Allí van leyes do quieren reyes - España

  • 24 722
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Я да се разпиша и аз, че не знам от кога не съм влизала и не съм чела.  ooooh! По скоро влизам, отварям заглавната страница и до там- я някой дойде на гости, я малката ревне, я някой се обади за излизане  Blush Ама днеска кофти времето - минус 3 градуса и май ще си стоим в нас  Tired мен хич не ме свърта, та ще уговарям бабата да погледа малко София, а ние поне на 1 кафе да идем  Wink

Мислим на 6.01 да правим кръщене, че после кой знае кога ще се приберем пак, че и да съберем всички баби и дядовци на едно място. Сега мисля да прочета дали има някакви специални ритуали за кръщенето... ако някоя от вас знае нещо, нека да подсказва, спомням си, че Рози тази година кръщаваха малкия.

Прочетох само постовете от тази тема и видях, че детенце на Дунче е болна - да оздравява бързо и много целувки  Hug

А за озлобеността на хората е абсолютно вярно - не знам каква е причината ,ама почти всеки път като излезем някъде и се вкисваме от това. Супер са нелюбезни и продавачките, и сервитьорите...целия свят им е  крив. Разбира се, че има изключения но са малко...

# 16
  • Мнения: 135
Честита нова темичка и от мен. И аз споделям мнението за злобата в БГ, и си мисля че все по зле ще става. Всеки ден цените се вдигат както на основните хранителни стоки така и на ток , тел и др. Просто е ужасно а за горивата да не говорим и може би това допринася за общото настроение на хората. Аз разбира се не оправдавам подобно поведение, защото на всякъде хората си имат проблеми и не би следвало да си изливат злобата върху другите. А с Клара съм на 100 процента съгласна-в сверата на обслужването сме много зле, отиваш в магазинада си напазаруваш а на касата те гледат лошо и ти се карат все едно искаш да ти направят подарък. Имаме мноооооооого да учим и да се изграждаме като манталитет за да започнем някакъв просперитет като нация.

# 17
  • Мнения: 1 248
Честита нова темичка и от мен. И аз споделям мнението за злобата в БГ, и си мисля че все по зле ще става. Всеки ден цените се вдигат както на основните хранителни стоки така и на ток , тел и др. Просто е ужасно а за горивата да не говорим и може би това допринася за общото настроение на хората. Аз разбира се не оправдавам подобно поведение, защото на всякъде хората си имат проблеми и не би следвало да си изливат злобата върху другите. А с Клара съм на 100 процента съгласна-в сверата на обслужването сме много зле, отиваш в магазинада си напазаруваш а на касата те гледат лошо и ти се карат все едно искаш да ти направят подарък. Имаме мноооооооого да учим и да се изграждаме като манталитет за да започнем някакъв просперитет като нация.
Clara,Мария_Илиева,аз все се опитвам да ги извинявам хората,вярно е че навсякъде по света си имат проблеми-но това в нашата родина е подигравка-хората не могат да стигнат и до средата на месеца(повечета хора,де),със мижави заплатки,и ако имат деца,представям си какво притеснение ги гони!
А за сферата на обслужването,какво да ви кажа-до като следвах и аз все касиерка работех,и има дни дето ти прикипява-за едни смешни пари,трябва да се усмихваш и да си мила...по 10 часа,че и повече,пак и колко досадници има,ако знаете #2gunfire
Е има всякакви хора,но на българите определено не ни е лесно в момента.
Дано да е по добра следващата година!
Мимиии,каква завист ме гони за това че си успяла да се оттървеш от тютюна!!!(благородна) Mr. Green
Колко време държиш фронта?-ние и двамата сме вечно на темата-а на нова година задължително-на 31.12 ги спираме,и на1.01 пак ги пропушваме ха-ха Joy

# 18
  • Мнения: 217
Здравейте моми4ета много ви благодаря за подкрепата  Hug ,ние сега се прибрахме от работа и нали пазя 2 бебета заедно с бабаим и всеки ден излизаме на разходка,влязохме в един магазин и Кари по принцип е фурия по щандовете,сега видя един стол и каза 4е ще ме 4ака там,(зна4и наистина не и е добре,)на няколко пъти ми казва 4е и се повръща но от сутринта не е,стана ми много кофти като я видях как седи на стол4ето омърлушена,гледам 4уждите деца вместо моето но няма на4ин,мъжът ми се прибира само за събота и неделя и няма на кого да я оставя.Сега е малко по добре,заиграва се и от време на време казва 4е я боли,давам и само бисквити да яде а и тя много не иска.По принцип я водя на  лекар само ако има температура която не мога да сваля,ина4е знам какво ще ми кажат и какви лекарства ще ми изпишат,и за това си я лекувам сама.Миналата година беше 5 дни с растройство и когато им се обадихме те ни дадоха 4ас за след 3 дни,но настояхме 4е е спешно и говорихме с лекаркат по телефона а тя каза 4е за това не изписват лекарства а само диета  #Crazy ,а детето отиваше към обезводняване  ooooh! .Та за това за сега не мисля да я водя,дано не се усложни.

# 19
  • Мнения: 135
tonita12, така е много е трудно положението тук, хората затова и се озлобяват още повече. А сега покрай празниците е още по кофти, трябва да разпределиш заплата от около 300 лв. и да решиш дали да си платиш сметките на време или да купиш подаръци на дечицата и нещо за трапезата. Но трябва да се опитваме да не си го изкарваме на хората около нас - на тях също не им е лесно.

# 20
  • Мнения: 389
silrai, тук ми изписаха единствено фолиева киселина, но аз си я пиех от преди да забременея и си я имах от Бг.
Днес отидох в една аптека за калций и ми препоръчаха CALCINATAL, в което има комплекс от витамини + калций.

Рали, питах в няколко аптеки за Мустела, но нямаха и в крайна сметка взех Aceite de Almendras Dulces, което е за бременни и против стрии.

Нищо не ме съветва тази моята Матрона, сигурно и е писнало от бременните  Tired.
Ако не се интересува човек, няма и да го осведомят за това какво трябва и е по-добре да прави  Crazy

# 21
  • Мнения: 789
Честит първи рожден ден на Ивайла на Kriss'!!!Желаем и винаги да е съпътствана от здраве,щастие и усмивки!Желаем и още много весели игри и забавления и мнооого да радва всички около себе си!!!

tonita12,на 11 този месец стана точно година и половина без цигари.Но има четирима пушачи около мен и много ме дразни това понякога.Откакто не пуша ми е страшно неприятна миризмата на цигарен дим,понякога ми се гади от нея.А тукашните цигари ги намирам доста силни.Може би и за това ги спрях - при всяко палене на цигара ми се повдигаше,и реших,че няма смисъл да се мъча.Въпроса беше да превъзмогна навика-не е толкова трудно. А,да,ГОЛЯМО моля Hugза картичката Laughing - пак заповядай Peaceдогодина.Дай Боже пак да си разменяме Praynig!

silrai,доколкото имам впечатления за теб(надявам се да са точни),няма да се оставиш просто ей така на нечия завист,и да си провалите един толкова скъп период сред близките Naughty.Не си от хората(според мен ,де),които се оставят на тия неща,нали? Peace

# 22
  • Мнения: 350
Вивиан може ли да се възползвам от закуската като следобедна, много ми харесва.
Bec заглавието много ми харесва, то си е пълна истина че за властта закони няма. Как искат народа да спазва законите, като самата върхушка не ги спазва. Преди време имахме един предмет за сигурността, и когато се явих на изпит професора ми каза това: "Мафията и властта са слети вече в едно." Което като си помислиш е точно така и беше много прав човека.
Rali_80 дано всичко мине по леко с зъбките и не я болят толкова много.
silrai добре сме, беболина рита надявам се и тя да е добре вътре на топличко в коремчето. А вие се пригответе за сняг понеже днес разбрах че в бг е валяло сняг. http://digitalbg.info/gallery/gall/displayimage.php?album=random … at=2&pos=-111
tonita12 покажи му ги, оставям ги колкото искате ги гледайте, то и аз се изненадах май тежеше 117кила и над 2 метра било дълго "малкото сомче". Joy
clara как е малката расте ли? Отдавна не си писала, ей и аз също се интересувам какви са ритуалите за едно кръщене. Дали и таткото трябва да е кръстен? Трябва ли да има и църковна сватба, за да се кръсти и детето? Въобще всичко ме интересува, свързано с едно кръщене. Злобата на хората никога няма да спре за слъжаление, а ние в бг сме май абонирани за нея. С нея се сблъсках това лято, тъй че не ме изненадва въобще. Гледай малко по отгоре на нещата, макар да е трудно, просто не им обръщай внимание.
dun4e дано не е нещо сериозно и да минава по бързо.
Vivian* колко ми е позната тази история, и мене също за нищо не ме съветват, ако не попиташ никой нищо няма да ти обясни. А само един път ми даде една книжка с това какво трябва да ям през цялата бременност и обяснения на две на три в какво се състои бременноста и това е. Разбирам те напълно, ако не беше една от шефките при които работя да ми даде книга да прочета за бременноста, нищо нямаше да знам. Макар да е на испански тя ми помогна страшно много с медицинските термини, а и с това как да обясня какво ми е на мен на испански. Тя ми помогна страшно много, много рядко се намират такива хора вече.
Да ме извинят тези които съм забравила да напиша.   bouquet
Божичко къде сме без теб Мимиии, добре че ни напомни.
Честит рожден ден на Ивайла на Крис! Желая ти да пораснеш голямо момиче и много игри! И много да слуша мама!

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 17:37 от mimky

# 23
  • Мнения: 789
Mimky,ти пък,чак толкоз Embarassed Rolling Eyes,засрамваш ме.С мен,без мен,все тая.Аз се сетих обаче,ако ми позволиш един съвет.Защото при мех ги имаше тия неща и много се дразнех и ядосвах,но нали все гледам да не обидя или засегна някой...Ох ,отплеснах се.Та ,на въпроса - не позволявай да ти разправят колко болезнено било раждането или,че нямало друга такава болка и т.н.Нищо подобно.Че боли-боли.Ама дай Боже да забременея пак,пак по естестван начин ще родя.Несравнимо е,струва си да го изживееш. PeaceНяма да позволяваш да те шашкат и стресират.До раждането си мисли единствено,че ти предстои най-красивото изживяване на света,и ще видиш с какви положителни емоции и настроения ще се заредиш до тогава Peace Hug

# 24
  • Мнения: 1 271
Честит рожден ден и от мен на рожденничката!Да расте веселичка и здравичка.

Mimiii , естествено, че ще си изкараме готино, нали знаеш, че аз басма не цепя на никого.

mimky , ако те е много страх си поискай епидурална упойка(мисля, че така се казваше), с нея не усещаш болка.Обаче тя болката е само за 10-15 секунди и после идва човекът с главно Ч и моментално забравяш за всяка болка.Прочети ето тук- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122253.0;topicseen

# 25
  • Мнения: 2 825
Вивиан, сега видях лентичката ти.
Честито, лека и безпроблемна бременност  Hug
За витамините, би трябвало матроната да ти каже какво да пиеш, изписват ги след 3-я месец. Аз пих NATALBEN,  същото дадоха и на мойта приятелка. За стриите, в аптеката ми препоръчаха един крем, забравих го как се казваше  Blush Марката е Карера, голяма зелена туба, ако искаш ще питам точно как се казваше... май нещо от рода на Труфоластин беше... ама не съм сигурна. Горещо го препоръчвам, малко гадничко мирише, но аз нямам нито една стрия на корема и бедрата, въпреки че съм предразположена, със супер проблемна и чувствителна кожа.

Мимки, растем бързо, вече и характер почна да проявява  Wink За кръщенето, знам, че кръстника трябва да е кръстен, за родителите не знам, не съм се интересувала, защото ние и двамата сме.

ЧЕСТИТА ГОДИНКА НА ИВАЙЛА, ВСЕЛО ДЕТСТВО И МНОГО ПОДАРЪЦИ   bouquet

# 26
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
4ЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАЙЛА ДА Е МНОГО УСМИХНАТА И ДА БЪДЕ ГОРДОСТТА НА МАМА И ТАТИ[/b][/color][/size]
клара бях се затъжила за теб радвам се 4е с малката сте добре и растете
и ние се приготвяме за кръщене ще кръщаваме наш тати  Joy 4е не е кръстен голямо шоу ще бъде, като отидохме да се записваме попа 4ак не можа да повярва 4е става въпрос за мъжо а не за мал4о, а и да се похваля 4етоха ни 4истата молитва, на мъника му беше много интересно не спря да се радва и усмихва
вивиян аз се мазах с рок имат специално крем4е тип олио за бременни много съм доволна нямам никакви стрий а съм предразположена пробвах и това за която ти говори клара, но не ми допадна нещо
моми4ета имам си още карти4ки, радвам им се като малко дете
оставям ви 4е имам работа   

# 27
  • Мнения: 1 248
Крис,честита годинка на Ивайла,много да се слушате и да си се радвате!   smile3510
Mimky,непременно да намериш време да изчетеш темичката която ти препоръча Силраи-страшна е!Направо със сълзи се посмях.Дано ти подейства добре. rotfImao

Мимиии ти си герои с цигарите,за картичките,разбира се че догодина -пак,иска ли питане?


# 28
Здравейте момичета и в новата тема Hug
clara , mimky  -  за кръщението -трябва кръстника да е кръстен, за родителите няма такова изискване - нито да са кръстени, нито да имат църковен брак. Кръстника трябва да облече кръщелника си с бели дрехи, разбира се може да е символично - риза примерно. Носи се в църквата -  питка, олио, сапун, кърпа..и още май някакви неща, но не помня вече точно... във всяка църква, като отидете да определите датата и часа ще си кажат точно какво искат.  Друго нищо специално  не се изисква. Е, може би някакъв подходящ подарък за кръстника. Wink Това е. Дано съм помогнала. 
Честито на рожденичката! Да расте здрава и да носи много щастие и радост на мама!  bouquet

По темата за злобата в БГ - кошмарно е. Не ми се коментира. Сякаш е толкова трудно хората да се държат нормално Confused

Mimiii , стана ми смешно като пишеш как ти се повдига от цигарен дим. Никой не ми вярвя, че не мога да понасям миризма на цигари, а до преди година и половина пушех по над кутия на ден ... Всички си мислят, че ми се пуши всъщност и само се правя, а аз изпитвам истинско отвращение   Sick

# 29
  • Мнения: 134


Черпя ви за РД на моето вече порастнало момиче
Благодаря на всички ви за пожеланията, извинете ме, че толкова късно се включвам, но едва сега сядам, преди малко си тръгнаха последните гости, а първите дойдоха в 10.30 ч тази сутрин, чувствам се безкрайно щастлива от факта, че толкова много хора уважиха празника на детето ми и много изморена, но последното няма никакво значение  Wink
може би утре ще покажа и снимки
още веднъж благодаря ви  Hug

Общи условия

Активация на акаунт