Електролукс-сушилнята с гладене на пара за 1800лв.

  • 48 125
  • 189
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 426
Да. Наистина глади колкото и да не вярвах. Важно е само да се извадят до половин час след свършване на програмата и да се сгънат или сложат на закачалки,защото някак си стоят леко влажни и ако ги скупчите,ще се омачкат лесно.Интересно е че и в машината са скупчени, но там не се мачкат , а се гладят. нямам обяснение, но е факт.

Днес сравних гладени от мене чаршафи преди,с гладени от сушилнята чаршафи от снощи и сушилнята се оказа с по-добре изгладените чаршафи.

тоя ефект се постига и с проста сушилня от 400лв без програма срещу намачкване, всичко е маркетингов трик  Joy

# 76
Здравейте!От вчера и аз съм с такава сушилня.Видя ми се сложна и неясна,макар че си изчетох инструкциите,които ми дадоха на бг.Но след като прочетох тази тема много ми помогнахте.Резултата наистина е удовлетворяващ.
На мен ми се стори много шумна,кажете и при вас ли е така,да не би да зависи от нещо.
Другото бяха ми казали ,че се нагъват за гладенето,пробвах само на гладене ги сложих сгънатаи,но барабана пак върти и всичко е разбъркано.
Да обобщя:1 вариант -сушене само  и отделно 20 мин. гладене
                     2 вариант-програма сушене с гладене-сториха ми се леко с влага
                     3 вариант-изсушени на простора дрехи се пускат само на гладене-става,но не ми станаха идеални както вариант 1
Споделете ако сте открили още нещо във връзка с използването й.
Аз я взех от Техномаркет,но уцелих много компетентен продавач,цената пишеше ,че е 1590,а на касата се оказа че в компютъра е 1690,та защо така не разбрах.Притесняваме и това ,че отдолу има решетка и като климатик духа топло,но от време на време трябва да се отваря вратата на мокрото помещение,и става нещо като пара,и ми мирише на влажно.Май е хубаво да е на закрита тераса,не знам това са ми първите впечатления.

# 77
  • Мнения: 9 487
Направо и аз се замислям за инвестиция в такава сушилня Mr. Green
А, тази опция "освежаване с пара" /или както там се води/, да не би да става дума за дрехи, които са били прибрани за някакъв период от време /визирам смяната на зимни с летни/ Thinking

# 78
  • Мнения: 19 523
Да не си помислите че навивам някого за нещо, не това е целта ми, но от една година почти имам Миеле и съм страшно доволна - нямам свити дрехи, всички чаршафи са ми изгладени добре, щом ги пусна на определена програма и след това само ги сгъна - да не я урочасам, че аз съм един карък....а цената и беше около 1950 лв. При съпоставими цени със сушилни от другите марки аз не бих се колебала. Единственото неудобство е, че се чака 3 седмици след поръчката за доставка, НО наистина са само три седмици и след това идват, монтират, нивелират, обясняват. Има разлика в обслужването от небето до земята с прословутите "хипермаркети" за техника, където ти връчват един кашон и си блъскаш главата после.....Да, скъпи са уредите, но и 1800 - 1900 за Електролукс...и това ми е скъпо

# 79
  • Мнения: 1 632
Направо и аз се замислям за инвестиция в такава сушилня Mr. Green
А, тази опция "освежаване с пара" /или както там се води/, да не би да става дума за дрехи, които са били прибрани за някакъв период от време /визирам смяната на зимни с летни/ Thinking

Става въпрос изобщо за освежаване на дрехи,пък ако ще да са били прибрани и  с години.
Това като опция го има и на моята обикновена сушилня.

# 80
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
цоп тук, че и аз ще купувам скоро

много хубаво зучи всичко - за айрън ейд - попитах един господин в техно....полис или маркет все ги бъркам.. няма ли демонстрация на това чудо - вика ами няма - защо за тигани от 20лева има демонстрация, а за нещо от 2 000лв няма - просто съм в чуденка- а иначе сигурно е страхотна както казвате - но друго си е да се види на живо - толкова ли не могат да направят в месеца една демонстрация. тогава нямаше всички да се питаме - върши ли работа или не - отиваш виждаш и решаваш - както е в белите страни ....

# 81
  • Мнения: 1 058
Да не си помислите че навивам някого за нещо, не това е целта ми, но от една година почти имам Миеле и съм страшно доволна - нямам свити дрехи, всички чаршафи са ми изгладени добре, щом ги пусна на определена програма и след това само ги сгъна - да не я урочасам, че аз съм един карък....а цената и беше около 1950 лв. При съпоставими цени със сушилни от другите марки аз не бих се колебала. Единственото неудобство е, че се чака 3 седмици след поръчката за доставка, НО наистина са само три седмици и след това идват, монтират, нивелират, обясняват. Има разлика в обслужването от небето до земята с прословутите "хипермаркети" за техника, където ти връчват един кашон и си блъскаш главата после.....Да, скъпи са уредите, но и 1800 - 1900 за Електролукс...и това ми е скъпо
А от къде си я поръча тази сушилня. Четох много добри отзиви за тази фирма. А и това гладене ми звучи направо страхотно.

# 82
  • Мнения: 187
Да не си помислите че навивам някого за нещо, не това е целта ми, но от една година почти имам Миеле и съм страшно доволна - нямам свити дрехи, всички чаршафи са ми изгладени добре, щом ги пусна на определена програма и след това само ги сгъна - да не я урочасам, че аз съм един карък....а цената и беше около 1950 лв. При съпоставими цени със сушилни от другите марки аз не бих се колебала. Единственото неудобство е, че се чака 3 седмици след поръчката за доставка, НО наистина са само три седмици и след това идват, монтират, нивелират, обясняват. Има разлика в обслужването от небето до земята с прословутите "хипермаркети" за техника, където ти връчват един кашон и си блъскаш главата после.....Да, скъпи са уредите, но и 1800 - 1900 за Електролукс...и това ми е скъпо
Ние също сме се спрели на тази марка, ходихме и в магазина им на "Цар Освободител" .Ценовата разлика не е голяма ,сега чакаме световната финансова криза да намали още цените. Laughing Laughing

# 83
  • Мнения: 23 107
толкова ли не могат да направят в месеца една демонстрация. тогава нямаше всички да се питаме - върши ли работа или не - отиваш виждаш и решаваш - както е в белите страни ....
...Tакава демонстрация на уреди от този тип не съм срещала никъде.... Simple Smile

# 84
  • Мнения: 19 523
Да не си помислите че навивам някого за нещо, не това е целта ми, но от една година почти имам Миеле и съм страшно доволна - нямам свити дрехи, всички чаршафи са ми изгладени добре, щом ги пусна на определена програма и след това само ги сгъна - да не я урочасам, че аз съм един карък....а цената и беше около 1950 лв. При съпоставими цени със сушилни от другите марки аз не бих се колебала. Единственото неудобство е, че се чака 3 седмици след поръчката за доставка, НО наистина са само три седмици и след това идват, монтират, нивелират, обясняват. Има разлика в обслужването от небето до земята с прословутите "хипермаркети" за техника, където ти връчват един кашон и си блъскаш главата после.....Да, скъпи са уредите, но и 1800 - 1900 за Електролукс...и това ми е скъпо
А от къде си я поръча тази сушилня. Четох много добри отзиви за тази фирма. А и това гладене ми звучи направо страхотно.
От Миеле Център Москов - на ул. Цар Освободител - почти срещу Военния клуб е шоу рума и офиса им. Много качествени са им нещата, но цената на сушилнята е от февруари 2008 г. все пак - за актуалните цени може би трябва сега да се попита. А това за гладенето май и други момичета, притежаващи по-евтини сушилни май го имат - просто изваждаш дрехите от програма за гладене леко влажни , сгъваш ги и готово. Останах с такова впечатление.

# 85
  • Мнения: 23 107
ели6,правилно ли разбрах,че твоята сушилня е БЕЗ програма ГЛАДЕНЕ НА ПАРА,както тази на Електролукс.Тоест,твоята е със стандартни програми?

# 86
  • Мнения: 19 523
ели6,правилно ли разбрах,че твоята сушилня е БЕЗ програма ГЛАДЕНЕ НА ПАРА,както тази на Електролукс.Тоест,твоята е със стандартни програми?
Да, точно така. Нямам "програма за гладене на пара" ако това ти е въпроса. Но пък дрехите ми не се нуждаят от гладене след като ги извадя с подходяща друга програма, например тази, на която пише "изсушени за гладене с ютия" например. Има отделни програми за джински, горни ризи и др., а степента на изсушаване се адаптира с допълнителни бутони към основните програми - 8 или 9 на брой. Нямам представа колко са стандартните програми на другите сушилни. Само ви казвам, че до този момент нямам съсипана дреха, въпреки че някои по-капризни дрешки ги слагам на една програма, която суши много дълго /включително има програма за вечерно облекло и синтетика/ и щадящо. Впрочем още докато търсех сушилня ми насочиха вниманието към Миеле, които имат някаква иновация при сушенето, която не позволява съсипване и свиване на дрехите, но не съм специалист и не мога да дам подробности.

# 87
  • Мнения: 220
Аз не искам да навивам никого, нито да рекламирам сушилнята на ELECTROLUX, но не вярвам да върши същата функция като стандартните сушилни:
1. защото има програма за гладене, на която зареждам сухи и измачкани дрехи и след 20 мин. те излизат  изгладени.
2. защото от пералнята директно ги прехвърлям в сушилнята без да ги сгъвам по определен начин, дори на купчина ги слагам и се сушат перфектно без гънки.

# 88
  • Мнения: 19 523
Ами точно така всички си сушим дрехите - аз ги сгъвам СЛЕД като се изсушат. Предполагам, че сушилня, която и да сгъва все още не са изобретили.  Wink

# 89
  • Мнения: 122
Ако е за 50 лева разлика не бих се и поколебала да е миеле вместо ELEKTROLUX/AEG,нищо че цялата ни домакинска техника е от последните две.Работила съм в младежките си години в Mc Donalds,a ам си представете каква мизерия е с грилове,фритюрници...Пералнята и сушилнята работеха почти безспирно,а резултата беше винаги перфектен.В Германия пък близо две години ползвах такива в квартирата си,ами впечатлена съм.Само дето в настоящето ми жилище нямам място за отделна сушилня,та се чудех за комбиниран вариант  newsm78,някоя от вас има ли такова чудо и доволна ли е от него?

Общи условия

Активация на акаунт