Обяснете ми за тестерите - парфюми?

  • 3 339
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
Отделна линия за тестери?  newsm78 дали е икономически оправдано?? Въпросът е възвратно-постъпателен, така да се каже  Laughing и идва от човек, ползващ и тестери.

# 16
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз също ползвам тестер , купих си го от мега шоп. Не е кой знае колко траен, както уж се говори. Иначе е двойно по-евтин от парфюма.

# 17
  • Мнения: 81
Ах пак тема за тестерите. Не е логично да има отделна линия за тестери и също така не е логично количеството "тестери" да е повече от парфюмите. По колко тестера правят тия производители!

# 18
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И аз преди се мислех, че тестерите са по-трайни от парфюмите. Не е така.
Еднакви са. От един "казан" пълнят и тестери и парфюми Peace Знам го от достоверен източник Wink
По-евтини са, заради това, че са без капачка примерно или само в транспортна опаковка.

# 19
  • London, baby
  • Мнения: 800
...... без капачка примерно или само в транспортна опаковка.
Да, моя беше в картонена кутия, на гаджето също. Иначе не са трайни, много кофти, но поне са евтини!!

# 20
  • Мнения: 5 317
а колко  е доставката в мегашоп?
доставка 3.00 лева до 1 кг. за цялата страна.

# 21
  • Мнения: 249
а колко  е доставката в мегашоп?
доставка 3.00 лева до 1 кг. за цялата страна.





мерси  bouquet

# 22
  • Мнения: 782
...... без капачка примерно или само в транспортна опаковка.
Да, моя беше в картонена кутия, на гаджето също. Иначе не са трайни, много кофти, но поне са евтини!!

Да за съжаление не са трайни...дори и тези, които не са тестери  Thinking не знам дали не е до партида, защото една приятелка също си взе  пък беше траен Rolling Eyes

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
...... без капачка примерно или само в транспортна опаковка.
Да, моя беше в картонена кутия, на гаджето също. Иначе не са трайни, много кофти, но поне са евтини!!

Да за съжаление не са трайни...дори и тези, които не са тестери  Thinking не знам дали не е до партида, защото една приятелка също си взе  пък беше траен Rolling Eyes

За кой парфюм става въпрос?

# 24
  • Мнения: 782
Аз се прецаках с Давидоф и 5-то авеню, а въпросният сполучлив беше на Булгари...не мога да кажа от къде в Нета са поръчани  Embarassed

# 25
  • London, baby
  • Мнения: 800
Моят е на Булгари - омниа клисталин и не е траен, но въпреки това пак ще си потъчам от мега.

# 26
  • Мнения: 3 641
а колко  е доставката в мегашоп?
Преид месец беше 3.80  Peace

# 27
  • Мнения: 3 268
Моят е на Булгари - омниа клисталин и не е траен, но въпреки това пак ще си потъчам от мега.
Ха,а моят е траен,от там го поръчах.Доволна съм.

# 28
  • Мнения: 410
От Омниите на Булгари не може да се очаква кой знае какво, независимо, дали е парфюм или тестер...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
viessmanka, и моят е такъв, не е тестер...от друг сайт е поръчван...и не е траен въобще  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт