защо не съм нормална?

  • 12 210
  • 288
  •   1
Отговори
# 195

Ааа, не, кой знае как му върти опашка,тази мръсница, жена му! Тя е за бой и порицание.

Бамби, айде като минат празниците можем да пием по едно кафе.
Ние сме нагоре, под плажа, ако ти е познат тоя район.

Оки доки.Сега да попитам.На празниците с коя от вас ще е? Flutter
От там нататък си отговори на въпросите  Flutter
За мен празниците винаги са ми показвали дадения 4овек КАКВО ОТНОШЕНИЕ ИМА КЪМ МЕН (АКО Е ЖЕНЕН И НЕ СПИ С ЖЕНА СИ) Peace
[/quote]

Намерил е начин и на двата празника да е с мен.

# 196
Аз пък се чудя, дали хубавите цици се научават някога да перат чорапи, а, Serpentine?
Щото хубостта им е до време.
Всичко е ОК, но Иде ми всъщност никакъв съвет не е поискала.
От първия й постинг става ясно, че хем й се иска, хем не й стиска.
Не толерирам подобно поведение, бих искала да науча и децата си, че не е нормално.
То, разбира се, ще е техен избор, ама като се изтъпанчат няколко "модерни", които смятат, че разсъжденията им миришат на нафталин, малко трудно ще стане.
Нито я обвинявам, нито ми пука каво ще стане с нея. Няма да почна да я милосвам, защото й състрадавам, защото няма за какво. Естествено, че съругата ще бъде представена като незнам си какво, и от нея, и от лъжеца, който се мятка от едно легло в друго.
Аз поне ако върша подобни неща, ще изпитвам малко срам, и няма да се излагам пред целия свят, питайки притеснена, възможно ли е представете си, любовника ми да спи с жена си.
Не я квалифицирам.
Тя сама си знае мястото.
Това сега го видях  #Crazy
Като не ти пука какво ще стане защо само ми спамиш по темата? Отвори си своя и плюй наволя.
Изключително си гадна в изказванията си все едно ти доставя удоволствие. Много е лесно да обиждаш хора, без да ги познаваш. Анонимността зад компютъра дава крила хората да показват истинската си същност.
Моля те не показвай нервно лудите си коментари на мъжа ти, защото ще се уплаши за каква вещица се е омъжил.
И последно, не съм написала темата с молба да ме обиждат кой кога се сети. Каза си мнението не веднъж и два пъти, разбрах го, моля те пиши ако има нещо ново.
Не че държа на мнението ти, даже ако може без.

# 197
Днес ставам многословна, но ...
Далеч съм от мисълта да се гордея с положението си.
Срамно е, но е човешко.
Пуснах темата, защото бях , а и съм в момента объркана и нещастна.
Благодаря на всички, които ми отговориха без обиди, по човешки.   bouquet
Най-ми е смешно, че 2/3 от тези, които ме оплюха жестоко са ми приятелки от форума, когато вляза регистрирана  Sick
Мда  Sick

# 198
  • Мнения: 192
Иде ми - ако те интересува едночисто мъжко мнение - бягай далеч от тая връзка (ако можеш разбира се).
В момента си в ролята на класическо агнешко.
Естествено опитния вълк твърди че спи само с теб.
Ако се огледаш около теб сигурно има поне десетина млади момчета на твоята възраст които си търсят партньорка.
Когато мъжете достигнат тая възраст са способни на чудеса... само и само да се докопат до свежата плът Mr. Green

# 199
  • Мнения: 1 216


Намерил е начин и на двата празника да е с мен.


Добре де, за какво му е тази жена, не спи с нея, не празнува с нея, не я обича, защото се предполага, че ти е верен. Ако е толкова лоша, крива, сама да си е виновна за всичко- да я остави, не заради тебе, а заради себе си. Защо е с нея- на стари години да не е сам и да има кой да му каже две прикзаки; заради децата, заради навика?
Какъв човек е той, какъв морал има, помисли малко за това.
 

# 200
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 741
Иде ми, ако някой се крие зад анонимност, това си ти. Защо по дяволите,
не влезеш с регистрацията си? И най-голямата приятелка да си ми, пак ще ти ги кажа същите неща.
И физиомутрата ми може да видиш на снимка, ако се постараеш малко.
Гадна съм в изказа си, защото постъпки като твоята са отвратни.
Конкретно ти не ме интересуваш, надявам се никога да не ни се пресекат траекториите.
Изказването ми може да се приеме като обективно, ти за себе си - ако искаш го приемай субективно.
За степента на моята на толерантност по принцип, ти не си и сънувала.
Само че твоето поведение е като на плужек - хем така, хем онака.
Ти не знаеш какво искаш - дадоха ти се съвети, ти се киприш като някоя госпожица, дето я искат от сто места, но тя не знае на къде да се обърне. Като те гледам, вечно ще си бъдеш looser.
Написала си темата за да те потупаме по рамото ли?
Е, имаш си няколко фенки.

# 201
Иде ми, ако някой се крие зад анонимност, това си ти. Защо по дяволите,
не влезеш с регистрацията си? И най-голямата приятелка да си ми, пак ще ти ги кажа същите неща.
И физиомутрата ми може да видиш на снимка, ако се постараеш малко.
Гадна съм в изказа си, защото постъпки като твоята са отвратни.
Конкретно ти не ме интересуваш, надявам се никога да не ни се пресекат траекториите.
Изказването ми може да се приеме като обективно, ти за себе си - ако искаш го приемай субективно.
За степента на моята на толерантност по принцип, ти не си и сънувала.
Само че твоето поведение е като на плужек - хем така, хем онака.
Ти не знаеш какво искаш - дадоха ти се съвети, ти се киприш като някоя госпожица, дето я искат от сто места, но тя не знае на къде да се обърне. Като те гледам, вечно ще си бъдеш looser.
Написала си темата за да те потупаме по рамото ли?

Не смятам повече да ти отговарям.
Моля те за същото. Нямаш ли какво друго да правиш? Ретиричен въпрос - МОЛЯ на такъв не се отговаря
Е, имаш си няколко фенки.

# 202
грешка - реторичен

# 203


Намерил е начин и на двата празника да е с мен.


Добре де, за какво му е тази жена, не спи с нея, не празнува с нея, не я обича, защото се предполага, че ти е верен. Ако е толкова лоша, крива, сама да си е виновна за всичко- да я остави, не заради тебе, а заради себе си. Защо е с нея- на стари години да не е сам и да има кой да му каже две прикзаки; заради децата, заради навика?
Какъв човек е той, какъв морал има, помисли малко за това.
 

Може би я обича, независимо по какъв начин. След толкова години заедно.
Друг е въпроса, че аз ако бях на нейно място, това нямаше да е достатъчно  Tired

# 204
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 741
Я вземи информирай модератор за моята наглост.
И без това е време тоя бълвоч да се заключи.

Много си нестабилна психически, никак не носиш на критика.

# 205
  • Мнения: 1 425
Може би я обича, независимо по какъв начин. След толкова години заедно.
Друг е въпроса, че аз ако бях на нейно място, това нямаше да е достатъчно  Tired
Даже няма нужда той да те лъже. Ти сама се лъжеш и си измисляш безумни причини за да оправдаеш постъпките му.
А твоето положение не бих казал че е по-добро от нейното.

# 206
Може би я обича, независимо по какъв начин. След толкова години заедно.
Друг е въпроса, че аз ако бях на нейно място, това нямаше да е достатъчно  Tired
Даже няма нужда той да те лъже. Ти сама се лъжеш и си измисляш безумни причини за да оправдаеш постъпките му.
А твоето положение не бих казал че е по-добро от нейното.
Дори за момент не съм помисляла че е по-добро  Confused

# 207
  • София
  • Мнения: 6 810
Хора,как може да сте толкова  черно-бели?
На всеки,повярвайте, на всеки може да се случи същата ситуация, със същите питанки. Да си затваряте очите пред този факт е меко  казано плитко.

# 208
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 741
Клеми, отговарям ти конкретно на теб.
Не отричам, че може да ми се случи подобна ситуация, въпреки, че с всички сили ще драпам това да не стане.
Само ми кажи, какъв е конкретния въпрос на авторката?
Ти, като съпруга, ще си сложиш ли ръката на сърцето, и ще я успокоиш ли искрено?
Какво иска тя, задавайки въпроса - успокоение?
На въпросите, ако въобще има такива, може да отговори само собствената й съвест.
Съвсем чистосърдечно й отговорих, че ако наистина го обича, и може да си представи живота с него с всичкото му добро и зло, да направи всичко възможно да са заедно. Въобще не смятам, че някой е длъжен да бъде с друг до гроб, а шикалкавенията от типа "обичам го, затова не искам да му причинявам мъката от развода" не са ми ясни. Е, момичето се кефи единствено на ласкателствата, не мисля че търси истината.

# 209
  • Мнения: 2 863
Гледам я аз тази тема от колко дена вече и се чудя.... възможно ли е наистина да не съзнавате, че един брак след 20 години наистина може да бъде изчерпан, че хората си омръзват, че да- може да стои при жена си, за да не е  сам и защото е свикнал да има кой да се грижи за него, че е напълно възможно да не спи с жена си, но пък сигурно си намира периодично по-млади и повдигащи адреналина  жени....
И наистина ли си мислите, че след 20 години на хората чак толкова им пука какво прави другия, виждала съм с очите си как жена разбира за многогодишна изневяра на съпруга и си продължава со кротце со благо да си живее  покрай него, понеже наистина на 49  е трудно да почваш отначало, да не кажа невъзможно.....
Та  напълно съм съгласна с  мнението на Клеми ......

Общи условия

Активация на акаунт