Ето книгата за гладолечението на Лидия Ковачева :-)

  • 8 639
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 679
Не може цял живот да си на чай и ябълки Crazy.Рано или късно след години ЙО-йО ефекта ще настъпи.


Поци, кой е казал, че цял живот ще ядеш ябълки и чай? Няма такова нещо. Това се прави за кратък период от време, който продължава максимум до 20 дни, може и повече, но в редки случаи. През този период организмът се прочиства от токсините, а след това следва период на постепенно захранване. След него почваш да си ядеш съвсем нормално, по възможност без месо. Може да се яде месо понякога, разбира се , но без да се прекалява. Например на празници и по възможност пилешко или риба. Не бива да се ядат колбаси, консерви, а млечни продукти и яйца се ядат в ограничено количество. Набляга се на зеленчуците - предимно в суров вид, също и плодовете, но може да се яде и готвено, но по-постничко. Ядки също трябва да се ядат - сурови, защото в тях се съдържат ценни вещества, които по принцип ги има в месото. Също пълнозърнест хляб и др. Да не изброявам. И въпросът не е само в яденето или неяденето - трябва много движение, упражнения, работа, къпане и др. И най-важното - психическата нагласа. Освен това, всеки може да отслабне, трудното е после - да задържиш постигнатото. Аз отначало си правих разни експерименти и след първия курс гладолечение /още първия месец свалих 10-те кг/ почнах да си хапвам както преди и си върнах лека полека няколко килограма и така разбрах, че всичко, което пише в книгата на Лидия ковачева е вярно.

Амора, хляб може да се яде, но ПЪЛНОЗЪРНЕСТ. При това е много полезно. Не се яде БЯЛ хляб, защото при приготвянето на бялото брашно се махат всички полезни вещества, които се съдържат в обвивката на зърното.

А знаете ли, относно центъра на д-р Емилова - аз лично смятам, че за високите цени си има причина - човек трябва да осъзнае колко точно желае да отслабне наистина или да реши някакъв здравословен проблем, защото когато знаеш каква пачка ще платиш за отслабване, тогава ще си помислиш малко преди да се  освиниш пак, т.е. високите цени те стимулират да спазваш всичко както по време на диетата, така и след това.

А дали Емилова яде чевермета... няма как да знаем това, пък и не ме интересува особено. За мен е важно, че това нещо действа, защото имам резултати, майка ми също - тя освен че отслабна, нормализира кръвното си налягане, сърцето и стомахът й са по-добре и главоболията й се разредиха доста. Така че аз знам, че това нещо работи и никой не може да ме убеди в противното. Ако някой си е върнал килограмите или болестите - значи не е правил нещо какато трябва. Това е. Дано съм била полезна поне на някои от вас.   bouquet  Успех на всички, независимо какви диети правите.  Hug

# 16
  • Мнения: 3 376
amora ти лично ли видя Емилова да нагъва чевермета или....?

Аз също съм била на Пампорово,тя в Боровец не е провеждала курсовете доколкото ми е известно Peace Не мога да кажа нищо лошо за нея,само знам,че имаше много хора със здравословни проблеми,които и се доверяваха и имаха блестящи резултати.Също се запознах и с такива,които са там не за първи път и лично от тях съм чувала как са се излекували или отслабнали и как напълно се е променил живота им.

Не можете да искате да гладувате известно време и след това като продължите както преди всичко да е постарому.Трябва да се промени мирогледа,начина на хранене и отношението към храната.Иначе не д-р Емилова ами и Господ не може да ви помогне/ако не си помогнете първо сами/.

# 17
  • Мнения: 679
Не можете да искате да гладувате известно време и след това като продължите както преди всичко да е постарому.Трябва да се промени мирогледа,начина на хранене и отношението към храната.Иначе не д-р Емилова ами и Господ не може да ви помогне/ако не си помогнете първо сами/.

Много точно го каза. smile3501  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт