала срок до края му да имам монтирана у дома сушилня.
Обикаляме магазините за бяла техника във Бургас последната седмица и тотално се обърках. От една страна съм повлияна от тази тема, в която всички хвалите Electrolux Iron Aid, но от друга ми се иска да инвестирам в уред, енергиен клас А. Та има ли някой тук с Bosch (WTW 86560 BY) или AEG (T 59840 ), енергиен клас А и пак с тази опция "гладене на пара"? Никъде в Интернет пространството не откривам коментари за тези модели и съм не раздвоена, а разТроена....  Confused

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Пак тук!  Party Вече с изпълнена мисия.  Mr. Green Вчера купихме сушилнята. Изчетох цялата тема и искам да ви попитам нещо. Досега на моята пералня съм ползвала центрофугата само на 400 оборота. Трябва ли сега дрехите, които ще суша в сушилнята да пускам вече на по-високи обороти или няма никакво значение това?
Stella Maria, принтнах си последния ти пост и ще се възползвам от съветите ти определено.
Някъде бях написала на помощницата ми всякакви такива правила за прането и сушенето и ако ги намеря, ще ги постна, защото на мен много биха ми помогнали преди две години и половина, като се сдобих с този модел.
ще е супер ако успееш да ги намериш!   bouquet

И малко не по темата, но имате ли идея как мога да махна етикета за енергийна ефективност, лепнат отпред на капака? Дали ще стане с обезмаслител?  newsm78

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 23 773
Да, определено оборотите на центрофугата ИМАТ значение. Повече обороти - по-сухи дрехи - по-малко сушене в сушилнята - по-малко използван ток. Money Аз въртя на 1400 оборота.

# 142
  • Мнения: 9 487
Да, определено оборотите на центрофугата ИМАТ значение. Повече обороти - по-сухи дрехи - по-малко сушене в сушилнята - по-малко използван ток. Money Аз въртя на 1400 оборота.

Така е Peace
Само не центрофугирайте на такива обороти вълнени дрехи /плетива като цяло/-много се мачкат Confused

LaDiDa -Честита придобивка!  bouquet

Лепенката- би трябвало да нямаш проблем с махането.

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
MTV , благодаря!  Grinning Мъжът още не я е монтирал- разтовари я в мокрото и аз сегиз-тогиз се завъртам да й се порадвам!

Лепенката- би трябвало да нямаш проблем с махането.
Оригиналните-заводски се отлепиха с един поглед. Тези стикери тук с какво лепило ги мажат...нямам думи...  Tired
Излезе с обезмаслител де.

# 144
  • Мнения: 2 642
Защо 1800 лв? Не е ли 1 500 лв в момента? Днес ходихме да я гкедаме в Полиса. Не съм напълно убедена че ще я ползваме...

# 145
  • Мнения: 1 813
Защо 1800 лв? Не е ли 1 500 лв в момента? Днес ходихме да я гкедаме в Полиса. Не съм напълно убедена че ще я ползваме...

Защото темата е от 13 декември 2007 година.  Simple Smile

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 23 773
Да, определено оборотите на центрофугата ИМАТ значение. Повече обороти - по-сухи дрехи - по-малко сушене в сушилнята - по-малко използван ток. Money Аз въртя на 1400 оборота.

Така е Peace
Само не центрофугирайте на такива обороти вълнени дрехи /плетива като цяло/-много се мачкат Confused
Да, към вълнените пуловери се отнасям по-нежно, пера ги на вълна, тя програмата си е нагласена. После ги суша на програма за вълна.  Но по принцип стандартните ми обороти за памук са 1400.

# 147
  • Мнения: 487
LaDiDa ти последно с коя сушилня се сдоби.Аз имам от феврурари Боша който ти си цитирала и по принцип съм супер доволна,ма като чета тука с това гладене имам леко усещане за прецаканост при положение че се изръсих близо 1900 лв.за боша.

# 148
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Тези, които имате сушилнята по-отдавна, как я почиствате. По-точно ме интересува отпред, долу в ляво, кондензатор ли се казва не съм сигурна, как почиствате? Само с вода или има някакъв друг начин?

# 149
  • Мнения: 1 312
Има ли някакви въздуховоди/не знам как да ги нарека даже/на сушилнята към вентилацията, нещо, което да отвежда топлият въздух?
Има ли проблем ако я сложа на затворено като тук http://www.flickr.com/photos/missyl/455845205/?
Помещението има коминно тяло и ще монтираме вентилатор на него.

Общи условия

Активация на акаунт