защо не съм нормална?

  • 12 191
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 589

едно е да каже, друго е да го направи Peace

не мисля за разумно да провалям семейството му само за да  ви докажа че говори сериозно.
А и тук имаше доста анонимни теми от омъжени жени, които се чудеха да съгрешат ли или не и в повечето случаи те бяха активно подкрепени - нещо в стил изживей го и т.н.

 
[/quote]

Аз съм една от тези дето е имала такава връзка.леле на какво съм се наслушала ooooh!.Виж аз ще ти кажа нещо,което на мен ми се случи.До толкова сме говорили с едно мое гадже че жена му знаела за мен че всичко е свършило при тях.Но аз като теб семейството няма да му развалям.Той ми вярваше и за да ми докаже 4е е така си даде домашния номер да съм му звъняла ако искам да видя 4е е така.Аз абсурт му казах никога не бих направила това и в тоя ред на мисли реших една ве4ер пък да звънна.Тя вдигна , потърсих него тя попита кой го търси и му го даде.Той през цялото време отговаряше с "да"или"не" абе конфузен ,притеснен.Незнам какво и е казал на нея но явно е имало скандали защото тя ми намери телефона и ми се обади.защо ти го казвам.Защото мисля 4е те пуска по парзалката Peace.Той е сигурен 4е няма да се обадиш 4е не искаш той да се развежда затова се прави на голямата работа.Я му кажи"Ок,разведи се"Заклевам се друга песен ще запее.Само пробвай  Peace

# 76
  • Мнения: 1 327
............................А и тук имаше доста анонимни теми от омъжени жени, които се чудеха да съгрешат ли или не и в повечето случаи те бяха активно подкрепени - нещо в стил изживей го и т.н.

 

едно е да имаш връзка тип "чук и бег", друго е системно да разрушаваш някое семейство. Ако не са им толкова добри отношенията той едва ли щеше да се прибира вечер при нея, щеше да намери начин да живее с теб.
ако толкова го обичаш разликата в годините няма да ти пречи толкова.. Той може и на 50 години да е, ама акъла му на колко годишен е??

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Охххх, стига с тези нафталинови "не разваляй семейства", "имаш ли съвест" и прочие и пр.
Не е ли ясно мили дами, че щом той има връзка с нея, значи от семейството му не е останало много.
И кой според вас трябва да взима решнията за неговото семейство тя или той, а?
Който е поел отговорности към други хора да си ги спазва и да мисли преди да "стъпва" в страни! Той е обвързаният, не тя!!! Има огромно значение.

# 78
  • Мнения: 17 414
Ами като не му е останало нищо от семейството, защо не му стиска гъза да си го развали сам, питам аз?

# 79
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Да, и аз съм имала връзка с женен мъж. Ама не съм си правила илюзии, колкото и да ми редеше приказки и обяснения от сорта на " Единствена, развеждам се....". Години след като се разделихме ме търсеше и в крайна сметка се разведе. Не заради мен, естествено, имаше си текучество от любовници човека. Просто на жена му й е писнало.
Много е важно в отношенията с един мъж още отначало да си наясно за какво ти е, какво искаш от него, какво можеш да му дадеш и какви са ти РЕАЛНИТЕ очаквания. И да държиш връзката в тези граници. В противен случай разочарованието ти е в кърпа вързано...

# 80
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 722
Знаеш ли колко ми дреме, че считаш разбиранията ми за "нафталинови"?
Ако и тука следваме модата, давай направо да почваме всичките като разгонени кучета да се чифтосваме.
Естествено, че е негова работа какво ще прави със семейството си, но една уважаваща себе си жена ще приеме да има връзка със семеен мъж, едва когато й бъде доказано, че се е разделил с жена си. Или хайде, може любовта да те подлъже с розовите си краски, но все пак, като виждаш, че нещата продължават да се точат във времето, трябва малко воля, за да се измъкнеш от помията. Но да почнеш вече да го ревнуваш, че може би спи с жена си, хм, това вече е безочие и самозабравяне. 

И освен това, не че искам да го оправдавам въпросния субект, но съм абсолютно убедена, че има много фундаментални разлики в начина, по който разсъждават мъжете и жените в тези ситуации.
Повтарям се, но пак ще го кажа - оплакващата се сега жена, ако й се случи подобно нещо вече като семейна, пак ли тук ще се оплаче? Добре е в живота си човек да мери с един аршин.
Груба съм, дано прозре истината в думите ми обаче.

# 81
  • София
  • Мнения: 589
Охххх, стига с тези нафталинови "не разваляй семейства", "имаш ли съвест" и прочие и пр.
Не е ли ясно мили дами, че щом той има връзка с нея, значи от семейството му не е останало много.
И кой според вас трябва да взима решнията за неговото семейство тя или той, а?
Който е поел отговорности към други хора да си ги спазва и да мисли преди да "стъпва" в страни! Той е обвързаният, не тя!!! Има огромно значение.



 Peace

# 82
  • Мнения: 2 336
Да тръгнеш с женен, който е в процес на развод- да. Да развалиш семейство, т.е. да реши даден човек да се разведе заради теб - гадно е, но все пак да.
Но да си държи семейството и да си има любовница (най - вече емоционална) -това вече не!
Ясно е, че на него му се иска хем да си има жената, която ще е до нега кат стане стар и грохнал и ще го пере, храни и т.н., хем младата любовница. Явно е, че в този случай той (прегрешилият) е виновен, но няма намерение да си променя начина на живот.
Та за една жена най - малкото е изключително недостойно да стои в ролята на любовница в този случай. А пък да не говорим за морал и считам, че тя трябва да сложи край на такава връзка.
Това е мое мнение.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 269
LemonDesi ще оспамим темата на момичето, но ще поспоря с теб.  Simple Smile
Как да го обясня по друг начин, та да ме резбереш правилно.?
Значи, авторката не наранява никого с връзката си с този мъж. Може да нараниш хора, които познаваш, които дори обичаш, а тя е абсолютно неизвестна на съпругата. Какво значи ако се уважава, няма да има връзка с женен!?!? Тя не е женена, нали? Тя го обича, получава каквото и е нужно от него, защо трябва да и пука за съпругата му след като на него очевидно му е все едно? Защо на нея да и пука, а не на НЕГО? Ето това питам?
За нея той е просто един мъж с когото има връзка. Семейното положение на този мъж касае само него, все пак е неговото семейно положение, нали? Simple Smile
И с всичките тези писания искам да кажа едно: не тя е тази, която заслужава гневните ви думи.
Това е! Peace

# 84
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 722
Не, тя не получава каквото й е нужно от него.
Ако го получаваше, нямаше да й дреме дали той опрашва жена си, културно казано. Wink
И това да се правим, че нищо не правим, защото не познаваме тоя, на който го причиняваме...хм... или може би, просто не е в моя стил.

А водя виртуален разговор с нея, защото тя пита. Ако той ми е насреща, ще му кажа какво мисля за овчедушието му, и затова, че не може и тако и вако  Wink

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 12:08 от LemonDesi

# 85
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Ох, Северина, разбирам какво искаш да кажеш, но смешно и жалко е да си зарови главата в пясъка като щраус и да не приеме факта, че той споделя живота си с друга жена- съпругата му.
Щом и харесва да свири втора цигулка- ок, хора всякакви. Достойно е за съжаление обаче.

# 86
LemonDesi ще оспамим темата на момичето, но ще поспоря с теб.  Simple Smile
Как да го обясня по друг начин, та да ме резбереш правилно.?
Значи, авторката не наранява никого с връзката си с този мъж. Може да нараниш хора, които познаваш, които дори обичаш, а тя е абсолютно неизвестна на съпругата. Какво значи ако се уважава, няма да има връзка с женен!?!? Тя не е женена, нали? Тя го обича, получава каквото и е нужно от него, защо трябва да и пука за съпругата му след като на него очевидно му е все едно? Защо на нея да и пука, а не на НЕГО? Ето това питам?
За нея той е просто един мъж с когото има връзка. Семейното положение на този мъж касае само него, все пак е неговото семейно положение, нали? Simple Smile
И с всичките тези писания искам да кажа едно: не тя е тази, която заслужава гневните ви думи.
Това е! Peace
Благодаря за милите думи!   bouquet

Понеже доста се изписа за горката съпруга, та реших да ви спомена някои неща. Не го написах по-рано за да не помислите, че освен жена без морал съм и гаднярка.
Въпросната съпруга му е казвала, казва и на други хора, оттам съм чула - да прави каквото ще, не ми пука, само са ме остави на мира и да носи пари. Е това какво е ми кажете?

# 87
  • София
  • Мнения: 62 595
Ще кажа, че двамата са си лика-прилика като семейство. Само не ми е ясно защо още се набутваш между шамарите.

# 88
  • Мнения: 2 336
Ами какво да каже? Поне семейството де си гледа.
Всяка прави своя избор. Позната 10 години се "бори" за съпруга си. Той през това време обаче си плащаше вкъщи и имаше ангажимент към децата и задълженията.
Аз реших да не се боря. Моят няма ангажимент към нищо. Нито финансово, нито физически.
Та не познавам съпругата на твоя възлюбен, но тя е избрала по унизителната позиция и все пак търси начин да изглежда по - достойно в цялата история.

# 89
Ами какво да каже? Поне семейството де си гледа.
Всяка прави своя избор. Позната 10 години се "бори" за съпруга си. Той през това време обаче си плащаше вкъщи и имаше ангажимент към децата и задълженията.
Аз реших да не се боря. Моят няма ангажимент към нищо. Нито финансово, нито физически.
Та не познавам съпругата на твоя възлюбен, но тя е избрала по унизителната позиция и все пак търси начин да изглежда по - достойно в цялата история.
Мила Sissi по принцип си права, но в случая не е точно така. Имат 2 деца на по 25,26 години и двамата са в чужбина. Дамата не работи и си се грижи само за себе си. Затова се примирява. Лично съм я чувала да казва - абе за каква любов след 27 години брак ми говорите!
Ти си го напуснала , защото си го обичала , а не си била с него по сметка . Чела съм историята ти.

Общи условия

Активация на акаунт