Каква ви беше първата кола??

  • 8 024
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 002
Завидях!!!!

Моята беше опел Корса. Обичах си я, ама беше хилавичка, малка, женска колица. Но като за първа кола беше ОК.

# 76
  • Мнения: 11 032
Първата лично и единствено моя кола беше един бял Citroen AX 1.4 TZS. Всички й викахме Въшката. Мъничка, бърза и маневрена, с 2 врати. Heart Eyes Липсва мииииииииии. Cry Cry

# 77
Първо карах лада1500,но ми се видя супер,защото курса го карах с лада комби.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Audi B4.
Обаче най - хубавия ми спомен е с трабанчето на братовчед ми. Първото возене на баба ми беше в него  Joy Обичах го това пъркащо нещо. При всяка възможност се упражнявах с него. Още ми е тръпка, ама на става за каране, защото е написано "ПЕДЕРАС" на него със черен спрей и не върви да го подкарам.

# 79
  • Мнения: 2 700
Шкода 120 L в далечната 1994 г.

# 80
# 81
  • Мнения: 278
Опел Манта 1985 г, 1.8 с 2 врати, спортна с аеродинамична форма. Много яка кола. Счупих й фара, не можахме да намерим и татко я продаде на един фен. Иначе съм карала на хората колите, докато си купя моята Корсичка. Много си я обичам и много ме е яд че ми откраднаха антената.

# 82
  • Мнения: 2 908
Лада самара.Бяхме до миналата година с нея,сега сме с рено меган.

# 83
  • Мнения: 23 358
Първата лично моя кола беше Ровър 400.

# 84
  • Мнения: 809
Fiat Bertone.
Влюбена съм в нея, затова и не я продавам. Седи си в гаража, откакто забременях, че коремът ми опираше във волана (който е виждал такава кола, е наясно с интериора), пък после, като се роди дребчо, нямаше място за детското столче.
Оттогава смених 2 коли, но тази си остава за мен първата любов! Crazy

# 85
моята първа лична кола беше ауди а4
сега карам а3


от около 2 години шофирам

# 86
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Първата ми кола беше Мини Купър. Много си го обичах минито, но му беше много скъпа поддръжката и това предреши съдбата му.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Първа и настояща - от 6 месеца имам книжка Мерцедес А класа

# 88
  • Мнения: 2 005
Опел вектра  Peace

# 89
  • Мнения: 30
Москвич 412, но беше на баща ми супер машина

Общи условия

Активация на акаунт